Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1689 1690 1691 1692 1693 1694 1695 1696 1697 ... 1936   »

kajka

4865)  kajka (26.03.2012 18:37)

Na kterém fóru jste si domluvily tenhle druh manipulace?

leelee

4864)  leelee (26.03.2012 18:35)

Kajka nevěřim že si to někde neopsala

kajka

4863)  kajka (26.03.2012 18:33)

Bosorko - je to můj nejoblíbenější žánr.

kajka

4862)  kajka (26.03.2012 18:33)

Twilli, teď jsem zkoušela mrkat a pché...:D Bylo to v jiné dimenzi?

Bosorka

4861)  Bosorka (26.03.2012 18:32)

Kajko - ty jsi prostě zrozená pro science fiction

Twilly

4860)  Twilly (26.03.2012 18:30)

Nelže, já měla tak rychlého císaře, že jsem ani nestlihla mrknout :D

kajka

4859)  kajka (26.03.2012 18:29)

leelee - jo tak, pak by propagace porodů a následného časového úseku vypadala asi takhle: Porod je naprosto bezbolestná, přirozená, radostná událost v životě každé ženy. Každá novopečená maminka své dítě od prvního okažiku miluje a hned automaticky, instinktem daným ji přírodou pozná, co její miminko potřebuje. Každý tatínek se radostně a bez problémů chápe své nové role otce a své partnerce se vším pomáhá.

Marcelle

4858)  Marcelle (26.03.2012 18:15)

Taky se loučím, užijte si ty porody a já se sem kouknu večer, snad se budu chytat. PAPA

kajka

4857)  kajka (26.03.2012 18:12)

Bosorko - a víš, že lhát se nemá?;)

Marcelle

4856)  Marcelle (26.03.2012 18:12)

Bos - pod to se podepíšu, myslím ty porody

Marcelle

4855)  Marcelle (26.03.2012 18:11)

kajka - u nás taky, proto jsem jí udělala, abych měla klid

Marcelle

4854)  Marcelle (26.03.2012 18:10)

ireen - neboj, nic si z toho nedělám, sedím tu jen proto, že je fotbal a pak hokej, jinak bych se sem nedostala. A s kajkou souhlasím, za mě by to taky už mohl vzít někdo jiný. Dcera je kuchařka a kuchyni se vyhejbá jak může a já sekretářka musím vařit, to je nespravedlivý.

kajka

4853)  kajka (26.03.2012 18:10)

Jestli tady někdo dnes vaří rybičkovou pomazánku, u nás doma by měl velký úspěch, je to nejoblíbenější jídlo!

Twilly

4852)  Twilly (26.03.2012 18:10)

já si to odbudla - kus za kus, to můj manžel je v mínuse - já za to nemůžu, že druhý ee a chlapy že nerodí

Twilly

4851)  Twilly (26.03.2012 18:08)

LadyS, ešte sme neskončili

ireen

4850)  ireen (26.03.2012 18:08)

Čus ségra! Tak budeš hájit naše barvy? Musím se ustřihnou(odpojit), jinak nedostanu najíst. Pa, děvčátka! Pěkný spinning, dobrou chuť u rybičková pomazky a večer skouknu ty porody.

Nestihla jsem se ani rozloučit a je mi hrozeno rozvodem.
PA :) :) :)

Bosorka

4849)  Bosorka (26.03.2012 18:08)

Kajko - v rámci propagace plození (někdo nám na ty důchody dělat musí ), je záhodno tu tvrdit, že porod je rychlá, snadná a takřka bezbolestná záležitost ;)

kajka

4848)  kajka (26.03.2012 18:07)

ireen - sestro, já ti říkala, že ses nauklízela, navařila a nastarala za život dost. Ať to veme na chvíli za tebe někdo jinej.

LadySadness

4847)  LadySadness (26.03.2012 18:05)

a pritom sme dnes začali tak sľubne - naseročkou "Združený nátlak s.r.o."

kajka

4846)  kajka (26.03.2012 18:05)

Bosorko, tak ještě zbývají porody? Horory až po 22. hodině?

«   1 ... 1689 1690 1691 1692 1693 1694 1695 1696 1697 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse B+E