


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440888×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4859) kajka (26.03.2012 18:29)
leelee - jo tak, pak by propagace porodů a následného časového úseku vypadala asi takhle: Porod je naprosto bezbolestná, přirozená, radostná událost v životě každé ženy. Každá novopečená maminka své dítě od prvního okažiku miluje a hned automaticky, instinktem daným ji přírodou pozná, co její miminko potřebuje. Každý tatínek se radostně a bez problémů chápe své nové role otce a své partnerce se vším pomáhá.
4858) Marcelle (26.03.2012 18:15)
Taky se loučím, užijte si ty porody a já se sem kouknu večer, snad se budu chytat. PAPA
4854) Marcelle (26.03.2012 18:10)
ireen - neboj, nic si z toho nedělám, sedím tu jen proto, že je fotbal a pak hokej, jinak bych se sem nedostala. A s kajkou souhlasím, za mě by to taky už mohl vzít někdo jiný. Dcera je kuchařka a kuchyni se vyhejbá jak může a já sekretářka musím vařit, to je nespravedlivý.
4853) kajka (26.03.2012 18:10)
Jestli tady někdo dnes vaří rybičkovou pomazánku, u nás doma by měl velký úspěch, je to nejoblíbenější jídlo!
4852) Twilly (26.03.2012 18:10)
já si to odbudla - kus za kus, to můj manžel je v mínuse - já za to nemůžu, že druhý ee
a chlapy že nerodí
4850) ireen (26.03.2012 18:08)
Čus ségra! Tak budeš hájit naše barvy? Musím se ustřihnou(odpojit), jinak nedostanu najíst. Pa, děvčátka! Pěkný spinning, dobrou chuť u rybičková pomazky a večer skouknu ty porody.
Nestihla jsem se ani rozloučit a je mi hrozeno rozvodem.
PA
4849) Bosorka (26.03.2012 18:08)
Kajko - v rámci propagace plození (někdo nám na ty důchody dělat musí
), je záhodno tu tvrdit, že porod je rychlá, snadná a takřka bezbolestná záležitost
4848) kajka (26.03.2012 18:07)
ireen - sestro, já ti říkala, že ses nauklízela, navařila a nastarala za život dost. Ať to veme na chvíli za tebe někdo jinej.
4847) LadySadness (26.03.2012 18:05)
a pritom sme dnes začali tak sľubne - naseročkou "Združený nátlak s.r.o."
4865) kajka (26.03.2012 18:37)