Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1688 1689 1690 1691 1692 1693 1694 1695 1696 ... 1936   »

kajka

4885)  kajka (26.03.2012 20:14)

Bosorko, spoléhám na druhou, třetí, čtvrtou, snad i pátou mízu.;)

Bosorka

4884)  Bosorka (26.03.2012 20:10)

No, mě by spíše švihlo, kdyby on jako jo a já jako NIC!

sfinga

4883)  sfinga (26.03.2012 20:08)

Jé změna barvy písma

Twilly

4882)  Twilly (26.03.2012 19:11)

Odpověděla sis sama... já si jenom představila sebe na tvém místě a to PO v TOM věku a v průběhovém čase... toť vše:D

leelee

4881)  leelee (26.03.2012 19:06)

věř že vysvětlení netřeba:D

kajka

4880)  kajka (26.03.2012 19:03)

Dítě mi právě dojedlo s největším sebezapřením večeři, ani se mu nedivím, vařila jsem ji, tak pro jeho nechuť mám pochopení. Jdu uspávat, zatím se mějte.:D
Twilli, chci vysvětlení!!! To je přece jasný, že až po...., z čeho by mě asi kleplo před, nevíš? Z dlouhý chvíle?B)

leelee

4879)  leelee (26.03.2012 19:01)

neuniká ti nic podstatnýho jen dvojsmysl aneb na co vlastně myslíme

Twilly

4878)  Twilly (26.03.2012 18:58)

leelee bylo jasné, že na TENHLE koment URČITĚ zareaguju... měla pravdu, předsedo :D

kajka

4877)  kajka (26.03.2012 18:58)

Co mi uniká?

leelee

4876)  leelee (26.03.2012 18:54)

až po ... to zní...

jo to bude něco pro Twilly

Twilly

4875)  Twilly (26.03.2012 18:54)

Jo, tak TOHLE byl koment dne

kajka

4874)  kajka (26.03.2012 18:52)

leelee - důchodu se stejně nedožiju, vřele doufám, že mě klepne při pohádkovým západu slunce někde na pláži, pokud možno v náruči krásného, mladého muže. A samozřejmě až po..... .

leelee

4873)  leelee (26.03.2012 18:47)

no až začneš psát můžeš plynule navázat

kajka

4872)  kajka (26.03.2012 18:47)

leelee - nestraším, já bych klidně rodila za banán.

kajka

4871)  kajka (26.03.2012 18:45)

leelee - neopsala, ale kdysi jsem přemýšlela o napsání průvodce po IVF, protože mi to všechno přišlo tak odtržený od reality a všechny ty ženský tak natěšený, zároveň vyděšený a zoufale neinformovaný. A přesně takhle se tvářily příručky v ordinacích. Ale jsem holt lenoch.:(

leelee

4870)  leelee (26.03.2012 18:44)

Navíc patrně spadám do jiný generace tak nesraš nebo nebude důchod

Twilly

4869)  Twilly (26.03.2012 18:41)

Ti povídám, to napiš a máš ode mě pokoj... na chvíli

leelee

4868)  leelee (26.03.2012 18:40)

Člověk jí obviní z plagiátorství

kajka

4867)  kajka (26.03.2012 18:40)

Twilli, ty jsi taková......neodolatelná

Twilly

4866)  Twilly (26.03.2012 18:38)

Tak to napiš... nedomluvily, jsme sehraná parta s čuchem pro "talenty"

Jo, někdy mám pocit, že to bylo v jiné dimenzi

«   1 ... 1688 1689 1690 1691 1692 1693 1694 1695 1696 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek