


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440915×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4882) Twilly (26.03.2012 19:11)
Odpověděla sis sama... já si jenom představila sebe na tvém místě a to PO v TOM věku a v průběhovém čase... toť vše
4880) kajka (26.03.2012 19:03)
Dítě mi právě dojedlo s největším sebezapřením večeři, ani se mu nedivím, vařila jsem ji, tak pro jeho nechuť mám pochopení.
Jdu uspávat, zatím se mějte.
Twilli, chci vysvětlení!!!
To je přece jasný, že až po...., z čeho by mě asi kleplo před, nevíš? Z dlouhý chvíle?
4878) Twilly (26.03.2012 18:58)
leelee bylo jasné, že na TENHLE koment URČITĚ zareaguju... měla pravdu, předsedo
4874) kajka (26.03.2012 18:52)
leelee - důchodu se stejně nedožiju, vřele doufám, že mě klepne při pohádkovým západu slunce někde na pláži, pokud možno v náruči krásného, mladého muže. A samozřejmě až po..... .
4871) kajka (26.03.2012 18:45)
leelee - neopsala, ale kdysi jsem přemýšlela o napsání průvodce po IVF, protože mi to všechno přišlo tak odtržený od reality a všechny ty ženský tak natěšený, zároveň vyděšený a zoufale neinformovaný. A přesně takhle se tvářily příručky v ordinacích. Ale jsem holt lenoch.
4866) Twilly (26.03.2012 18:38)
Tak to napiš... nedomluvily, jsme sehraná parta s čuchem pro "talenty"
Jo, někdy mám pocit, že to bylo v jiné dimenzi
4885) kajka (26.03.2012 20:14)
Bosorko, spoléhám na druhou, třetí, čtvrtou, snad i pátou mízu.