


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440958×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4944) Lipi4 (26.03.2012 22:43)
Kajka, no jasně, když je vidím, tak jim dávám knížky s 20% slevou a originální jmenovku
Krví, pamatuješ můj příšerný nápad se Slovenskými pondělky
tady na fórku?? a jak mi strýček google musel kontrolovat jestli mám správně pravopis??
Všichni byly pro jen já za nejmladší ročníky měla problémy s psaním
4943) leelee (26.03.2012 22:43)
Brežněvova dítka to zní strašně
,
ikdyž dítě revoluce je snad ještě horší a nepřesnější
4942) Twilly (26.03.2012 22:42)
Ano, to byl opravdu skvělý zásah "zhůry"... Ree za to pořád stavím oltářek
4941) kajka (26.03.2012 22:41)
Lipi4, že se za ty zářezy dostávají bonusy? Jinak si ten nápor nedovedu rozumně vysvětlit.
No, ale vlastně Twilli je tak trošku blázínek......
4940) Lipi4 (26.03.2012 22:41)
leelee, i Bos se bránila
( i když tady jsem vděčná Ree
za netradiční přijímací rituál
) .. ještě, že někteří jedinci si to zkusili "nelegálně" a zjistili, že je fuška něco vypotit, i když se jednalo o stupodní článek o připravované akci
.. ještě že tu byl nakopávák
hodili se 2dc a psalo se
Kvildo, jedině, když se staneš mojí korektorkou
... i Šárika to při kalendáři málem dostalo do kosmu
![]()
4939) Twilly (26.03.2012 22:40)
Mám na tebe vyvinout tlak, prďko? Nemám problém...
kajko, myslím, žes mě fakt teď dostala. Zdálo se mi, že docela dost komentuješ, ale že jako mnohé obcházíš mou řeč. Ne každému se to čte dobře. Já vím, že my jsme starší ročníky, Brežněvove dítka, ale stejně nemusí někoho bavit lovit v paměti slovenská slovíčka. Prostě... uáááá... jsem nepředpokládala.. ehm
4938) leelee (26.03.2012 22:36)
Lipi, jako bysme se nebránili dostatečně
nejsem talent, ani jako tušim Egyptská měna tak co? já se nebojim
(možná
)
4937) kajka (26.03.2012 22:36)
Twilli, komentovala jsem ti zatím jen "Život stojí vážně za to". Nejdřív jsem četla nejnovější věci směr minulost, asi před deseti dny jsem to začala brát pozpátku, ale samozřejmě občas odskočím.
4936) Lipi4 (26.03.2012 22:33)
Leelee, no přece to samý
... československé sestry dělají nábor na nové autorky
(teď se radši půjdu někam zahrabat
zpět na csfd )
Krví, copak??
4933) Lipi4 (26.03.2012 22:29)
Ajéje
, ukecaný období fórka je tu opět
. . raději jdu opět dělat mrtvého brouka, jelikož tu máte nebezpečné téma
4932) kajka (26.03.2012 22:29)
Twilli, jo četla, jen jsem byla "tichá". Teď čtu znova a komentuju, chtěla jsem se nejdřív rozkoukat.
4930) Twilly (26.03.2012 22:25)
jo to... ještě napsat text ke dvěma slokám, pak to zkontroluju a jde to ven... tak co jančíš
... hele, a tys mě vážně četla??? To jako že fakt? Jsem tě zachytila jenom u nějaké povídačky, ale to je, myslím všechno
4926) kajka (26.03.2012 22:21)
leelee, Q ti nikdo neukradne, je totiž všemocná vesmírná bytost, určitě by se nenechal, když už si tě vybral.
4945) Twilly (26.03.2012 22:43)
kajko, možná jsem prdlá, ale věz, že nejdu takhle po každém
... je to jenom výjmečně, když si o někom myslím, že na to má...