Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1685 1686 1687 1688 1689 1690 1691 1692 1693 ... 1936   »

Twilly

4945)  Twilly (26.03.2012 22:43)

kajko, možná jsem prdlá, ale věz, že nejdu takhle po každém ... je to jenom výjmečně, když si o někom myslím, že na to má...:p

Lipi4

4944)  Lipi4 (26.03.2012 22:43)

Kajka, no jasně, když je vidím, tak jim dávám knížky s 20% slevou a originální jmenovku

Krví, pamatuješ můj příšerný nápad se Slovenskými pondělky :D :D :D tady na fórku?? a jak mi strýček google musel kontrolovat jestli mám správně pravopis?? Všichni byly pro jen já za nejmladší ročníky měla problémy s psaním

leelee

4943)  leelee (26.03.2012 22:43)

Brežněvova dítka to zní strašně ,
ikdyž dítě revoluce je snad ještě horší a nepřesnější

Twilly

4942)  Twilly (26.03.2012 22:42)

Ano, to byl opravdu skvělý zásah "zhůry"... Ree za to pořád stavím oltářek

kajka

4941)  kajka (26.03.2012 22:41)

Lipi4, že se za ty zářezy dostávají bonusy? Jinak si ten nápor nedovedu rozumně vysvětlit. No, ale vlastně Twilli je tak trošku blázínek......

Lipi4

4940)  Lipi4 (26.03.2012 22:41)

leelee, i Bos se bránila ( i když tady jsem vděčná Ree za netradiční přijímací rituál ) .. ještě, že někteří jedinci si to zkusili "nelegálně" a zjistili, že je fuška něco vypotit, i když se jednalo o stupodní článek o připravované akci .. ještě že tu byl nakopávák hodili se 2dc a psalo se

Kvildo, jedině, když se staneš mojí korektorkou :D ... i Šárika to při kalendáři málem dostalo do kosmu

Twilly

4939)  Twilly (26.03.2012 22:40)

Mám na tebe vyvinout tlak, prďko? Nemám problém...

kajko, myslím, žes mě fakt teď dostala. Zdálo se mi, že docela dost komentuješ, ale že jako mnohé obcházíš mou řeč. Ne každému se to čte dobře. Já vím, že my jsme starší ročníky, Brežněvove dítka, ale stejně nemusí někoho bavit lovit v paměti slovenská slovíčka. Prostě... uáááá... jsem nepředpokládala.. ehm:p

leelee

4938)  leelee (26.03.2012 22:36)

Lipi, jako bysme se nebránili dostatečně
nejsem talent, ani jako tušim Egyptská měna tak co? já se nebojim (možná )

kajka

4937)  kajka (26.03.2012 22:36)

Twilli, komentovala jsem ti zatím jen "Život stojí vážně za to". Nejdřív jsem četla nejnovější věci směr minulost, asi před deseti dny jsem to začala brát pozpátku, ale samozřejmě občas odskočím.

Lipi4

4936)  Lipi4 (26.03.2012 22:33)

Leelee, no přece to samý ... československé sestry dělají nábor na nové autorky (teď se radši půjdu někam zahrabat zpět na csfd )

Krví, copak??

Twilly

4935)  Twilly (26.03.2012 22:32)

ou

leelee

4934)  leelee (26.03.2012 22:30)

jaký pak nebezpečný

Lipi4

4933)  Lipi4 (26.03.2012 22:29)

Ajéje , ukecaný období fórka je tu opět :D :D :D . . raději jdu opět dělat mrtvého brouka, jelikož tu máte nebezpečné téma

kajka

4932)  kajka (26.03.2012 22:29)

Twilli, jo četla, jen jsem byla "tichá". Teď čtu znova a komentuju, chtěla jsem se nejdřív rozkoukat.:D

leelee

4931)  leelee (26.03.2012 22:25)

bojim

a navíc se právě ztrácim na mapě

Twilly

4930)  Twilly (26.03.2012 22:25)

jo to... ještě napsat text ke dvěma slokám, pak to zkontroluju a jde to ven... tak co jančíš :p ... hele, a tys mě vážně četla??? To jako že fakt? Jsem tě zachytila jenom u nějaké povídačky, ale to je, myslím všechno

kajka

4929)  kajka (26.03.2012 22:25)

leelee, Q je taky velkej padouch ve Star Treku.

kajka

4928)  kajka (26.03.2012 22:24)

.....NECHTĚJ VĚDĚT, CO PRÁVĚ PÍŠU.....???? Tohle!

leelee

4927)  leelee (26.03.2012 22:22)

no ono je to trochu komplikovaný hodnocení nic vesmírnýho

kajka

4926)  kajka (26.03.2012 22:21)

leelee, Q ti nikdo neukradne, je totiž všemocná vesmírná bytost, určitě by se nenechal, když už si tě vybral.

«   1 ... 1685 1686 1687 1688 1689 1690 1691 1692 1693 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse