Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 1691 ... 1936   »

kajka

4985)  kajka (26.03.2012 23:16)

ireen, kde je modrej obrázek? Proč máš furt očičko?

Twilly

4984)  Twilly (26.03.2012 23:15)

Hledej u enteru

Lipi4

4983)  Lipi4 (26.03.2012 23:14)

Jaktože tu už dávno není??? kde jsou ty krásný ilustrace??

Leelee, jen se koukni pořádně někde se tam mrška schoval... koukni se jestli není mezi ů a entrem

Zdar chlape

Twilly

4982)  Twilly (26.03.2012 23:14)

zdar Jabbo :D

kajka

4981)  kajka (26.03.2012 23:14)

leelee, a co píšeš?

leelee

4980)  leelee (26.03.2012 23:13)

někdo mi z klávesnoce ukradnul paragraf

ireen

4979)  ireen (26.03.2012 23:12)

Od Jabby bz byla tvorba + ilustrace vlastní výroby...

Lipi4

4978)  Lipi4 (26.03.2012 23:12)

kajka, klííííd dokuď Ti počítadlo nevypojí ze zásuvky, tak je to O.K.

kajka

4977)  kajka (26.03.2012 23:10)

Pomóc, už mě vypátrali!!!!!!

ireen

4976)  ireen (26.03.2012 23:10)

Tak to je VELKÁ PARÁDA - máme tu chlapa! Jabba je švára. Co ho zkusit přemluvit na nějakou tvorbu?

Lipi4

4975)  Lipi4 (26.03.2012 23:10)

Doprkvančic, proč tu musí být, tak úžasná debata večer a já musím dělat, že nejsem rozřechtanou kobylou (dusím se opět smíchy, jako by mě někteří jedinci neznali )

kajka

4974)  kajka (26.03.2012 23:09)

ireen, BINGO!!! Fakt už spím nebo blbnu. Omlouvám se za způsobilé nesnáze všem členkám česko-slovenského přátelství!!! A ty to víš jak, osobo?

ireen

4973)  ireen (26.03.2012 23:08)

Bylo to v sobotu, měli to tu k obědu všichni :D , jen příloha byla různá, většina ale vařila zdravě: saláty, zelenina, ... :D :D :D :D

4972)  Jabba (26.03.2012 23:08)

Rakosnicku, pod uz prostime domu do rybnicku ... Co si pocnu se zenou, co furt cuci do monitoru

Twilly

4971)  Twilly (26.03.2012 23:07)

holky, ale to je neskutečná hantýrka

ireen

4970)  ireen (26.03.2012 23:06)

Měli to být PRSA (CECONĚ ..?).

kajka

4969)  kajka (26.03.2012 23:06)

Ne, fakt cecne. Několik dní nazpátek. Kdo to, sakra, tenkrát vařil?:D

Lipi4

4968)  Lipi4 (26.03.2012 23:06)

Sakra, na tohle označení už jsem dávno zapoměla .. to je těžký si všechny pamatovat, když jsem měla tolik označení .. tak jo dneska jsem na speedu :D :D

Twilly

4967)  Twilly (26.03.2012 23:05)

myslíš "kuracie cecky?" to se u nás docela často používá :D a od toho slovíčko "tie cecne"? Hmmm, často se tenhle tvar neslýchá...

Twilly

4966)  Twilly (26.03.2012 23:04)

na speedu, Lipinko, na speedu

«   1 ... 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 1691 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek