


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440984×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4983) Lipi4 (26.03.2012 23:14)
Jaktože tu už dávno není???
kde jsou ty krásný ilustrace??
Leelee, jen se koukni pořádně
někde se tam mrška schoval... koukni se jestli není mezi ů a entrem ![]()
Zdar chlape
4978) Lipi4 (26.03.2012 23:12)
kajka, klííííd
dokuď Ti počítadlo nevypojí ze zásuvky, tak je to O.K.
4976) ireen (26.03.2012 23:10)
Tak to je VELKÁ PARÁDA - máme tu chlapa! Jabba je švára. Co ho zkusit přemluvit na nějakou tvorbu?
4975) Lipi4 (26.03.2012 23:10)
Doprkvančic, proč tu musí být, tak úžasná debata večer
a já musím dělat, že nejsem rozřechtanou kobylou
(dusím se opět smíchy, jako by mě někteří jedinci neznali
)
4974) kajka (26.03.2012 23:09)
ireen, BINGO!!! Fakt už spím nebo blbnu. Omlouvám se za způsobilé nesnáze všem členkám česko-slovenského přátelství!!!
A ty to víš jak, osobo?
4973) ireen (26.03.2012 23:08)
Bylo to v sobotu, měli to tu k obědu všichni
, jen příloha byla různá, většina ale vařila zdravě: saláty, zelenina, ...
4972) Jabba (26.03.2012 23:08)
Rakosnicku, pod uz
prostime domu do rybnicku ...
Co si pocnu se zenou, co furt cuci do monitoru
4968) Lipi4 (26.03.2012 23:06)
Sakra, na tohle označení už jsem dávno zapoměla
.. to je těžký si všechny pamatovat, když jsem měla tolik označení
.. tak jo dneska jsem na speedu
4967) Twilly (26.03.2012 23:05)
myslíš "kuracie cecky?"
to se u nás docela často používá
a od toho slovíčko "tie cecne"? Hmmm, často se tenhle tvar neslýchá...
4985) kajka (26.03.2012 23:16)
ireen, kde je modrej obrázek? Proč máš furt očičko?