


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441028×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5063) Lipi4 (26.03.2012 23:54)
kajka, ne tady jde o to, že v noci nevím kdy usnout a ráno někdo musím do šk.. (toho hnusnýho vzdělávacího ústavu, kde je dobrovolně)
PS: máš vybrat spotřebiče ![]()
5061) Jabba (26.03.2012 23:54)
Twilly> no vsak jsem si to taky zeditoval ze bych s nim sem mozna taky ![]()
A s tim zastoupenim ... ja vim jak to dopadne. Bude se blaznive chichotat/tise pobrekavat u notebooku a ve dve prohlasi "jezis to uz je hodin" a utece spat .. to zname ![]()
5058) Lipi4 (26.03.2012 23:52)
Mějte se tu krásně už musím do pelechu
- slíbila jsem, že nebudu ponocovat a už je opět půlnoc
Dobrou nočku všem
5057) Twilly (26.03.2012 23:51)
ne ne, tenhle jenom čeká, takže i když je moc odhalenej (a moc hezky odhalenej), já beru toho Bonda, jestli mohu
... bacha, Jabbo, na letící klávesnici,nebo jiné PC komponenty ![]()
5055) Twilly (26.03.2012 23:50)
Jabbo a hubana si vybav s manželkou, buďto osobně, nebo mě zastoupí, nechám to na vás dvou, ju?
5054) Jabba (26.03.2012 23:50)
Twilly> Jo tak
... Chapu .. takovej ten nemluvnej tichej co tam ceka "na tebe" ... tenhle.. http://i524.photobucket.com/albums/cc322/Midevil7/SEXYCOWBOY.jpg
... edit: s tim bych odesel klidne i ja ![]()
5053) Lipi4 (26.03.2012 23:49)
kajka, já jsem to podnikala, když jsem neměla co dělala a potřebovala jsem najít jednu informaci, která se tu skrývala, ale tenkrát to byla jen 300 stran cca
5051) Twilly (26.03.2012 23:47)
teda, zadala jsem do googlu heslo "kovbojský klobúk a sedlo" a vyprdlo mi to opelichanou čivavu
5048) Jabba (26.03.2012 23:46)
Tady je jeden Bond .. ale nema kabat a nohy ![]()
http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2011/06/cowboys_and_aliens1.jpg
5046) Twilly (26.03.2012 23:45)
hmmm, no.. kovboj zezadu je opravdu divný, víš, já měla na mysly spíš něco, jako, že mu není vidět ksicht skrze klobouk... já vím, jsem náročná, ale ... prostě to nasere, když nenajdu ten správnej obrázek, doufám, že rozumíš takovým ambicím
LadyS neboj, upíri nefajčia, čo by tam robili cigy
5065) Jabba (26.03.2012 23:57)
Twilly> ja to znam ako "voľaké čudo"