Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686 1687 ... 1936   »

Jabba

5065)  Jabba (26.03.2012 23:57)

Twilly> ja to znam ako "voľaké čudo" ;)

Twilly

5064)  Twilly (26.03.2012 23:55)

No jo, je to cudná holka, u nás "čudná" holka :D

Lipi4

5063)  Lipi4 (26.03.2012 23:54)

kajka, ne tady jde o to, že v noci nevím kdy usnout a ráno někdo musím do šk.. (toho hnusnýho vzdělávacího ústavu, kde je dobrovolně)

PS: máš vybrat spotřebiče

kajka

5062)  kajka (26.03.2012 23:54)

Ježiši, je půlnoc, jde se spát! Dobrou noc a hezký sny!

Jabba

5061)  Jabba (26.03.2012 23:54)

Twilly> no vsak jsem si to taky zeditoval ze bych s nim sem mozna taky ;)
A s tim zastoupenim ... ja vim jak to dopadne. Bude se blaznive chichotat/tise pobrekavat u notebooku a ve dve prohlasi "jezis to uz je hodin" a utece spat .. to zname ;)

Twilly

5060)  Twilly (26.03.2012 23:53)

Dobrou Lipinko, já jdu na tu administraci, juchúúúúú

kajka

5059)  kajka (26.03.2012 23:52)

Lipi, na to existuje slovo sebeobětování, ne?

Lipi4

5058)  Lipi4 (26.03.2012 23:52)

Mějte se tu krásně už musím do pelechu - slíbila jsem, že nebudu ponocovat a už je opět půlnoc

Dobrou nočku všem

Twilly

5057)  Twilly (26.03.2012 23:51)

ne ne, tenhle jenom čeká, takže i když je moc odhalenej (a moc hezky odhalenej), já beru toho Bonda, jestli mohu :p

... bacha, Jabbo, na letící klávesnici,nebo jiné PC komponenty

Lipi4

5056)  Lipi4 (26.03.2012 23:50)

Twiily, strejda Google, tak občas neví, co ti vyplivne :D :D :D

Twilly

5055)  Twilly (26.03.2012 23:50)

Jabbo a hubana si vybav s manželkou, buďto osobně, nebo mě zastoupí, nechám to na vás dvou, ju? :D

Jabba

5054)  Jabba (26.03.2012 23:50)

Twilly> Jo tak ;) ... Chapu .. takovej ten nemluvnej tichej co tam ceka "na tebe" ... tenhle.. http://i524.photobucket.com/albums/cc322/Midevil7/SEXYCOWBOY.jpg
... edit: s tim bych odesel klidne i ja ;)

Lipi4

5053)  Lipi4 (26.03.2012 23:49)

kajka, já jsem to podnikala, když jsem neměla co dělala a potřebovala jsem najít jednu informaci, která se tu skrývala, ale tenkrát to byla jen 300 stran cca :D :D :D

Twilly

5052)  Twilly (26.03.2012 23:48)

BINGO!!!! Beru Bonda, dík, fakt díííííííík

Twilly

5051)  Twilly (26.03.2012 23:47)

teda, zadala jsem do googlu heslo "kovbojský klobúk a sedlo" a vyprdlo mi to opelichanou čivavu

leelee

5050)  leelee (26.03.2012 23:47)

počkej nějakou podobnou fotku možná budu mít někde v archivu

kajka

5049)  kajka (26.03.2012 23:46)

To jsou věci, máme tu i jednu dimenzionálně neukotvenou!

Jabba

5048)  Jabba (26.03.2012 23:46)

Tady je jeden Bond .. ale nema kabat a nohy ;)
http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2011/06/cowboys_and_aliens1.jpg

Twilly

5047)  Twilly (26.03.2012 23:46)

to by mi nikdo nečetl každej by koukal do perexu

Twilly

5046)  Twilly (26.03.2012 23:45)

hmmm, no.. kovboj zezadu je opravdu divný, víš, já měla na mysly spíš něco, jako, že mu není vidět ksicht skrze klobouk... já vím, jsem náročná, ale ... prostě to nasere, když nenajdu ten správnej obrázek, doufám, že rozumíš takovým ambicím

LadyS neboj, upíri nefajčia, čo by tam robili cigy

«   1 ... 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686 1687 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek