


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441065×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5124) Twilly (27.03.2012 18:45)
Mno malování... Mužů nekomentovat aniž bych bleee? Asi ne, co? Tai jenom tolik, že už by mi za malování mohli pomalu i platit a za ten úklid taky
5122) Jabba (27.03.2012 18:32)
Pomoc .. ja uz chci domu ![]()
To s tim uklidem mi pripomina jak jsem se zarekl ze uz nikdy nebudu malovat a radeji za to nekomu zaplatim. O jak jsem se spletl
Tu "nejlepsi" praci udelali maliri, ale to vsechno odtahani a natahani a uklizeni jsme zase delali my
Takze si rikam, ze to za to mozna ani nestalo ... spis nekomu zaplatit at' to odtaha a pripravi, pak si to zadarm sam vymalovat, na dva dny zmizet a prijet do hotovyho ![]()
5118) kajka (27.03.2012 18:03)
To, že se bude muset futro vybourat, zazdít, zeď nahodit, vyštukovat, vymalovat, vytrhat dlaždičky a znova je položit, koupit novou skříň do kuchyně, protože tahle se tam nevejde, to není ta největší hrůza, budu tam muset znova všecinko UKLIDIT!
5117) kajka (27.03.2012 18:00)
Okénko je velké jako kapesníček a měřila kajka.
Kajka obstarávala všechno, dozorovala, vybírala, rozhodovala, a táááákhle to dopadlo.
5116) Silvaren (27.03.2012 17:56)
Dennyfish - držím palečky, ať je všechno v pohodě, a nech se pěkně obskakovat!
5115) Twilly (27.03.2012 17:55)
Ireen, van helsing byl odmítnut zcela účelově. Mít takovej perex, tak se nikdo k textu ani nedostane
5112) LadySadness (27.03.2012 17:38)
kajuš, ach ty mojo chudátenko
to je smola, tak to treba rebrík a zvonka cez okno lebo tak ...
5111) kajka (27.03.2012 17:32)
já se taky pochlubím! V nově zrekonstruovaným bytě jsem zjistila, že mi futrem neprojde ani sušička, ani pračka!
5110) Bosorka (27.03.2012 17:22)
a budu v ní mít troubu, mikrovlnku, varnou desku a sláva - i tu myčku!
5109) ireen (27.03.2012 17:10)
Bosi! Gratuluju k termínu, nová kuchyně je snem každé ženy (někdy i muže).
5108) Bosorka (27.03.2012 16:58)
Deny - jupí, návrat ztracené dcery a i s příslušenstvím!
Vítej, vítej, vítej nám!
Mohu se taky chlubit? Dnes jsem "tekutěnelepenkovala", ale 25.4. mi přivezou novou kuchyni
5107) ireen (27.03.2012 16:52)
Jo a kovboj se Vám povedl
, i když jsem trochu zklamaná, že se Vám nelíbil můj návrh - Van Helsing
.
5106) ireen (27.03.2012 16:48)
Dobré odpoledna vespolek! Tak to je VELKÁ PARÁDA, Jabba už je tu jako doma....
Taky nějakou kapitolkovou(moje oblíbené), ať si přečte!
DenyFisch! S drzostí (protože jsem cizinec) se přidávám s držením palců, to se hodí vždycky a v tomto případě tuplem - hladký a pohodový průběh zbylého času i finále
!
5125) kajka (27.03.2012 18:49)
Jabbo! Už jsi četl Karolku?