Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 ... 1936   »

kajka

5125)  kajka (27.03.2012 18:49)

Jabbo! Už jsi četl Karolku?

Twilly

5124)  Twilly (27.03.2012 18:45)

Mno malování... Mužů nekomentovat aniž bych bleee? Asi ne, co? Tai jenom tolik, že už by mi za malování mohli pomalu i platit a za ten úklid taky :p

Astrid

5123)  Astrid (27.03.2012 18:35)

Tento systém malovania schvalujem

Jabba

5122)  Jabba (27.03.2012 18:32)

Pomoc .. ja uz chci domu ;(

To s tim uklidem mi pripomina jak jsem se zarekl ze uz nikdy nebudu malovat a radeji za to nekomu zaplatim. O jak jsem se spletl ;) Tu "nejlepsi" praci udelali maliri, ale to vsechno odtahani a natahani a uklizeni jsme zase delali my ;) Takze si rikam, ze to za to mozna ani nestalo ... spis nekomu zaplatit at' to odtaha a pripravi, pak si to zadarm sam vymalovat, na dva dny zmizet a prijet do hotovyho ;)

5121)   (27.03.2012 18:16)

Bosi upřímně ti závidím - mám sice myčku,ale kuchyň by potřebovala akutní upgrade ,což vzhledem k investici do hokeje a podobných sportů nehrozí ,takže prd a akorát ji vydrhnu *fworks*

5120)   (27.03.2012 18:10)

kajko - máš pravdu úklid je ta nejhorší akce

DenyFish - každé miminko je dar,tak ti držím pěsti,ať to spolu vydžíte ještě chvilku vcelku a pak jen samou radost

Twilly

5119)  Twilly (27.03.2012 18:08)

Ajejej:p

kajka

5118)  kajka (27.03.2012 18:03)

To, že se bude muset futro vybourat, zazdít, zeď nahodit, vyštukovat, vymalovat, vytrhat dlaždičky a znova je položit, koupit novou skříň do kuchyně, protože tahle se tam nevejde, to není ta největší hrůza, budu tam muset znova všecinko UKLIDIT!

kajka

5117)  kajka (27.03.2012 18:00)

Okénko je velké jako kapesníček a měřila kajka. Kajka obstarávala všechno, dozorovala, vybírala, rozhodovala, a táááákhle to dopadlo.

Silvaren

5116)  Silvaren (27.03.2012 17:56)

Dennyfish - držím palečky, ať je všechno v pohodě, a nech se pěkně obskakovat!

Twilly

5115)  Twilly (27.03.2012 17:55)

Ireen, van helsing byl odmítnut zcela účelově. Mít takovej perex, tak se nikdo k textu ani nedostane

Twilly

5114)  Twilly (27.03.2012 17:53)

Hle, vinník se našel

5113)   (27.03.2012 17:47)

kajko , to to Jabba blbě změřil ??

LadySadness

5112)  LadySadness (27.03.2012 17:38)

kajuš, ach ty mojo chudátenko :p :p to je smola, tak to treba rebrík a zvonka cez okno lebo tak ...

kajka

5111)  kajka (27.03.2012 17:32)

já se taky pochlubím! V nově zrekonstruovaným bytě jsem zjistila, že mi futrem neprojde ani sušička, ani pračka!

Bosorka

5110)  Bosorka (27.03.2012 17:22)

a budu v ní mít troubu, mikrovlnku, varnou desku a sláva - i tu myčku!

ireen

5109)  ireen (27.03.2012 17:10)

Bosi! Gratuluju k termínu, nová kuchyně je snem každé ženy (někdy i muže).:D :D :D

Bosorka

5108)  Bosorka (27.03.2012 16:58)

Deny - jupí, návrat ztracené dcery a i s příslušenstvím! Vítej, vítej, vítej nám!

Mohu se taky chlubit? Dnes jsem "tekutěnelepenkovala", ale 25.4. mi přivezou novou kuchyni

ireen

5107)  ireen (27.03.2012 16:52)

Jo a kovboj se Vám povedl , i když jsem trochu zklamaná, že se Vám nelíbil můj návrh - Van Helsing .

ireen

5106)  ireen (27.03.2012 16:48)

Dobré odpoledna vespolek! Tak to je VELKÁ PARÁDA, Jabba už je tu jako doma....
Taky nějakou kapitolkovou(moje oblíbené), ať si přečte! ;)

DenyFisch! S drzostí (protože jsem cizinec) se přidávám s držením palců, to se hodí vždycky a v tomto případě tuplem - hladký a pohodový průběh zbylého času i finále :) !

«   1 ... 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek