


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441078×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5164) Twilly (27.03.2012 20:48)
hele Irčo, to mám jako fakt krycí název "jezinka"???? Taky máš OKO všude
... tebe se, koneckonců, ten domeček týká taky
5162) leelee (27.03.2012 20:40)
bořek stavitel
Bosi nechceš půjčit rodiče? ty furt něco rekonstruujou
5161) leelee (27.03.2012 20:37)
člověk tady půl dne neni a co tu všechno neproperete
takže Denyfish gratulace a lítostiv oznámení
že porody tu probíraly včera (nebo to byla neděle?)
malování no jedna firma po sobě dokonce i uklidila(nevim jestli je náhoda že sídlo maj v Bartolomějský), když jsem to vzala do ruky já byla sem trochu jako Shrek (jakože fakt zelená)
a k doporučený literatuře třeba Remarque v sukni alias ambra
5159) kajka (27.03.2012 20:13)
Bosorko, na tohle neexistuje normální odpověď. Víš, jakej druh humoru mám ráda, a tak se řehtám jako blázen.
Je to jak vystřižený z nějaký supervtipný severský komedie ( třeba kurz negativního myšlení).
5157) ireen (27.03.2012 20:05)
Jo, jo, ale už nevím, co s tím! Formát i rozměry správně a sem to ne ane jít!
5156) Bosorka (27.03.2012 20:04)
Kajko - od roku 2008 jsme stavěli barák, v srpnu byla kolaudace, v říjnu rozvod a od té doby přestavuju výměnek po babičkce u našich - takže to táhnu pouhé čtyři roky
5152) ireen (27.03.2012 19:57)
Kajko, můžu zavolat Jabbu? Chci už nainstalovat ten svůj obrázek a furt mi to nejde!!!
Včera jste mě inspirovali, dnes byla rybičkovka!
5150) kajka (27.03.2012 19:54)
ireen, taky dělám mrtvýho brouka.
Ba ne, šla jsem uspávat, podávala večeři a četla si chvíli pod peřinou.
Twilli:
![]()
Bosorko, už se ti ta přestavba táhne taky přes půl roku?
5148) Bosorka (27.03.2012 19:45)
Sakra, Kajko, ty na tom budeš s tím stavěním skoro jako já
. TO mi připomíná, že musím nalákat instalatéry na tu koupelnu
5146) Twilly (27.03.2012 19:32)
Hele, kajko, když už jši tak hezky zběhlá, co se staveb týče, nepostavíš si taky tady jednu chajdičku? Jen doooooooocela malinkou.
5165) leelee (27.03.2012 20:52)
jezinka nebo krvinka to už je jedno