Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 ... 1936   »

leelee

5165)  leelee (27.03.2012 20:52)

jezinka nebo krvinka to už je jedno

Twilly

5164)  Twilly (27.03.2012 20:48)

hele Irčo, to mám jako fakt krycí název "jezinka"???? Taky máš OKO všude ... tebe se, koneckonců, ten domeček týká taky

Twilly

5163)  Twilly (27.03.2012 20:43)

Hola lidi, jdu si vás přečíst :D

leelee

5162)  leelee (27.03.2012 20:40)

bořek stavitel Bosi nechceš půjčit rodiče? ty furt něco rekonstruujou

leelee

5161)  leelee (27.03.2012 20:37)

člověk tady půl dne neni a co tu všechno neproperete
takže Denyfish gratulace a lítostiv oznámení že porody tu probíraly včera (nebo to byla neděle?)
malování no jedna firma po sobě dokonce i uklidila(nevim jestli je náhoda že sídlo maj v Bartolomějský), když jsem to vzala do ruky já byla sem trochu jako Shrek (jakože fakt zelená)
a k doporučený literatuře třeba Remarque v sukni alias ambra

Bosorka

5160)  Bosorka (27.03.2012 20:14)

Ireen - kdepak, chybí mi Lůďa

kajka

5159)  kajka (27.03.2012 20:13)

Bosorko, na tohle neexistuje normální odpověď. Víš, jakej druh humoru mám ráda, a tak se řehtám jako blázen. Je to jak vystřižený z nějaký supervtipný severský komedie ( třeba kurz negativního myšlení).

ireen

5158)  ireen (27.03.2012 20:07)

Bosi! Ty jsi Bořek stavitel! Nedáš si to registrovat na úřadě?

ireen

5157)  ireen (27.03.2012 20:05)

Jo, jo, ale už nevím, co s tím! Formát i rozměry správně a sem to ne ane jít!

Bosorka

5156)  Bosorka (27.03.2012 20:04)

Kajko - od roku 2008 jsme stavěli barák, v srpnu byla kolaudace, v říjnu rozvod a od té doby přestavuju výměnek po babičkce u našich - takže to táhnu pouhé čtyři roky

kajka

5155)  kajka (27.03.2012 20:00)

ireen, je to ten včerejší obrázek modrásek?

ireen

5154)  ireen (27.03.2012 19:58)

...i když oko se sem teď barevně hodí! ;)

HMR

5153)  HMR (27.03.2012 19:57)

Kaj, nééééééééé nebo takýýýýýýýýý

ireen

5152)  ireen (27.03.2012 19:57)

Kajko, můžu zavolat Jabbu? Chci už nainstalovat ten svůj obrázek a furt mi to nejde!!!:(

Včera jste mě inspirovali, dnes byla rybičkovka!

kajka

5151)  kajka (27.03.2012 19:55)

HMR, od plácání do čela?

kajka

5150)  kajka (27.03.2012 19:54)

ireen, taky dělám mrtvýho brouka. Ba ne, šla jsem uspávat, podávala večeři a četla si chvíli pod peřinou.

Twilli:

Bosorko, už se ti ta přestavba táhne taky přes půl roku?:(

HMR

5149)  HMR (27.03.2012 19:54)

Mě z té vaší diskuze bolí ruce

Bosorka

5148)  Bosorka (27.03.2012 19:45)

Sakra, Kajko, ty na tom budeš s tím stavěním skoro jako já :D . TO mi připomíná, že musím nalákat instalatéry na tu koupelnu

ireen

5147)  ireen (27.03.2012 19:40)

Kajko, už to zase zkouší, JEZINKA!

Twilly

5146)  Twilly (27.03.2012 19:32)

Hele, kajko, když už jši tak hezky zběhlá, co se staveb týče, nepostavíš si taky tady jednu chajdičku? Jen doooooooocela malinkou.

«   1 ... 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek