Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1671 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 ... 1936   »

Twilly

5225)  Twilly (27.03.2012 22:03)

Pošmákneš si Čičí, ona Šári dovedla i Draca Malfoye k dokonalosti

SarkaS

5224)  SarkaS (27.03.2012 22:01)

HMR, no fákt! Přísahám! (tiše doufám, že jich třeba nebude pět, neb tak nějak) Bože, občas jsem nemožná Už tak je dost hrozný, že místo plánovaných patnácti dílů jich bude pětadvacet :D

HMR

5223)  HMR (27.03.2012 21:58)

ha, ha, epilog nebude mít tři části? bych chtěla vidět... čekám, až to "dokončíš", pak se na tě vrhnu

SarkaS

5222)  SarkaS (27.03.2012 21:57)

Krvinko, ty kecko! Kvůli tvým písmenkům, by ho každý jen přelítnul

SarkaS

5221)  SarkaS (27.03.2012 21:56)

Jo ták Tak to souhlasí, tenhle chlap se neokouká

Twilly

5220)  Twilly (27.03.2012 21:55)

včera jsem napsala jednu povídečku, do perexu jsem hledala kovboje a ireen mi podsouvala tvého "George", s díky jsem odmítla - páč, to už by každej jenom slintal nad perexem a nečetl . To víš, ty písmem zaujmeš, já neumím... tak nedávám alespoň odluzovací perex obrázky

ireen

5219)  ireen (27.03.2012 21:54)

Šári! Prý pro milovníky Van Helsinga: Man´s world. Tak se těším!:) :) :)

Twilly

5218)  Twilly (27.03.2012 21:52)

Hele, George byl kouzelnej, dnes jsem ho nabízela ireen

SarkaS

5217)  SarkaS (27.03.2012 21:52)

mimochodem co je s Van Helsingem? Kde je? Stoupnu si do fronty

SarkaS

5216)  SarkaS (27.03.2012 21:52)

svět se zase postavil. Vsadím se, že jsem trhla budovatelský rekord

Twilly

5215)  Twilly (27.03.2012 21:50)

prdlajs, kecá, ireen, tohle neposlouchej... kdo řekl, že nebude? Bude, jenom netuším kdy... ale jak říkám, čast je napsaná a hlásí se mi Bosi, takže, nefňukej, veverko

SarkaS

5214)  SarkaS (27.03.2012 21:50)

K Dracovi? Dneska jsem si to rozmýšlela a budou dvě a možná epilog, tam si ještě nejsem jistá. Jen budou možná trošičku delší... Ale tentokrát nebude mít epilog tři části a víc stránek než šest běžných kapitol :D :D :D

SarkaS

5213)  SarkaS (27.03.2012 21:48)

:'-( :'-( :'-( Nebude Mani, nebude zadek... fňuk, můj svět se zhroutil...

SarkaS

5212)  SarkaS (27.03.2012 21:47)

Ireen, jó? A co prosím tě? Já jestli mám varovat, občas jsem zdraví neprospěšná

Twilly

5211)  Twilly (27.03.2012 21:47)

ty jo, vidíš Mani, kurňa, Bosi, jsi tady někde????? Ale část je napsaná, fakticky...

Twilly

5210)  Twilly (27.03.2012 21:46)

néééé Šári, vůbec ne :p, hele a když už tě tady mám, kolik bude ještě cca kapitol k Dracovi?

SarkaS

5209)  SarkaS (27.03.2012 21:46)

Twilluš, bude Mani??? Bude ošetřovat spálenej zadek? :D

ireen

5208)  ireen (27.03.2012 21:45)

Taky Tě, Šári, mám doporučenou! Tak jdu....

SarkaS

5207)  SarkaS (27.03.2012 21:45)

Na jasný, já jsem totiž zabiják hovoru. Vždycky přijdu a je ticho, klasika :D :D :D A to jsem si myslela, že tak působím jen naživo :p :D

Twilly

5206)  Twilly (27.03.2012 21:44)

myslím, ireen, že se obecně čte... já se chystám psát... taky, a hele, můžeš si rovnou pokecat s autorkou tvého Van Helsinga

A možná jsou všichni v lednici

«   1 ... 1671 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek