


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441114×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5202) SarkaS (27.03.2012 21:34)
Kuk, je tu nějak živo, tak jsem se přišla podívat, jak si tu lebedíte
5198) ireen (27.03.2012 21:28)
Jabíííí, díky! Tak tohle jsem já! Říkali jste avatar, tak jsem poslechla!!!!!!!!!!!
5197) kajka (27.03.2012 21:27)
ireen, z určitého úhlu, po kolena ve vodě, v naprosté tmě a nůší na hlavě jsi jí i docela podobná.
5195) kajka (27.03.2012 21:23)
ireen, škoda, modrokožka se mi líbila víc.
Pravda, tohle očičko má tu správnou barvu.
5193) ireen (27.03.2012 21:20)
Necháme "Twilluš"! To je hezký!
Vážení, měla jsem tu mít úplně jiný obrázek, ale Aro zřejmě rozhodl jinak. Nic jiného, než to očko tam prostě nedostanu, tak je mi asi souzený, vzdávám se
!!!!!!
5191) Jabba (27.03.2012 21:17)
Kajka> a tebe maaamo, tebe taky snim
Ireen> hele ale ja uz avatarku videl! Tobe se to povedlo. Chvili jsem ji tu UZ MEL. Proc si ji zase vymenila za ocicko?
5189) kajka (27.03.2012 21:13)
Teda, začíná to tu být nebezpečný. Slyším Jabbu, jak ňuchá v kuchyni a to je , prosím, po večeři. Vždyť tam na mě nic nezbyde!
5188) Twilly (27.03.2012 21:13)
Krvavá Twillda - to bylo první (i když to zní jako prostitutka z jedové chýše), pak krvinka, pak papul, a teď jezinka
nebo dokonce zimnice (i když, tady mi rozum nebere už vůbec - nemá co!)
5187) leelee (27.03.2012 21:12)
hanko na to jsou dvě možnosti
1) v lednici je jen zima
2) jdu do lednice, sundat tu oběšenou myš
5186) ireen (27.03.2012 21:11)
Twill, to není krycí název, jen definice, možná by šlo ZIMNICE
. Nemůžu dělat domeček, když nejsem schopná vyměnit oko za ....
!!!!!!!!!!!!!!!
5205) ireen (27.03.2012 21:43)
Řešilo se tu bílení lednic a špajzů
, technické problémy
a přezdívky pro Twilly
. Ale teď všichni nějak ochabli.