Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 ... 1936   »

ireen

5205)  ireen (27.03.2012 21:43)

Řešilo se tu bílení lednic a špajzů;) , technické problémy:( a přezdívky pro Twilly . Ale teď všichni nějak ochabli.

SarkaS

5204)  SarkaS (27.03.2012 21:42)

Twilluš, drž si je, ještě se ti budou hodit :D :D :D

Twilly

5203)  Twilly (27.03.2012 21:41)

právě jsem tě dočetla, Šári... upadnou mi tváře

SarkaS

5202)  SarkaS (27.03.2012 21:34)

Kuk, je tu nějak živo, tak jsem se přišla podívat, jak si tu lebedíte

HMR

5201)  HMR (27.03.2012 21:33)

ouško sem, ouško tam... mám hlad... takové ouško na česneku, že?

kajka

5200)  kajka (27.03.2012 21:31)

ireen, určitě? Jdu konečně okomentovat povídku z odpoledne.

ireen

5199)  ireen (27.03.2012 21:29)

To ne, kajko, já mám hezčí ouška!

ireen

5198)  ireen (27.03.2012 21:28)

Jabíííí, díky! Tak tohle jsem já! Říkali jste avatar, tak jsem poslechla!!!!!!!!!!!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

kajka

5197)  kajka (27.03.2012 21:27)

ireen, z určitého úhlu, po kolena ve vodě, v naprosté tmě a nůší na hlavě jsi jí i docela podobná.;)

Twilly

5196)  Twilly (27.03.2012 21:23)

AVATAR-KA

kajka

5195)  kajka (27.03.2012 21:23)

ireen, škoda, modrokožka se mi líbila víc.:( Pravda, tohle očičko má tu správnou barvu.

ireen

5194)  ireen (27.03.2012 21:21)

VÁŽNĚ? Tak to ještě zkusííííím.....

ireen

5193)  ireen (27.03.2012 21:20)

Necháme "Twilluš"! To je hezký!
Vážení, měla jsem tu mít úplně jiný obrázek, ale Aro zřejmě rozhodl jinak. Nic jiného, než to očko tam prostě nedostanu, tak je mi asi souzený, vzdávám se !!!!!!

kajka

5192)  kajka (27.03.2012 21:17)

Twilli, máš mejla.;)

Jabba

5191)  Jabba (27.03.2012 21:17)

Kajka> a tebe maaamo, tebe taky snim
Ireen> hele ale ja uz avatarku videl! Tobe se to povedlo. Chvili jsem ji tu UZ MEL. Proc si ji zase vymenila za ocicko?

Twilly

5190)  Twilly (27.03.2012 21:15)

Hele, Jabbouši, zmiz od lednice, byls viděn!

kajka

5189)  kajka (27.03.2012 21:13)

Teda, začíná to tu být nebezpečný. Slyším Jabbu, jak ňuchá v kuchyni a to je , prosím, po večeři. Vždyť tam na mě nic nezbyde!:'-(

Twilly

5188)  Twilly (27.03.2012 21:13)

Krvavá Twillda - to bylo první (i když to zní jako prostitutka z jedové chýše), pak krvinka, pak papul, a teď jezinka nebo dokonce zimnice (i když, tady mi rozum nebere už vůbec - nemá co!)

leelee

5187)  leelee (27.03.2012 21:12)

hanko na to jsou dvě možnosti
1) v lednici je jen zima
2) jdu do lednice, sundat tu oběšenou myš

ireen

5186)  ireen (27.03.2012 21:11)

Twill, to není krycí název, jen definice, možná by šlo ZIMNICE . Nemůžu dělat domeček, když nejsem schopná vyměnit oko za ....:'-( :'-( :'-( !!!!!!!!!!!!!!!

«   1 ... 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek