


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441131×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5243) HMR (27.03.2012 22:16)
hele, na Vrbu mlátičku mi nešahejte...
nekonečně dlouhá prodleva? ha, to jsi ještě nic neviděla...
5238) SarkaS (27.03.2012 22:13)
HMR, naposledy dneska banda rozčílených fanynek
Nakonec to dopracovaly tak daleko, že byly ochotny nechat vybít celé Bradavice, jen abych neublížila hlavní dvojici a to včetně paní Norrisové a Vrby mlátičky
5237) Twilly (27.03.2012 22:12)
předpokládám, že Lipina, ale Čičí, ne, že bych měla výhrady k OL, mám výhrady k nekonečně dlouhé prodlevě - nejsou písmenka, čéče
5236) HMR (27.03.2012 22:12)
ireen, když tu někdo
kdo to byl?, zakázal debaty o jídle, tak o čem se tedy máme bavit? klidně přidej vlaszní názor... na konce
5235) SarkaS (27.03.2012 22:12)
ireen,
ny koncích se nikdy nedomluvíme, naše mozky nás vždycky vyšplouchnou
5233) ireen (27.03.2012 22:10)
Tak si tu autorskou konverzaci užijte
, budu jen z povzdálí sledovat, jak jste pokročili a na kolika koncích se domluvíte
. Hodně štěstí!!!!!!!
5229) SarkaS (27.03.2012 22:07)
Twilluš, Draco už byl dokonalý předtím.
Teda až na tu donebevolající zbabělost
5226) HMR (27.03.2012 22:04)
další díly nevadí, ty jsou dokonce žádoucí, ale ty tvé "konečné" konce... to je na zabití
5245) Lipi4 (27.03.2012 22:17)
Ano, já jsem výjmečně nevinost sama