Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 ... 1936   »

Twilly

5325)  Twilly (27.03.2012 23:13)

Jabbouši, myslím, že Alice vidí, kdy se tomu dá vyhnout, na tvém místě bych se scháněla po Alice.

Mmch, dnes mi přišlo zúčtování daně - z práce (měla jsem to štěstí, že to za mě udělali na personálním). Málem mě kleplo - nedoplatek!!!!! ale ta suma lidi, je to 5 euro centů, jsou normální?

SarkaS

5324)  SarkaS (27.03.2012 23:13)

Ireen, to beru Raději žehlit než mýt nádobí. My totiž jaksi nedisponujeme teplou vodou, tudíž si jí musím ohřívat na kamnechh a děsně mě to vytáčí...

Lipi4

5323)  Lipi4 (27.03.2012 23:12)

Dobrovolně vyželím, pokud nevadí sledování Sběratelů kostí či Myšlenek zločince :D :D :D :D :D :D

Jabba

5322)  Jabba (27.03.2012 23:12)

Takovej zamotanec .. myslim, ze me to celkem vystihuje ;)
Ireene> hele ja ted u tebe vidim ocicko ... co mas u sebe? Ocicko nebo modrou holku? Protoze me to normalne fungovalo, takze to zkus proste jeste jednou ...

Twilly

5321)  Twilly (27.03.2012 23:12)

já vím, drahoušku, proto to říkám, v Bohnicích je cvokhaus

ireen

5320)  ireen (27.03.2012 23:10)

Twill! Nemáme tu jen věznici!:D

Šári! Umyju Ti nádobí, když vyžehlíš! To zas nesnáším já!

Jabbí, to je krásnej avatárek!

Jabba

5319)  Jabba (27.03.2012 23:10)

Me se do tech dani tak nechce.. Jak resej upiri dane? Jsou osvobozeny?

Lipi4

5318)  Lipi4 (27.03.2012 23:09)

Jabbo, co to tam máš teď?? .. . ..

SarkaS

5317)  SarkaS (27.03.2012 23:08)

Ireen Škvoreckého LA ;)

Lipi4

5316)  Lipi4 (27.03.2012 23:08)

ireen, budem si muset okurkovou seanci hodit na jindy, jelikož k nám nejedou noční spoje (jestli Ti něco řiká díra jménem Královice) a zítra musím dělat, že studuji ... . . Příště se ozvu dřív

SarkaS

5315)  SarkaS (27.03.2012 23:07)

Jů, kam zmizel česnek?

ireen

5314)  ireen (27.03.2012 23:07)

Šári! Zdrávka nebo Gočár?

Jabbo, máš tu tmu!

Twilly

5313)  Twilly (27.03.2012 23:07)

No, třikrát, co jsem byla v praze na srazu jsem bydlela v Bohnicích, ale korunovat to tím pověstným "na Pankráci" to by bylo jako z románu

Jabba

5312)  Jabba (27.03.2012 23:06)

Mate to tu, holky, nejaky rozbity ;)

leelee

5311)  leelee (27.03.2012 23:06)

mě baví vařit, ale jen když já chci, ne když mě donutěj okolnost
Hanetka by mohla vyprávět co dokážu všechno nahradit z čistý lenosti

SarkaS

5310)  SarkaS (27.03.2012 23:05)

Twilluš nejsi, taky miluju vaření. Jen nemám ráda mytí nádobí

ireen

5309)  ireen (27.03.2012 23:05)

Jabbíííí, tys dovečeřel? Jsi kotě!!!!

SarkaS

5308)  SarkaS (27.03.2012 23:04)

Jůů, to mam kousek od školy. Až dostanu chuť na okurky vím kam jít pro první pomoc

Lipi4

5307)  Lipi4 (27.03.2012 23:04)

Jabbo, krásnej avatárek.. kam zmizel česnek??

Ségra jsme na tom podobně , i když já jsme tam aspoň chvilku byla

Twilly

5306)  Twilly (27.03.2012 23:04)

hele, to jsem fakt jediná, kterou baví vařit? :p

«   1 ... 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek