


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441206×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5324) SarkaS (27.03.2012 23:13)
Ireen, to beru
Raději žehlit než mýt nádobí. My totiž jaksi nedisponujeme teplou vodou, tudíž si jí musím ohřívat na kamnechh a děsně mě to vytáčí...
5323) Lipi4 (27.03.2012 23:12)
Dobrovolně vyželím, pokud nevadí sledování Sběratelů kostí či Myšlenek zločince
5322) Jabba (27.03.2012 23:12)
Takovej zamotanec .. myslim, ze me to celkem vystihuje ![]()
Ireene> hele ja ted u tebe vidim ocicko ... co mas u sebe? Ocicko nebo modrou holku? Protoze me to normalne fungovalo, takze to zkus proste jeste jednou ...
5320) ireen (27.03.2012 23:10)
Twill! Nemáme tu jen věznici!
Šári! Umyju Ti nádobí, když vyžehlíš!
To zas nesnáším já!
Jabbí, to je krásnej avatárek!
5319) Jabba (27.03.2012 23:10)
Me se do tech dani tak nechce.. Jak resej upiri dane? Jsou osvobozeny?
5316) Lipi4 (27.03.2012 23:08)
ireen, budem si muset okurkovou seanci hodit na jindy, jelikož k nám nejedou noční spoje (jestli Ti něco řiká díra jménem Královice) a zítra musím dělat, že studuji
... . . Příště se ozvu dřív
5313) Twilly (27.03.2012 23:07)
No, třikrát, co jsem byla v praze na srazu jsem bydlela v Bohnicích, ale korunovat to tím pověstným "na Pankráci"
to by bylo jako z románu
5311) leelee (27.03.2012 23:06)
mě baví vařit, ale jen když já chci, ne když mě donutěj okolnost
Hanetka by mohla vyprávět co dokážu všechno nahradit z čistý lenosti
5308) SarkaS (27.03.2012 23:04)
Jůů, to mam kousek od školy. Až dostanu chuť na okurky vím kam jít pro první pomoc
5307) Lipi4 (27.03.2012 23:04)
Jabbo, krásnej avatárek.. kam zmizel česnek??
Ségra jsme na tom podobně
, i když já jsme tam aspoň chvilku byla
5325) Twilly (27.03.2012 23:13)
Jabbouši, myslím, že Alice vidí, kdy se tomu dá vyhnout, na tvém místě bych se scháněla po Alice.
lidi, je to 5 euro centů, jsou normální?
Mmch, dnes mi přišlo zúčtování daně - z práce (měla jsem to štěstí, že to za mě udělali na personálním). Málem mě kleplo - nedoplatek!!!!! ale ta suma