


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441253×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5404) leelee (28.03.2012 23:41)
dneska bylo ale krásně
jak sem na to přišla?
mám spálenej nos a ramena to se mi v březnu nikdy nestalo
5403) Lipi4 (28.03.2012 23:22)
Krví, ty nesji jezinka
ireen, pepř v medu?
.. zajímavá kombinace, ale i tak zůstanu u svého chilli, které vypálí všechno ![]()
5402) Twilly (28.03.2012 23:08)
to není protiklad, ale protizánětlivá bomba, zlato... a jak jsem psala, já dávám místo drahého žloutku přímo med...
... jo a cejtím se docela nedoceněná - proč myslíš, ireen, že pořád předhazuju Bosi, jako mou výhru? Je tady dýl než já, ale do psaní jsem ji donutila a nebýt Ree, tak se to nezrealizuje a nestydím se za to, co jsem jí udělala. Myslím, že nic lepšího jsem nemohla udělat. Je skvělá. A kajka taky, proto to nevzdávám a jsem za jezinku
5401) Bosorka (28.03.2012 23:06)
Ireen - kladiva je vždy třeba (snad budou letos konečně ořechy), takže zahazovat nebudu (leda bernímu úředníku na palec). Jo, byla jsem kecátor tak dlouho, až to Ree nevydržela a dala mi práva...
5400) ireen (28.03.2012 23:06)
Přeju krásný zbytek noci
, lepší mušku
a dost horkého čaje se zázvorem
! DOBROU!!!!
5399) ireen (28.03.2012 23:03)
Lipi! Dnes jsem zakoupila pepř v medu
- inzerují účinky skoro na cokoliv
. Mne ale zaujala ta kombinace, jsem úchyl na spojování protikladných chutí,
tak snad se neotrávím,
nebo nepozv....
5398) ireen (28.03.2012 22:59)
Tady jen malý výkřik do tmy, nebo do Vás?
Ahoj vespolek! Jste jak důchodci - nemoci a úrazy! DÁVEJTE NA SEBE TROCHU POZOR!!!!!!
Bosi! Foukám na bolístku! Kladivo ale nezahazuj, asi se ještě bude hodit. Ale schovej palečky!
Tys byla kecátor jako kajka?
LadyS! Zázvor se dá i strohaný přidat do našlehaného žloutku (teď trochu luxus) s cukrem, skvělé při bolení v krku, zázvoru - kolik sneseš!
5393) Bosorka (28.03.2012 16:58)
Mám puchejř, kladivo mě praštilo (zákeřně a podle!) do prstu a berou mě křeče do palců (obou!)
5392) Twilly (28.03.2012 15:35)
ano, med so škoricou je skvelý... a ten zázvor som myslela nastrúhaný a zaliať medom, tak dve čajové lyžičky ti stačia - tento driják ťa postaví na nohy, odskúšané.
5391) Lipi4 (28.03.2012 15:28)
Případně jestli můžu přidám svoji oblíbenou kombinaci... med s chilli (koření) nebo med se skořicí
a pak je každý zdravý jako rybka, která může jít klidně zpívat operu
5390) LadySadness (28.03.2012 15:17)
z lišajníka sa kašle a ja už aj tak mám nádchu, ja užívam šalviove tiež od Mullera, zázvorový čaj s medom mám rada, ale aj tak najviac platí nehýbať sa a nehovoriť
5389) Twilly (28.03.2012 15:12)
Bez vibrocilu nedám ani ranu cicuš, a byť tebou tak miesto klokaniek, či hašleriek (mňáááááááááááááám) by som zaradila pastilky z lišajníka islandského (od Mullera
)... a rozhodne zázvor s medom!
5388) LadySadness (28.03.2012 14:53)
Twilluš, cicuška, zdá sa, že Vibrocil a mentolové cukríky na horné cesty dýchacie, napr. Klokanky, Hašlerky, Vetrovky a pod, spolu s málo pohybom a ešte menej hovorením zaberajú, ale naozaj málo hýbať a hovoriť, viťamín C tiež nieje na zahodenie
5386) Twilly (28.03.2012 14:43)
jak je libo, v tom případě, vřele doporučuju Astrid
neskutečně vášnivá Edwardofilka-Edwardomilka. I ten, kdo není zrovna Edwardovský typ si toho jejího zamiluje na to tata
5405) Twilly (28.03.2012 23:41)
no jo, ale když si naše "hlídací očko" hlídá ségruši, tak se uchyluju i k takovým činnostem