Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1662 1663 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 ... 1936   »

Twilly

5405)  Twilly (28.03.2012 23:41)

no jo, ale když si naše "hlídací očko" hlídá ségruši, tak se uchyluju i k takovým činnostem :p

leelee

5404)  leelee (28.03.2012 23:41)

dneska bylo ale krásně jak sem na to přišla?
mám spálenej nos a ramena to se mi v březnu nikdy nestalo

Lipi4

5403)  Lipi4 (28.03.2012 23:22)

Krví, ty nesji jezinka

ireen, pepř v medu? .. zajímavá kombinace, ale i tak zůstanu u svého chilli, které vypálí všechno :D

Twilly

5402)  Twilly (28.03.2012 23:08)

to není protiklad, ale protizánětlivá bomba, zlato... a jak jsem psala, já dávám místo drahého žloutku přímo med...

... jo a cejtím se docela nedoceněná - proč myslíš, ireen, že pořád předhazuju Bosi, jako mou výhru? Je tady dýl než já, ale do psaní jsem ji donutila a nebýt Ree, tak se to nezrealizuje a nestydím se za to, co jsem jí udělala. Myslím, že nic lepšího jsem nemohla udělat. Je skvělá. A kajka taky, proto to nevzdávám a jsem za jezinku

Bosorka

5401)  Bosorka (28.03.2012 23:06)

Ireen - kladiva je vždy třeba (snad budou letos konečně ořechy), takže zahazovat nebudu (leda bernímu úředníku na palec). Jo, byla jsem kecátor tak dlouho, až to Ree nevydržela a dala mi práva...

ireen

5400)  ireen (28.03.2012 23:06)

Přeju krásný zbytek noci;) ;) ;) , lepší mušku a dost horkého čaje se zázvorem ! DOBROU!!!!

ireen

5399)  ireen (28.03.2012 23:03)

Lipi! Dnes jsem zakoupila pepř v medu B) - inzerují účinky skoro na cokoliv . Mne ale zaujala ta kombinace, jsem úchyl na spojování protikladných chutí, tak snad se neotrávím, nebo nepozv....

ireen

5398)  ireen (28.03.2012 22:59)

Tady jen malý výkřik do tmy, nebo do Vás? ;)
Ahoj vespolek! Jste jak důchodci - nemoci a úrazy! DÁVEJTE NA SEBE TROCHU POZOR!!!!!!:) :) :)
Bosi! Foukám na bolístku! Kladivo ale nezahazuj, asi se ještě bude hodit. Ale schovej palečky! Tys byla kecátor jako kajka?
LadyS! Zázvor se dá i strohaný přidat do našlehaného žloutku (teď trochu luxus) s cukrem, skvělé při bolení v krku, zázvoru - kolik sneseš!

Twilly

5397)  Twilly (28.03.2012 17:43)

Jsi moje najcennější trofej, prďko heart* *

Bosorka

5396)  Bosorka (28.03.2012 17:33)

Deny - oooo díky Ti, Twilluška mě uštvala jako Edward srnku

Lipi4

5395)  Lipi4 (28.03.2012 17:07)

Ošklivý kladivo .. tohle se nedělá

Twilly

5394)  Twilly (28.03.2012 17:00)

Fuuuuu, Macíčku, fuuuuuu

Bosorka

5393)  Bosorka (28.03.2012 16:58)

Mám puchejř, kladivo mě praštilo (zákeřně a podle!) do prstu a berou mě křeče do palců (obou!)

Twilly

5392)  Twilly (28.03.2012 15:35)

ano, med so škoricou je skvelý... a ten zázvor som myslela nastrúhaný a zaliať medom, tak dve čajové lyžičky ti stačia - tento driják ťa postaví na nohy, odskúšané.

Lipi4

5391)  Lipi4 (28.03.2012 15:28)

Případně jestli můžu přidám svoji oblíbenou kombinaci... med s chilli (koření) nebo med se skořicí a pak je každý zdravý jako rybka, která může jít klidně zpívat operu

LadySadness

5390)  LadySadness (28.03.2012 15:17)

z lišajníka sa kašle a ja už aj tak mám nádchu, ja užívam šalviove tiež od Mullera, zázvorový čaj s medom mám rada, ale aj tak najviac platí nehýbať sa a nehovoriť

Twilly

5389)  Twilly (28.03.2012 15:12)

Bez vibrocilu nedám ani ranu cicuš, a byť tebou tak miesto klokaniek, či hašleriek (mňáááááááááááááám) by som zaradila pastilky z lišajníka islandského (od Mullera )... a rozhodne zázvor s medom!:p

LadySadness

5388)  LadySadness (28.03.2012 14:53)

Twilluš, cicuška, zdá sa, že Vibrocil a mentolové cukríky na horné cesty dýchacie, napr. Klokanky, Hašlerky, Vetrovky a pod, spolu s málo pohybom a ešte menej hovorením zaberajú, ale naozaj málo hýbať a hovoriť, viťamín C tiež nieje na zahodenie

Twilly

5387)  Twilly (28.03.2012 14:44)

a ze slovenštiny ještě eMuška, jednoznačně!!!!!

Twilly

5386)  Twilly (28.03.2012 14:43)

jak je libo, v tom případě, vřele doporučuju Astrid neskutečně vášnivá Edwardofilka-Edwardomilka. I ten, kdo není zrovna Edwardovský typ si toho jejího zamiluje na to tata :D

«   1 ... 1662 1663 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Plakát Jacob