


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441242×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5344) Lipi4 (27.03.2012 23:33)
Krví, na ně swe chystám až budou celý
.. ehm.. budu si moci postahovat do kindla, abych vás mohla číst v MHD??
5343) Twilly (27.03.2012 23:30)
ireen, nečteš vlky, že? Je to snad asi jediná věc, za kterou se nestydím (páč to píšu s Bosi, hihi) tak teď píšeme vlkoušky... muehehehe
5342) Twilly (27.03.2012 23:29)
no jo... a pak se nechytám tady vůbec... takže zkusím popořádku
Jabbo, s čím mám mít problém?
leelee, na naší straně čáry je to myslím něco kolem 3 eur, ale jistá si nejsem
ireen, jo, očko tam už nech, nedělá problémy a je mooooooc hezký
5341) SarkaS (27.03.2012 23:27)
Co píšete??? Mám se bát? Těšit? Nebo oboje? Já se asi nakonec budu radši stresovat, to pokryje širší pole působnosti
5338) ireen (27.03.2012 23:26)
Jabbo! Ty jsi tak skvělej
! Já tam to očko nechám, už jsou tu na něj zvyklí. A navíc mi tak nic neunikne - JSEM JEDNO VELKÝ OKO!
5337) Lipi4 (27.03.2012 23:25)
Nejdřív můžu zítra po škole a navíc za chvilku jsou na Primě myšlenky (předtím byli Sběratelé
)
5336) SarkaS (27.03.2012 23:24)
Právě, to je ta nevýhoda bydlet na chatě natrvalo...
Ale zase je tu krásně
5332) ireen (27.03.2012 23:20)
Jabbí, mám očko.
Lipi, budem sbírat a myslet s nima, toje koukatelný!
Šári, to dělám na chatě léta (nejdřív propanbutan, teď varná konvice) - vopruz!!!
Lituju Tě!
5330) SarkaS (27.03.2012 23:17)
teď je to pět euro centů, ale počkej jak by to dokázali zhodnotit, kdybys to nechala být ![]()
5327) ireen (27.03.2012 23:15)
Královice? Něco mi to říká - mrknu na googl!
Hezky studuj!!!!!!
Daně, to není k závidění
! Někdo to tu řešil předevčírem!
5345) ireen (27.03.2012 23:33)
Přiznávám, že vlky nevyhledávám
, ale ani se jim nevyhýbám.
Já se prostě pustila do kapitolek od nejstarších...