Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 ... 1936   »

ireen

5345)  ireen (27.03.2012 23:33)

Přiznávám, že vlky nevyhledávám , ale ani se jim nevyhýbám.

Já se prostě pustila do kapitolek od nejstarších...

Lipi4

5344)  Lipi4 (27.03.2012 23:33)

Krví, na ně swe chystám až budou celý .. ehm.. budu si moci postahovat do kindla, abych vás mohla číst v MHD??

Twilly

5343)  Twilly (27.03.2012 23:30)

ireen, nečteš vlky, že? Je to snad asi jediná věc, za kterou se nestydím (páč to píšu s Bosi, hihi) tak teď píšeme vlkoušky... muehehehe

Twilly

5342)  Twilly (27.03.2012 23:29)

no jo... a pak se nechytám tady vůbec... takže zkusím popořádku
Jabbo, s čím mám mít problém?
leelee, na naší straně čáry je to myslím něco kolem 3 eur, ale jistá si nejsem
ireen, jo, očko tam už nech, nedělá problémy a je mooooooc hezký

SarkaS

5341)  SarkaS (27.03.2012 23:27)

Co píšete??? Mám se bát? Těšit? Nebo oboje? Já se asi nakonec budu radši stresovat, to pokryje širší pole působnosti :D

ireen

5340)  ireen (27.03.2012 23:27)

Bosi! Recepty?

Bosorka

5339)  Bosorka (27.03.2012 23:26)

Kdybys viděla, Šári, co právě píšeme....

ireen

5338)  ireen (27.03.2012 23:26)

Jabbo! Ty jsi tak skvělej ! Já tam to očko nechám, už jsou tu na něj zvyklí. A navíc mi tak nic neunikne - JSEM JEDNO VELKÝ OKO!

Lipi4

5337)  Lipi4 (27.03.2012 23:25)

Nejdřív můžu zítra po škole a navíc za chvilku jsou na Primě myšlenky (předtím byli Sběratelé )

SarkaS

5336)  SarkaS (27.03.2012 23:24)

Právě, to je ta nevýhoda bydlet na chatě natrvalo... Ale zase je tu krásně

ireen

5335)  ireen (27.03.2012 23:24)

Lipi! Hned?:D :D :D

Lipi4

5334)  Lipi4 (27.03.2012 23:23)

Takže, kdy mám dorazit žehlit??

Jabba

5333)  Jabba (27.03.2012 23:20)

Twilly> ja nemam problem, Ireen ma. Ja ji s tim jenom pomaham ;)

ireen

5332)  ireen (27.03.2012 23:20)

Jabbí, mám očko.:D

Lipi, budem sbírat a myslet s nima, toje koukatelný!

Šári, to dělám na chatě léta (nejdřív propanbutan, teď varná konvice) - vopruz!!! Lituju Tě!

Lipi4

5331)  Lipi4 (27.03.2012 23:17)

ireen, před rokem to byly Nebušice, i když to jsou občas i těď :D :D :D :D

SarkaS

5330)  SarkaS (27.03.2012 23:17)

teď je to pět euro centů, ale počkej jak by to dokázali zhodnotit, kdybys to nechala být :D

leelee

5329)  leelee (27.03.2012 23:17)

hele na týhle straně čáry to asi do 30 Kč odpouští co u vás?

Twilly

5328)  Twilly (27.03.2012 23:15)

já ti nevím, Karle, to už bych snad ani netlačila na ten papír

ireen

5327)  ireen (27.03.2012 23:15)

Královice? Něco mi to říká - mrknu na googl! Hezky studuj!!!!!!

Daně, to není k závidění :( :( ! Někdo to tu řešil předevčírem!:p

leelee

5326)  leelee (27.03.2012 23:15)

Twilly to je prostě byrokracie, nebo demokracie? kdo ví:D

«   1 ... 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek