


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441276×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5417) Twilly (29.03.2012 07:54)
Jo, tak to by ten lehce nazrzlej lesk v mých vlasech dával konečně smysl
5415) Twilly (29.03.2012 07:48)
Jasně jsem převlečenej Carlouš. Akorát o 30 cm nižší, tmavovláska a mnohem víc sexy. Ale sklony měnit ty "co to potřebují" jsem si ponechala
5413) ireen (29.03.2012 07:23)
Twill! Tys ji přeměnila, ale já vím, nikdy bys to neudělala někomu u koho by to nebylo nutné!!!!!
Nehlídám séegruši, ona se mi schovává za sukně (jé, už jsem neměla sukni na sobě ani nepamatuju!)
.
Pěkný plodný den!!!!
5409) LadySadness (29.03.2012 00:16)
http://www.youtube.com/watch?v=dPKiqWqgfx0
žeby trochu povzbudenia do nového dňa?
http://www.youtube.com/watch?v=Lzr2a2NGdcA
alebo toto?
5425) kajka (29.03.2012 11:29)
Na Žižkově furt nic. Ale já mám moc hezký deštník se žabičkama, tak se těším, až začne.