Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1661 1662 1663 1664 1665 1666 1667 1668 1669 ... 1936   »

kajka

5425)  kajka (29.03.2012 11:29)

Na Žižkově furt nic. Ale já mám moc hezký deštník se žabičkama, tak se těším, až začne.

Bosorka

5424)  Bosorka (29.03.2012 11:22)

Déšť? Jen to ne! Potřebuju prosát písek...

Ree

5423)  Ree (29.03.2012 10:55)

Tak u nás už deštivém, kajko

Twilly

5422)  Twilly (29.03.2012 09:14)

kajka

5421)  kajka (29.03.2012 08:45)

Přeju dobré ránko v zatím nedeštivém dni.:)

Bosorka

5420)  Bosorka (29.03.2012 08:10)

Nikdy!

Twilly

5419)  Twilly (29.03.2012 07:59)

Brouku, tys duše hříšná

Bosorka

5418)  Bosorka (29.03.2012 07:57)

No vidíš a šlo to i bez svatby

Twilly

5417)  Twilly (29.03.2012 07:54)

Jo, tak to by ten lehce nazrzlej lesk v mých vlasech dával konečně smysl

Bosorka

5416)  Bosorka (29.03.2012 07:50)

VIdíš a já tě tipovala na Edu, dle toho jami čítáváš myšlééénky

Twilly

5415)  Twilly (29.03.2012 07:48)

Jasně jsem převlečenej Carlouš. Akorát o 30 cm nižší, tmavovláska a mnohem víc sexy. Ale sklony měnit ty "co to potřebují" jsem si ponechala

Bosorka

5414)  Bosorka (29.03.2012 07:23)

Tahle "parodie" mě teda neoslovila

ireen

5413)  ireen (29.03.2012 07:23)

Twill! Tys ji přeměnila, ale já vím, nikdy bys to neudělala někomu u koho by to nebylo nutné!!!!!

Nehlídám séegruši, ona se mi schovává za sukně (jé, už jsem neměla sukni na sobě ani nepamatuju!) .

Pěkný plodný den!!!!

LadySadness

5412)  LadySadness (29.03.2012 00:26)

prespala som poobedie
áno, BOL TAM, ó náš drahý ...

Twilly

5411)  Twilly (29.03.2012 00:24)

bol tam prrrrrrrrd

Twilly

5410)  Twilly (29.03.2012 00:21)

Na to, že ťa skolila chripajzňa, si nejako moooooc čerstvá.

LadySadness

5409)  LadySadness (29.03.2012 00:16)

http://www.youtube.com/watch?v=dPKiqWqgfx0
žeby trochu povzbudenia do nového dňa?
http://www.youtube.com/watch?v=Lzr2a2NGdcA
alebo toto?

Twilly

5408)  Twilly (28.03.2012 23:47)

stejně nemusím :p

leelee

5407)  leelee (28.03.2012 23:43)

sluníčko je OK ale když se odráží od vody

Twilly

5406)  Twilly (28.03.2012 23:42)

ble slunce :p

«   1 ... 1661 1662 1663 1664 1665 1666 1667 1668 1669 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek