Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 ... 1936   »

Twilly

5365)  Twilly (28.03.2012 08:01)

Véčko?

Bosorka

5364)  Bosorka (28.03.2012 07:26)

ááááááááááááá spala bych!

Twilly

5363)  Twilly (27.03.2012 23:57)

Dobrou nočku, zlatíčka

SarkaS

5362)  SarkaS (27.03.2012 23:54)

Dobrou noc Taky půjdu, ještě se pokusím připsat pár vět k smrtijedovi a zalehnu. Hezké sny všem!

ireen

5361)  ireen (27.03.2012 23:49)

Taky už jdu! Švára zítra v 16.00 slavnostně otvírá obchůdek (daryzeme.cz), tak ať mu tam neusnu! Nejsou to upíří a vlčí potřeby, ale to se nedá nic dělat:D !
Krásnou dobrou noc!!!!!!

SarkaS

5360)  SarkaS (27.03.2012 23:44)

Bos, chudák Draco. To si snad ani nezasloužil, i když je víla
Sestři, dobrou nočku A nech Colina zatím spát, ten si ještě počká, než se koukne na svět

ireen

5359)  ireen (27.03.2012 23:44)

Twill + Bos! Budu se těšit! No když je to vlčice, tak to je jiná, sem s tím!

Twilly

5358)  Twilly (27.03.2012 23:43)

Tak jo, jak říkáš, Macku!

Lipi4

5357)  Lipi4 (27.03.2012 23:42)

21+, sakra ... bude to dopsané po 24.4.?? :D :D :D :D

Lipi4

5356)  Lipi4 (27.03.2012 23:41)

Sáákryš to už je hodin... no nic, tak já letím do pelechu než bude středa


Dobrou nočku všem

Bosorka

5355)  Bosorka (27.03.2012 23:40)

Twilluše - není tam ani jedna bradavka! Na 21 určitě musí být bradavka

Lipi4

5354)  Lipi4 (27.03.2012 23:40)

Twilly, to nevadí .. už teď Šárce připomínám jednu věc, kterou se chystá psát až v létě

Sestři, ty Draca propašuješ všude, aby jsme my čtenářky měly ještě větší absťáky, když studuješ

Bosorka

5353)  Bosorka (27.03.2012 23:39)

Šárko, promin, ale při prvním pohledu sjem si říkala, proč tam máš svlékající se ženskou....

SarkaS

5352)  SarkaS (27.03.2012 23:38)

Twilly

5351)  Twilly (27.03.2012 23:38)

Macku, obávám se v 21+,jde to vůbec?

SarkaS

5350)  SarkaS (27.03.2012 23:37)

Twilly, to je dobře. Jen houšť!

Twilly

5349)  Twilly (27.03.2012 23:37)

ireen, tak až k nám dorazíš, věz, že je to o čtvrtupírovi a vlčici :-D

Bosorka

5348)  Bosorka (27.03.2012 23:37)

NU, tentokrát to asi bude 18 +

SarkaS

5347)  SarkaS (27.03.2012 23:37)

Muhehehe, když se tu tak mění ty avatárci, tak jsem si taky udělala tematickou změnu outfitu

Twilly

5346)  Twilly (27.03.2012 23:37)

Budeš, ale asi jen tak neeskončí.. je to jako "tak jde čas, čéče" :p

«   1 ... 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek