


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441251×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5362) SarkaS (27.03.2012 23:54)
Dobrou noc
Taky půjdu, ještě se pokusím připsat pár vět k smrtijedovi a zalehnu. Hezké sny všem!
5361) ireen (27.03.2012 23:49)
Taky už jdu! Švára zítra v 16.00 slavnostně otvírá obchůdek (daryzeme.cz), tak ať mu tam neusnu!
Nejsou to upíří a vlčí potřeby, ale to se nedá nic dělat
!
Krásnou dobrou noc!!!!!!
5360) SarkaS (27.03.2012 23:44)
Bos, chudák Draco. To si snad ani nezasloužil, i když je víla
Sestři, dobrou nočku
A nech Colina zatím spát, ten si ještě počká, než se koukne na svět
5359) ireen (27.03.2012 23:44)
Twill + Bos! Budu se těšit!
No když je to vlčice, tak to je jiná, sem s tím!
5356) Lipi4 (27.03.2012 23:41)
Sáákryš to už je hodin... no nic, tak já letím do pelechu než bude středa
Dobrou nočku všem
5355) Bosorka (27.03.2012 23:40)
Twilluše - není tam ani jedna bradavka!
Na 21 určitě musí být bradavka
5354) Lipi4 (27.03.2012 23:40)
Twilly, to nevadí
.. už teď Šárce připomínám jednu věc, kterou se chystá psát až v létě
Sestři, ty Draca propašuješ všude, aby jsme my čtenářky měly ještě větší absťáky, když studuješ
5353) Bosorka (27.03.2012 23:39)
Šárko, promin, ale při prvním pohledu sjem si říkala, proč tam máš svlékající se ženskou....
5347) SarkaS (27.03.2012 23:37)
Muhehehe, když se tu tak mění ty avatárci, tak jsem si taky udělala tematickou změnu outfitu
5365) Twilly (28.03.2012 08:01)
Véčko?