


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441303×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5443) Lipi4 (29.03.2012 20:06)
Bos, já Ti je klidně pohlídám
PS: Za okurky
.... 1sklenice okurek/dítě ![]()
5442) Bosorka (29.03.2012 20:05)
Kajko - a mám se vrhnout na ty berpečné nebo nebezpečné?
Kdo mi pohlídá děti?
5440) SarkaS (29.03.2012 19:55)
Zázvor... brrr
Ale ten česnek, ten si klidně dám. Zítra nikam nemusím, tak se do něj klidně můžu naložit
5439) ireen (29.03.2012 19:51)
Šári! Tak teď je čas na česnek, zázvor a med!!!!!
Dnes jsem ochutnala ten pepř v medu a je to ňamka!!!
5437) SarkaS (29.03.2012 19:36)
Ireen, pozdě.
Už jsem zmokla, jestli se to projeví uvidíme za pár dnů, až se případné viry rozleží a uvelebí
Bos no pěkně
Na pěnu doporučuji technický benzín případně ředidlo, u mě zabral, když jsme rekonstruovali
5436) ireen (29.03.2012 19:21)
Ahoj, ahoj, ahoj! Zdravím všechny a přeju nezmokněte na kost a nenastydněte, pokud jste zatím odolali kašli, rýmě a virům!
Bosi! Gratulace ke stavebním pokrokům
!
Lepidla, pěny, jiné stavební a montážní materiály vždy nejlépe drží tam
, kde je vůbec nepotřebuješ
a kam si je opravdu nanést nechtěla - zákon velkého svinstva!
Kájo! Jsi pašák!
5435) Bosorka (29.03.2012 17:36)
Život je opravdu plný překvapení - mě dnes například velice překvapilo, že montážní pěna drží na na kůži mnohem lépe a pevnějí než tekutá lepenka!
Ale mám OSB desky položené ve dvou místnostech, haleluja
5434) Lipi4 (29.03.2012 17:08)
Jedinej slovník co vím, že tu máme je Klingonský
a máme tu i Hamleta v tomto jazyce
5433) Lipi4 (29.03.2012 17:06)
Jinak pro milovnice J. Austin a zároveň nevadí jim zombie a katany... tak doporučuji Pýcha, předsudek a zombie
Vřele doporučuji... aktuálně se u toho řechtám smíchy
(
ať to natočí film
)
5432) SarkaS (29.03.2012 17:05)
To je pravda
Škoda že u vás nevedete taky ty slovníky a lexikony, které potřebuju do školy, to bych ušetřila tolik, že by nám snad zbylo i na menší dovolenou v létě u rybníka
5431) Lipi4 (29.03.2012 17:03)
Sestři, ty jednu knížečku opět dostaneš k narozkám a v červnu další k svátku, tak miniaturní sponzoring 3x ročně od mojí maličkosti máš
5429) Lipi4 (29.03.2012 16:50)
Jen malé echo z Krakatitu (hrozně se tu nudím
) . .. Kdyby náhodou chtěl se slevičkou novou Wardovou, Castovi či Paoliniho, tak mi písněte mejlíka
... samozřejmě i vše ostatní z http://www.krakatit.cz/
5426) kajka (29.03.2012 11:33)
Bosorko, posílám ti něco, až definitivně dokojíš, dostavíš, douklidíš a začnou se ti zapalovat lejtka. Abys byla připravená.
Jenom neumím vložit link (znáš mě, já a čopítače), tak to budeš mít trošinku dobrodružnější.
http://www.youtube.com/watch?v=S5ABx9xKEyY
5445) ireen (29.03.2012 20:19)
Lipi! Koupila jsem si to včera u švagra v nově otevřeném obchůdku
(daryzeme.cz)
. ..afrodiziakum
, na trávení
, zlepšuje metabolismus
, proti nadýmání
a na kašel a rýmu
, takže VŠE V JEDNOM
!
Ty máš ještě pořád chuť na okurky?