Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1660 1661 1662 1663 1664 1665 1666 1667 1668 ... 1936   »

ireen

5445)  ireen (29.03.2012 20:19)

Lipi! Koupila jsem si to včera u švagra v nově otevřeném obchůdku (daryzeme.cz) . ..afrodiziakum , na trávení:p , zlepšuje metabolismus;) , proti nadýmání a na kašel a rýmu , takže VŠE V JEDNOM !
Ty máš ještě pořád chuť na okurky?

Bosorka

5444)  Bosorka (29.03.2012 20:07)

Sakra - to abych na plantáže letos dala jen okurky!

Lipi4

5443)  Lipi4 (29.03.2012 20:06)

Bos, já Ti je klidně pohlídám

PS: Za okurky :D .... 1sklenice okurek/dítě :D

Bosorka

5442)  Bosorka (29.03.2012 20:05)

Kajko - a mám se vrhnout na ty berpečné nebo nebezpečné?
Kdo mi pohlídá děti?

Lipi4

5441)  Lipi4 (29.03.2012 20:00)

Ireen, vážně?? a kde jsi ten poklad našla??

SarkaS

5440)  SarkaS (29.03.2012 19:55)

Zázvor... brrr :p Ale ten česnek, ten si klidně dám. Zítra nikam nemusím, tak se do něj klidně můžu naložit

ireen

5439)  ireen (29.03.2012 19:51)

Šári! Tak teď je čas na česnek, zázvor a med!!!!!:p
Dnes jsem ochutnala ten pepř v medu a je to ňamka!!!

ireen

5438)  ireen (29.03.2012 19:37)

Kajko! Díky za tip!

SarkaS

5437)  SarkaS (29.03.2012 19:36)

Ireen, pozdě. Už jsem zmokla, jestli se to projeví uvidíme za pár dnů, až se případné viry rozleží a uvelebí :D :D
Bos no pěkně Na pěnu doporučuji technický benzín případně ředidlo, u mě zabral, když jsme rekonstruovali ;)

ireen

5436)  ireen (29.03.2012 19:21)

Ahoj, ahoj, ahoj! Zdravím všechny a přeju nezmokněte na kost a nenastydněte, pokud jste zatím odolali kašli, rýmě a virům!
Bosi! Gratulace ke stavebním pokrokům :) :) :) ! Lepidla, pěny, jiné stavební a montážní materiály vždy nejlépe drží tam , kde je vůbec nepotřebuješ a kam si je opravdu nanést nechtěla - zákon velkého svinstva! :(
Kájo! Jsi pašák!

Bosorka

5435)  Bosorka (29.03.2012 17:36)

Život je opravdu plný překvapení - mě dnes například velice překvapilo, že montážní pěna drží na na kůži mnohem lépe a pevnějí než tekutá lepenka!
Ale mám OSB desky položené ve dvou místnostech, haleluja

Lipi4

5434)  Lipi4 (29.03.2012 17:08)

Jedinej slovník co vím, že tu máme je Klingonský :D :D :D a máme tu i Hamleta v tomto jazyce

Lipi4

5433)  Lipi4 (29.03.2012 17:06)

Jinak pro milovnice J. Austin a zároveň nevadí jim zombie a katany... tak doporučuji Pýcha, předsudek a zombie Vřele doporučuji... aktuálně se u toho řechtám smíchy ( ať to natočí film )

SarkaS

5432)  SarkaS (29.03.2012 17:05)

To je pravda Škoda že u vás nevedete taky ty slovníky a lexikony, které potřebuju do školy, to bych ušetřila tolik, že by nám snad zbylo i na menší dovolenou v létě u rybníka :D :D

Lipi4

5431)  Lipi4 (29.03.2012 17:03)

Sestři, ty jednu knížečku opět dostaneš k narozkám a v červnu další k svátku, tak miniaturní sponzoring 3x ročně od mojí maličkosti máš

SarkaS

5430)  SarkaS (29.03.2012 17:01)

Sestři, nabídni i sponzoring a já se u vás zásobím do konce života :D ;)

Lipi4

5429)  Lipi4 (29.03.2012 16:50)

Jen malé echo z Krakatitu (hrozně se tu nudím ) . .. Kdyby náhodou chtěl se slevičkou novou Wardovou, Castovi či Paoliniho, tak mi písněte mejlíka ... samozřejmě i vše ostatní z http://www.krakatit.cz/

Twilly

5428)  Twilly (29.03.2012 12:14)

pořád nadávám na mobil, ale teď mu žehnám ... kajko, ty jsi zvíře

kajka

5427)  kajka (29.03.2012 11:34)

Umím, umím!!!!!!! Jsem na sebe tak pyšná!

kajka

5426)  kajka (29.03.2012 11:33)

Bosorko, posílám ti něco, až definitivně dokojíš, dostavíš, douklidíš a začnou se ti zapalovat lejtka. Abys byla připravená. Jenom neumím vložit link (znáš mě, já a čopítače), tak to budeš mít trošinku dobrodružnější. http://www.youtube.com/watch?v=S5ABx9xKEyY

«   1 ... 1660 1661 1662 1663 1664 1665 1666 1667 1668 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek