


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441322×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5504) ireen (30.03.2012 22:43)
Lipi! Nejzábavnější je vaření, co dům dal.
Twill! Ty děvčátko! Tak pěkně piš! ..i čti! Krásný večer!
5501) Lipi4 (30.03.2012 22:33)
Twilly, tak to by mě zajímalo kam patřím já se Šárkou?
Tak je aspoň vidět, že jsme z jednoho těsta
5499) Twilly (30.03.2012 22:24)
Ireen, tady jsou vážně pátky docela uspatý - mlaďoušci jsou venku a my (archetypy
), buďto píšeme, nebo čteme
5498) Lipi4 (30.03.2012 22:20)
ireen, těstoviny s rajčaty na způsob co se najde v lednici
Twilly, stačí se juknout na FB a čokoládovou extázy ![]()
Ségra, ty jsi samozřejmě vyjímka potvrzující pravidlo
5497) ireen (30.03.2012 22:13)
Ahojky, stýskalo se mi!
Čtu jak o život, ale občas sem mrknu a tady mrtvo...
Pijete svařák a koukáte do bedny?
Co sis dala dobroučkého, Lipi?
Já měla mačuládu(sloní žrádlo, Lojza, ... něco jako párkový salát) s chlebíkem
.
5496) SarkaS (30.03.2012 22:10)
Sestři já nechlastám, ale konečně jsem našla verzi Hunger games, kterou zvládne naše dvdčko, tak bych mohla.
Na oslavu.
5493) Twilly (30.03.2012 21:29)
Kde je Týnka? Hele, tak za mě Georgouškovi a Fredouškovi pohlaď kožíšky, ju?
5488) Lipi4 (30.03.2012 20:06)
ireen, to není ten důvod
, ale venku je hnusně, tak jsou všichni pod peřinou v teplíčku
5505) SarkaS (30.03.2012 22:46)
Jojo, pociťuju stáří v kloubech a ta paměť už taky není co bývala.
Co jsem to jen...? Áha, sestři, máš recht, mladý jsou ty pod dvacet. Jen jin musíme jemně naznačit, že by se o nás staré měli postarat