Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 ... 1936   »

SarkaS

5505)  SarkaS (30.03.2012 22:46)

Jojo, pociťuju stáří v kloubech a ta paměť už taky není co bývala. Co jsem to jen...? Áha, sestři, máš recht, mladý jsou ty pod dvacet. Jen jin musíme jemně naznačit, že by se o nás staré měli postarat :D

ireen

5504)  ireen (30.03.2012 22:43)

Lipi! Nejzábavnější je vaření, co dům dal.

Twill! Ty děvčátko! Tak pěkně piš! ..i čti! Krásný večer!

Lipi4

5503)  Lipi4 (30.03.2012 22:40)

Takže, chceš říct, že mladice na tomhle webu jsou do 20???

Twilly

5502)  Twilly (30.03.2012 22:34)

Stárnete, holky

Lipi4

5501)  Lipi4 (30.03.2012 22:33)

Twilly, tak to by mě zajímalo kam patřím já se Šárkou?

Tak je aspoň vidět, že jsme z jednoho těsta :D :D :D :D :D

SarkaS

5500)  SarkaS (30.03.2012 22:31)

Samozřejmě Jak bych já mohla být něco jiného, že? :D

Twilly

5499)  Twilly (30.03.2012 22:24)

Ireen, tady jsou vážně pátky docela uspatý - mlaďoušci jsou venku a my (archetypy ), buďto píšeme, nebo čteme

Lipi4

5498)  Lipi4 (30.03.2012 22:20)

ireen, těstoviny s rajčaty na způsob co se najde v lednici
Twilly, stačí se juknout na FB a čokoládovou extázy :D
Ségra, ty jsi samozřejmě vyjímka potvrzující pravidlo

ireen

5497)  ireen (30.03.2012 22:13)

Ahojky, stýskalo se mi! Čtu jak o život, ale občas sem mrknu a tady mrtvo...;) Pijete svařák a koukáte do bedny?

Co sis dala dobroučkého, Lipi?
Já měla mačuládu(sloní žrádlo, Lojza, ... něco jako párkový salát) s chlebíkem .

SarkaS

5496)  SarkaS (30.03.2012 22:10)

Sestři já nechlastám, ale konečně jsem našla verzi Hunger games, kterou zvládne naše dvdčko, tak bych mohla. Na oslavu.

Twilly

5495)  Twilly (30.03.2012 22:07)

Nenapadá mě jediné jméno... jo, napadá... a dík

Lipi4

5494)  Lipi4 (30.03.2012 21:51)

Twilly, je u té, která tu v únoru nemohla být ... neboj pohladím

Twilly

5493)  Twilly (30.03.2012 21:29)

Kde je Týnka? Hele, tak za mě Georgouškovi a Fredouškovi pohlaď kožíšky, ju?

Lipi4

5492)  Lipi4 (30.03.2012 21:25)

Všichni chlastaj a jenom já dělám kočičí chůvu

Twilly

5491)  Twilly (30.03.2012 21:19)

ireen, v pátek je tady vždycky prázdno

Lipi4

5490)  Lipi4 (30.03.2012 20:15)

Uvařila jsem si supr večeři, tak ať si okurky počkaj

ireen

5489)  ireen (30.03.2012 20:12)

A Ty pořád čekáš na okurky u poče, co? :D

Lipi4

5488)  Lipi4 (30.03.2012 20:06)

ireen, to není ten důvod , ale venku je hnusně, tak jsou všichni pod peřinou v teplíčku

ireen

5487)  ireen (30.03.2012 19:59)

Aha, ;) dnes je pátek, proto je tu tak prázdno....

Ree

5486)  Ree (30.03.2012 17:09)

Nemáme založit sekci Kutil Tim?

«   1 ... 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek