Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 ... 1936   »

Bosorka

5565)  Bosorka (31.03.2012 11:57)

I ty jedna!

Twilly

5564)  Twilly (31.03.2012 09:12)

Ala Bořek stavitel.

kajka

5563)  kajka (31.03.2012 08:59)

Já taky. Půjdem do trojky?:D :D :D :D

Bosorka

5562)  Bosorka (31.03.2012 08:56)

Kajko - dneska si zařádím se štětkou

kajka

5561)  kajka (31.03.2012 08:43)

Jak strašíme? Nejsme bubáci. My to tu zdobíme a vedeme důležité a inteligentní rozpravy.

Nebraska

5560)  Nebraska (31.03.2012 08:37)

Ženy, co tu strašíte tak brzo?

kajka

5559)  kajka (31.03.2012 08:29)

hani, neboj, Bosi tak daleko nedohodí

Bosorko, třeba ve stavebních prvcích vzbudíš zbožný strach a poskládaj se samy.

Bosorka

5558)  Bosorka (31.03.2012 07:49)

Chuti mám asi tolik, co elánu....:p ,ale mám na 27,4. domluvené rande se stěhovákama (doufám v statné chlápky, které jen tak něco nepoloží ), tak prostě musím

Bosorka

5557)  Bosorka (31.03.2012 07:45)

hani - pokud Esme, tak leda Zlopočasná

DenyFish

5556)  DenyFish (31.03.2012 07:45)

Bosorko, jestli máš takové chuti a elánu, klidně se tu stav! Tady je potřeba takových věcí dodělat... Adresa je Vrbčany 22, čekám Tě na oběd, bude rajská

5555)   (31.03.2012 07:38)

nevím,jestli do toho smím vstoupit,ale snad mě Bos neukamnenuje
Deny- Bos se změnila v Esmé - jeden barák dodělá a už frčí na další
podle posledních zpráv v létě dodělala vilu Cullenových a teď buduje pohádkový domeček pro Bellu ( tam se jí moc líbí :) )
a na pomoc má Pata s Matem,Bořka a Kutila Tima *fworks*
kolaudaci ale hned tak nevidím s touhle pomocí

Bosorka

5554)  Bosorka (31.03.2012 07:35)

Kajko - jaký pán, toakový krám

Bosorka

5553)  Bosorka (31.03.2012 07:35)

Bydlení, rybičko, bydlení ;)
Děti nerozlišují pátek ani svátek, takže brzké vstávání jest naším údělem každý den...

kajka

5552)  kajka (31.03.2012 07:34)

Hezkej budíček, mňamy! Ty máš ale zmlsanej samohyb.

5551)   (31.03.2012 07:33)

nejvíc nejlepčí sexy úsměv
na ten by měl mít zbrojní pas

DenyFish

5550)  DenyFish (31.03.2012 07:30)

Dobré ráno! Já nespím, protože čekám fotbalistu-ku, ale jak je možný, že tu nestraším sama?:)
Bos, prosím Tě, co stavíš??? :D

Bosorka

5549)  Bosorka (31.03.2012 07:18)

Musím se naladit....
http://www.youtube.com/watch?v=iLRzKemI88o

1:28

Bosorka

5548)  Bosorka (31.03.2012 07:10)

uf, vše je napraveno....vytáhla jsem sváteční hrneček s Alexem

Kajko - na kafe a rum!

kajka

5547)  kajka (31.03.2012 07:09)

Kouzla někdy nazafungujou, na něco to koště holt lítat musí!

Bosorka

5546)  Bosorka (31.03.2012 07:06)

Kafe!!!! Já věděla, že v mém vesmíru není něco správně!

«   1 ... 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek