


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441327×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5561) kajka (31.03.2012 08:43)
Jak strašíme? Nejsme bubáci.
My to tu zdobíme a vedeme důležité a inteligentní rozpravy.
5559) kajka (31.03.2012 08:29)
hani, neboj, Bosi tak daleko nedohodí
Bosorko, třeba ve stavebních prvcích vzbudíš zbožný strach a poskládaj se samy.
5558) Bosorka (31.03.2012 07:49)
Chuti mám asi tolik, co elánu....
,ale mám na 27,4. domluvené rande se stěhovákama (doufám v statné chlápky, které jen tak něco nepoloží
), tak prostě musím
5556) DenyFish (31.03.2012 07:45)
Bosorko, jestli máš takové chuti a elánu, klidně se tu stav! Tady je potřeba takových věcí dodělat... Adresa je Vrbčany 22, čekám Tě na oběd, bude rajská
nevím,jestli do toho smím vstoupit,ale snad mě Bos neukamnenuje
Deny- Bos se změnila v Esmé - jeden barák dodělá a už frčí na další
podle posledních zpráv v létě dodělala vilu Cullenových a teď buduje pohádkový domeček pro Bellu ( tam se jí moc líbí
)
a na pomoc má Pata s Matem,Bořka a Kutila Tima *fworks*
kolaudaci ale hned tak nevidím s touhle pomocí
5553) Bosorka (31.03.2012 07:35)
Bydlení, rybičko, bydlení
Děti nerozlišují pátek ani svátek, takže brzké vstávání jest naším údělem každý den...
5550) DenyFish (31.03.2012 07:30)
Dobré ráno! Já nespím, protože čekám fotbalistu-ku, ale jak je možný, že tu nestraším sama?
Bos, prosím Tě, co stavíš???
5549) Bosorka (31.03.2012 07:18)
Musím se naladit....
http://www.youtube.com/watch?v=iLRzKemI88o
1:28
5548) Bosorka (31.03.2012 07:10)
uf, vše je napraveno....vytáhla jsem sváteční hrneček s Alexem
Kajko - na kafe a rum!
5565) Bosorka (31.03.2012 11:57)
I ty jedna!