Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 ... 1936   »

Bosorka

5625)  Bosorka (01.04.2012 10:41)

Adminky se jistě někde potutelně pochechtávají....

Dennniii

5624)  Dennniii (01.04.2012 10:14)

Tak takovýhle vtípky už radši nědělejte, se mnou to málem seklo.
Normálně jsem se rozbulela jak želva, když jsem jen pomyslela na to, že by tahle stránka končila.:'-( :'-( :'-( Tohle je moje nejoblíbenější stránka ze všech.
A pak asi po deseti minutách jsem klikla na ten odkaz a a dostala, teda hodně velkej vztek. Ale i nepředstavitelnou úlevu. Vůbec mi nedošlo že je apríl. Ježiši jak já ho nesnáším, vždycky si ze mě někdo vystřelí. :D

Tak a teď se přiznejte kdo to vymyslel?????
:D

Cathlin

5623)  Cathlin (01.04.2012 09:32)

FUUUUJ, to se mi ULEVILO, když mi došlo, že je prvního dubna..... Krve by se ve mě do té chvíle nedořezal. Takhle mi bylo naposledy, kdyz si ze mě manžel před lety vystřelil, že se musíme rozejít...
Ale když já to tu prostě miluju... !!!

nikaok

5622)  nikaok (01.04.2012 09:31)

Misia splnená...

Fanny

5621)  Fanny (01.04.2012 09:17)

Tak tohle už NIKDY!!! Pitomej apríl! Se mnou to málem seklo... Já vůbec nevěděla, že je dneska prvního!
Ne na apríl se nikdy nikdy nesmí zapomínat. :D

nikaok

5620)  nikaok (01.04.2012 09:06)

vy ste takí ZLÍ... váááážne... naozaj som tomu uverila, kokso... ale našťastie som si otvorila aj hentú prílohu (chcela som vedieť, kto to má na svedomí). A fakt som si na ,,apríl,, nespomenula!!!! :p :p :p haha... a prvé čo ma napadlo bolo, že čo bude s rozpísanými poviedkami???? (hlavne Mimoňa...Ber, nebo nech být...) ;) booože... ste zlííííí moooc takto nás privádzať do šialenstva... ááách nooo tak to by bolo všetko... idem si urobiť 1. apríl zo starej mamy... tá je už hore ;)

piky

5619)  piky (01.04.2012 08:46)

To je teda apríl

Denaz

5618)  Denaz (01.04.2012 08:42)

Najhoršie je urobiť si srandu z niekoho, kto nemá ani potuchu o tom, že je prvý apríl Ale zvládla som to, až dokým som si asi po pol hodine (strašnej) prečítala, že je to vtip... a potom som sa od úľavy rozplakala

Twilly

5617)  Twilly (01.04.2012 08:15)

Jo holky, díky kabelům, se o mě nepokusil infarkt. I když.... Jedno mi to nebylo, ona totiž jedna slečna z webu onen šok, že končî se psaním, mě asi na téhle šok pripravila, nebo zocelila... Ale na admin jsem klikla.... Naštvaná. Já totiž nesnáším apríl...

Lenka326

5616)  Lenka326 (01.04.2012 08:03)

Zabiju vás! Bez pardonu!!!!!!!!!!
Nemám zrovna hezké životní období, jsem přepracovaná, naprosto vynervovaná a tohle je JEDINÉ místo, kde relaxuju. Když jsem si to vaše "veselé" oznámení přečetla, normálně se mi udělalo špatně. První co mě napadlo, že peníze jsou přece ten nejdebilnější důvod, proč skončit. Jsme tu holky dospělé a zaměstnané, přece se můžem složit. Kam budu chodit odpočívat??? Jak dopadnou moje milované rozepsané povídky?

A pak mi to došlo. Jste na zabití, je mi opravdu špatně od žaludku. Tohle se nedělá!
Máte mě na svědomí

Očekávám, že si tenhle infarktový vtípek vyžehlíte novými dílky, milé autorky vtipů, co nejsou vtipné, ale vražedné!!!

kajka

5615)  kajka (01.04.2012 08:02)

hani, souhlas. Já byla tak zblblá, že jsem neklikala nikam a začala rovnou bulet. Ať žije stmívání ff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5614)   (01.04.2012 07:48)

musím říct,že v první chvíli na mě padla depka jako prase
ty tři měsíce,co sem chodím a čtu a čtu a zírám na umění psát ,mi najednou zmizely a to bylo dost smutné,zmizel mi koutek,kde jsem se nemusela cítit trapně za svou náklonnost k TW a Edwardovi (spíš Robertovi) :'-( :'-( :'-(
pak jsem klikla na forum ,ale jestě pořád jsem nevěřila
další krok - rozkliknutí nicku admin - to už vratlo víc (vše v jeden den ???)
klik na team ff a konečně ÚLEVA ,že vše je jak má být

bylo to na ,ale na druhou stranu uznávám,že díky tomu mi docvaklo,jak moc by mi tenhle azyl chyběl
takže si jdu dát panaáky a užívat si ,že to byl jen APRÍL

kajka

5613)  kajka (01.04.2012 07:46)

Samozřejmě, řídím se heslem: Buď vždy připravena, věz, že on nebude. Mám na mysli dělníky všeho druhu. Představ si, že onehdá přišel lakýrník, jestli nemám váleček, že ho nechal doma.:p

Bosorka

5612)  Bosorka (01.04.2012 07:30)

Děsně , opět si zařádím se štětkou, pak si zaštukuju a možná budu i BROUSIT!!!

Nesmíš zapomenout na ochrané pomůcky

kajka

5611)  kajka (01.04.2012 07:27)

Bosorko, ty po ránu sršíš humorem. Taky se dneska těšíě na budování? Já móóóc. Chlastala jsem až do rána, tak jsem zvědavá, kolikrát dneska spadnu ze štaflí.

Bosorka

5610)  Bosorka (01.04.2012 07:18)


No vidíš, to mě nenapadlo, že bych zažádala ex o další alimenty na web

kajka

5609)  kajka (01.04.2012 07:10)

KDO TO BYL?????? Je to na infarkt. Ráno budim manžela, pláču mu na rameni, ať si najde druhou práci, že potřebuju sponzora na oblíbený web. Už jsem i klečela, ručičkama lomila, dokonce slibovala, že se naučím vařit! TFUJ! Doufám, že pachatel si dneska taky užije.;)

Bosorka

5608)  Bosorka (01.04.2012 07:01)

Ireen - dej si rum (to je takový maskovaný Jacob ;) )

Bosorka

5607)  Bosorka (01.04.2012 06:50)

Holky, ale DO PRDELE! Já měla málem zástavu...fuj, tep mám pořád ve vysokých hodntách a o tlaku ani nemluvím.... VZdyť já už začala promýšlet, jak spácháme sbírku na provoz.
Příště - myslete na to, že jsou tu i ročníky, jichž se může týkat náhlá cévní příhoda, ju ;)

MisaBells

5606)  MisaBells (01.04.2012 06:38)

Muhehehe... kterýkoliv jiný den bych mlátila hlavou o zeď dámy, ale dnes ne... dnes vááážně nee... já se nedám! Ale hrklo ve mě, to uznávám. Krásnou prvodubnovou nedělu, lásky!

«   1 ... 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek