Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 ... 1936   »

Alaska

5665)  Alaska (01.04.2012 13:27)

Lidi, co to tu je za epidemii?? Po dnešních zkušenostech až do půlnoci nebudu nikomu věřit ani nos mezi očima.

Bosorka

5664)  Bosorka (01.04.2012 13:26)

Ireen - ty máš taky Jeníčka?

Twilly

5663)  Twilly (01.04.2012 13:19)

Chcete mě zabít?

ambra

5662)  ambra (01.04.2012 13:13)

Tak jestli je těhotná Astrid, tak já taky .

ambra

5661)  ambra (01.04.2012 13:12)

A v tom zmatku jsme přehlídly, že máme 1,5 melounku!!!

ireen

5660)  ireen (01.04.2012 13:10)

Astrid! Tobě též velká gratulace!!!!;) ;) ;)

ireen

5659)  ireen (01.04.2012 13:08)

Jsem ráda, že mrtvičný stav nepostihl jen mne.:p Po přečtení "veselé zprávičky" a zaklapnutí noťasu jsem půl hoďky seděla ve tmě:/ , hlavou mi proběhla představa prázdných dní bez Vás a především Vaší tvorby:'-( , bylo mi špatně od žaludku:( . I ty prašule mi proběhly hlavou. Další půlhoďku jsem pak nemohla usnout .

Bosi! Vtu chvíli mě rumíček nenapad a stejně by to musela být alespoň flaška! ;)

Nebrasko! Přečetla jsem to po příjemných chvílích s Willem a Myškou , o to víc se mi zatmělo před očima.
...jo děkuju za uklidnění!

Rosalie7! Veliká gratulace!!!

DenyFish! Taky jsem si takhle pěstovala vetřelečka jménem Jeníček. :) Dnes je mu skoro 20, má 190cm a obtíže vysokého stupně těhotenství jsou poslední, na co bych si kdy vzpomněla.
Vydrž, prďka, vydrž!!!!

Astrid

5658)  Astrid (01.04.2012 13:05)

Aj ja som tehotná

Kamci

5657)  Kamci (01.04.2012 13:01)

rose, gratulace obrovská i ode mě

SarkaS

5656)  SarkaS (01.04.2012 12:56)

Páni, Rose, tak teď jsi mě dostala. Já si fakt nebyla jistá jestli si z náš neděláš humor. Gratuluji!

5655)   (01.04.2012 12:45)

Rose velká,ale opravdu velká gratulace ( vždycky mě akorát mrzí,že já už to nedám a dceři jsem důrazně vysvětlila,ať ještě čeká )
a k tomuhle webu by propříště měly adminky připojit Help linku na koronárku

Twilly

5654)  Twilly (01.04.2012 12:27)

Rose, věř, že tohle bývá u těhulí přirozené

Rosalie7

5653)  Rosalie7 (01.04.2012 12:22)

Děkuji všem gratulantům, jsem až nepřirozeně dojatá

Twilly

5652)  Twilly (01.04.2012 12:19)

Ambro, OPOVAŽ se bít těhuli zajdu si pro židličku

LadySadness

5651)  LadySadness (01.04.2012 12:16)

Deny-Modrá rybička, zabudla si na spomenúť, ako sa preťahuje a naťahuje a rozťahuje vždy, keď si ľahneš, aby si si odpočinula, čím teda celý oddych ide do ... neznámych končín, aspoň na pol hodiny
ale aj tak je nádhera

Twilly

5650)  Twilly (01.04.2012 12:15)

No tak už ne...:'-( ale stihla jsem to natočit ns mobil

Pilly

5649)  Pilly (01.04.2012 12:15)

Inak, pridávam sa ku gratulantom Rose.

Twilly

5648)  Twilly (01.04.2012 12:11)

Nebí, jestli by šlo o maturu, proč by nechtěla slyšet o ambřině pôrodu.... Rosie, jestli to teda není apríl, mám radost. Mmch, u nás sněží.... Jupiiiiiiiiii

Pilly

5647)  Pilly (01.04.2012 12:11)

Tak toto naozaj nebolo pekné! Skoro som dostala infarkt a to v takomto mladom veku. Tak veľmi sa mi ulavilo ked som zistila že je 1. apríl. Lebo naozaj neviem čo by som bez tohto webu robila.

ambra

5646)  ambra (01.04.2012 12:10)

Rose, dostaneš na prdel! Druhý infarkt za dvanáct hodin nedávám!

«   1 ... 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek