


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441418×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5659) ireen (01.04.2012 13:08)
Jsem ráda, že mrtvičný stav nepostihl jen mne.
Po přečtení "veselé zprávičky" a zaklapnutí noťasu jsem půl hoďky seděla ve tmě:/ , hlavou mi proběhla představa prázdných dní bez Vás a především Vaší tvorby
, bylo mi špatně od žaludku
. I ty prašule mi proběhly hlavou. Další půlhoďku jsem pak nemohla usnout
.
Bosi! Vtu chvíli mě rumíček nenapad
a stejně by to musela být alespoň flaška!
Nebrasko! Přečetla jsem to po příjemných chvílích s Willem a Myškou
, o to víc se mi zatmělo před očima.
...jo děkuju za uklidnění!
Rosalie7! Veliká gratulace!!!
DenyFish! Taky jsem si takhle pěstovala vetřelečka jménem Jeníček.
Dnes je mu skoro 20, má 190cm a obtíže vysokého stupně těhotenství jsou poslední, na co bych si kdy vzpomněla.
Vydrž, prďka, vydrž!!!!
5656) SarkaS (01.04.2012 12:56)
Páni, Rose, tak teď jsi mě dostala. Já si fakt nebyla jistá jestli si z náš neděláš humor. Gratuluji!
5651) LadySadness (01.04.2012 12:16)
Deny-Modrá rybička, zabudla si na spomenúť, ako sa preťahuje a naťahuje a rozťahuje vždy, keď si ľahneš, aby si si odpočinula, čím teda celý oddych ide do ... neznámych končín, aspoň na pol hodiny
ale aj tak je nádhera
5648) Twilly (01.04.2012 12:11)
Nebí, jestli by šlo o maturu, proč by nechtěla slyšet o ambřině pôrodu.... Rosie, jestli to teda není apríl, mám radost. Mmch, u nás sněží.... Jupiiiiiiiiii
5647) Pilly (01.04.2012 12:11)
Tak toto naozaj nebolo pekné!
Skoro som dostala infarkt a to v takomto mladom veku.
Tak veľmi sa mi ulavilo ked som zistila že je 1. apríl. Lebo naozaj neviem čo by som bez tohto webu robila.
5665) Alaska (01.04.2012 13:27)
Lidi, co to tu je za epidemii??
Po dnešních zkušenostech až do půlnoci nebudu nikomu věřit ani nos mezi očima.