


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441459×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5744) SarkaS (02.04.2012 16:17)
Já u těch fotek málem umřela smíchy... co to kecám, pořád u nich umírám smíchy
5741) Twilly (02.04.2012 15:51)
tedy, pořád vau - jenom jsem chtěla doplnit, že umím plavat (a fakt dobře!!! od 4 let), jenom mi chybí ty Pameliny přednosti. Ale to by šlo asi vylepšit retuší
. Komentář mi to smazalo, tak ho dávám opět
5740) Dennniii (02.04.2012 15:50)
Nejdřív jsem myslela, že mám halucinace, ale ono to asi bude opravdu skutečnost. No řekněte není k sežrání!
5738) Dennniii (02.04.2012 15:39)
Tady se můžete pokochat všema fotkama surfujícího Roba:
http://robstenation.blogspot.com/2012/04/new-pics-of-rob-in-malibu.html
Nemůžu se vynadívat!!!
5737) Lipi4 (02.04.2012 15:37)
Ajji, tak aspoň vyklop část hereckého ansáblu
... prosím, prosím
Twilly, nakonec obsadíme Tebe
5732) Ajjinka (02.04.2012 15:12)
piky, to zase ne
Lipi, to komentovat nebudu, protože vím, kam by se debata dostala
5731) Twilly (02.04.2012 15:11)
LadyS, keďže som na bradáčov, tak akurát tá brada mi príde... OK, skôr mi vadí to "čosi" na hlave
... ostatné mi neva, to vydr...
5745) Lipi4 (02.04.2012 16:21)
Já a hrozná???
.. jak jsi na to přišla???
.. . já jsem přece šílená