Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 ... 1936   »

Lipi4

5745)  Lipi4 (02.04.2012 16:21)

Já a hrozná??? .. jak jsi na to přišla??? .. . já jsem přece šílená

SarkaS

5744)  SarkaS (02.04.2012 16:17)

Já u těch fotek málem umřela smíchy... co to kecám, pořád u nich umírám smíchy

Twilly

5743)  Twilly (02.04.2012 16:10)

Seš hrozná :p, nedopřeješ???? Ts ts ts

Lipi4

5742)  Lipi4 (02.04.2012 15:57)

Twilly, smazalo Ti ho proto, že je pravda, že nám nahradíš Pamelu

Twilly

5741)  Twilly (02.04.2012 15:51)

tedy, pořád vau - jenom jsem chtěla doplnit, že umím plavat (a fakt dobře!!! od 4 let), jenom mi chybí ty Pameliny přednosti. Ale to by šlo asi vylepšit retuší . Komentář mi to smazalo, tak ho dávám opět :D

Dennniii

5740)  Dennniii (02.04.2012 15:50)

Nejdřív jsem myslela, že mám halucinace, ale ono to asi bude opravdu skutečnost. No řekněte není k sežrání!

5739)   (02.04.2012 15:46)

nutně potřebuje zachránit - objednávám letenku
snad se dřív neutopí

Dennniii

5738)  Dennniii (02.04.2012 15:39)

Tady se můžete pokochat všema fotkama surfujícího Roba:

http://robstenation.blogspot.com/2012/04/new-pics-of-rob-in-malibu.html


Nemůžu se vynadívat!!!

Lipi4

5737)  Lipi4 (02.04.2012 15:37)

Ajji, tak aspoň vyklop část hereckého ansáblu ... prosím, prosím

Twilly, nakonec obsadíme Tebe

5736)   (02.04.2012 15:29)

nooo,mám totiž rozečtenou Karolčinu Bestii a jsem úplně,ale úplně HOTOVÁ .tak se nediv mým myšlenkovým pochodům

Twilly

5735)  Twilly (02.04.2012 15:24)

Heleme Číču, jak je dychtivá

5734)   (02.04.2012 15:15)

nooo, já asi Pamelu nenahradím - leda bych šla na plastiku a naučila se líp plavat - ale dýchání z úst do úst umím na jedničku

piky

5733)  piky (02.04.2012 15:14)

To snad ne? Takže už jsi viděla Království prstenu, že?

Ajjinka

5732)  Ajjinka (02.04.2012 15:12)

piky, to zase ne
Lipi, to komentovat nebudu, protože vím, kam by se debata dostala

Twilly

5731)  Twilly (02.04.2012 15:11)

LadyS, keďže som na bradáčov, tak akurát tá brada mi príde... OK, skôr mi vadí to "čosi" na hlave :p ... ostatné mi neva, to vydr...

Lipi4

5730)  Lipi4 (02.04.2012 15:06)

Ajji, a kdo v této Pobřežní hlídce nahradí Pamelu a spol... ??

piky

5729)  piky (02.04.2012 15:04)

Ajji, mám podezření, že tobě příjde Rob ideální úplně všude

LadySadness

5728)  LadySadness (02.04.2012 15:03)

ten porast, či skôr zárast na brade...

Ajjinka

5727)  Ajjinka (02.04.2012 14:57)

Mně přijde ideální

piky

5726)  piky (02.04.2012 14:56)

Ajji, není tam Rob trochu ... asymetrický?

«   1 ... 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek