Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 ... 1936   »

Lipi4

5825)  Lipi4 (04.04.2012 22:51)

Sakra hlídací policajt už i tady .. .. . Já chci spát problém je, že to nějak nejde

Když ostatní psát, tak piš, zlato

Twilly

5824)  Twilly (04.04.2012 22:49)

Ty spát, ostatní psát!

Lipi4

5823)  Lipi4 (04.04.2012 22:49)

Psát?? Já se snažím už půlhodiny usnout

Twilly

5822)  Twilly (04.04.2012 22:44)

Hele hele, nesnít, psát, holky... šup šup

Twilly

5821)  Twilly (04.04.2012 22:44)

Vodopád? Pardon, asociace - velice nevhodná:D

ireen

5820)  ireen (04.04.2012 22:29)

Jó, haciendu! Vodopád by mi stačil malý ;);) ;) , ale jezeeeíííírko by se mi líbilo moc ! Tohle určitě žádný sponzor nefincuje :( :( , při mý smůle !


SNY JSOU STEJNĚ BEZVA VĚC! :p :p :p

5819)   (04.04.2012 22:05)

jo ,pak už se jen platí a platí a ....
pokud se neobjeví změna - třeba dar od sponzora v podobě haciendy a dalšího pozemku s vodopádem

ireen

5818)  ireen (04.04.2012 21:44)

DF! Nechtěla jsem Tě vyslíchat, ale jen první rok po nabytí se podává Daňové přiznání z nemovitosti.

ireen

5817)  ireen (04.04.2012 21:17)

Letos teprve poprvé se "chceš přiznat"? Je to nová nemovitost? Loni nabytá?

5816)   (04.04.2012 21:00)

Deny a nějaký doklad o zapsaání na katastr nemáš.jako koupi pozemku ,list vlastnictví a tak ??

DenyFish

5815)  DenyFish (04.04.2012 20:55)

Vy jste hodné holky. děkuju! . Kdybych Ti Ireen měla vypsat všechno, co nevim, bylo by to na dlouho . Nejhorší je, že třeba nevim, kolik máme na pozemnku zastavěné plochy, jestli vůbec máme na katastru přiznanou garáž, nebo jestli jí máme na černo... No a na výpisu z katastru on-line tyhle věci nejsou.. a protože barák je psaný jen na manžela, na katastru mi nechtějí nic říct :/ . Prostě výborná situace :-). Tak sem se vykecala a je líp:D , děkuji! B)

MarryTyger

5814)  MarryTyger (04.04.2012 20:02)

Ahoj,
Nevím kam to napsat, takže to píšu sem Zveřejníte mi prosím sérii? Prosím

5813)   (04.04.2012 19:38)

http://www.danovapriznani.cz/
Deny ,zkus tyhle stránky,počítá to samo a měl by tam být i postup

ireen

5812)  ireen (04.04.2012 19:14)

DenyFish! Klííííííd!;) Vyplňovala, ale dávno, co nevíš?

DenyFish

5811)  DenyFish (04.04.2012 17:04)

Všechny zdravím! vyplňoval někdy někdo přiznání z nemovitosti?? Mám pod sebou tři roztrhané formuláře, nervy na pochodu a kdybych nebyla těhotná, měla bych v sobě i dvě lahve červeného a krabičku cigaret.

Lipi4

5810)  Lipi4 (04.04.2012 16:04)

Aspoň kluci nebudou nic závidět

5809)   (04.04.2012 13:14)

děti jsou radost

Twilly

5808)  Twilly (04.04.2012 12:58)

Tak dávej bacha, prďko, ať ti neslzí od rozžhaveného hrdla, ju?

Bosorka

5807)  Bosorka (04.04.2012 12:54)

LadyS - ano, krásné. až mi to vehnalo slzy dojetí do očí!

LadySadness

5806)  LadySadness (04.04.2012 12:53)

ach, Bosi, to je tak nádherné aj moje deti sa tak s láskou delili o svoje choroby a nielen medzi sebou, ale aj so mnou, ach, to je krásne

«   1 ... 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella