


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441486×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5820) ireen (04.04.2012 22:29)
Jó, haciendu!
Vodopád by mi stačil malý ![]()
, ale jezeeeíííírko by se mi líbilo moc
! Tohle určitě žádný sponzor nefincuje
, při mý smůle
!
SNY JSOU STEJNĚ BEZVA VĚC!
5818) ireen (04.04.2012 21:44)
DF! Nechtěla jsem Tě vyslíchat, ale jen první rok po nabytí se podává Daňové přiznání z nemovitosti.
5817) ireen (04.04.2012 21:17)
Letos teprve poprvé se "chceš přiznat"? Je to nová nemovitost? Loni nabytá?
5815) DenyFish (04.04.2012 20:55)
Vy jste hodné holky. děkuju!
. Kdybych Ti Ireen měla vypsat všechno, co nevim, bylo by to na dlouho
. Nejhorší je, že třeba nevim, kolik máme na pozemnku zastavěné plochy, jestli vůbec máme na katastru přiznanou garáž, nebo jestli jí máme na černo...
No a na výpisu z katastru on-line tyhle věci nejsou.. a protože barák je psaný jen na manžela, na katastru mi nechtějí nic říct :/ . Prostě výborná situace
. Tak sem se vykecala a je líp
, děkuji!
5814) MarryTyger (04.04.2012 20:02)
Ahoj,
Nevím kam to napsat, takže to píšu sem
Zveřejníte mi prosím sérii?
Prosím
http://www.danovapriznani.cz/
Deny ,zkus tyhle stránky,počítá to samo a měl by tam být i postup
5811) DenyFish (04.04.2012 17:04)
Všechny zdravím! vyplňoval někdy někdo přiznání z nemovitosti??
Mám pod sebou tři roztrhané formuláře, nervy na pochodu a kdybych nebyla těhotná, měla bych v sobě i dvě lahve červeného a krabičku cigaret.![]()
5806) LadySadness (04.04.2012 12:53)
ach, Bosi, to je tak nádherné
aj moje deti sa tak s láskou delili o svoje choroby
a nielen medzi sebou, ale aj so mnou, ach, to je krásne
5825) Lipi4 (04.04.2012 22:51)
Sakra hlídací policajt už i tady
.. .. . Já chci spát problém je, že to nějak nejde
Když ostatní psát, tak piš, zlato