


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441487×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5833) Twilly (04.04.2012 23:11)
Lipi, nevím, jestli naše adminečky už nešly do hajan, ať jsou hezké - kurňa už mi je jasné, proč ráno vypadám jak masový vrah
5828) HMR (04.04.2012 22:58)
já a tlemit se? jak bych mohla... dostanu dárek k narozeninám??? nebo proč já?
5827) Twilly (04.04.2012 22:57)
Lipinko, momentálně píšu vlčky a v administraci se zahřívá jedna zbrusu nová jednorázovečka - jen se tak třese
- Číčo a tos spískala TY! Tak se moc netlem
5845) Twilly (05.04.2012 06:34)
Vedeš jedna nula, Číčo