Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 ... 1936   »

leelee

5925)  leelee (06.04.2012 21:16)

no Twilly většina lidí mezitim má ještě spoustu dnů

Twilly

5924)  Twilly (06.04.2012 21:08)

On není? :p

leelee

5923)  leelee (06.04.2012 21:07)

za chvíly bude rok rozdělenej na vánoce, velikonoce, prázdniny, dušičky, vánoce,...

Lipi4

5922)  Lipi4 (06.04.2012 20:58)

Bos, je to cca 3 a půl měsíce po Vánocích, což znamená počkej si na moje narozky a budou to přesně 4 měsíce :D :D :D :D :D :D a za 8 měsíců znova budou

LadySadness

5921)  LadySadness (06.04.2012 20:43)

to povedz kalendáru, Bos, to on nás naháňa

Bosorka

5920)  Bosorka (06.04.2012 20:25)

Vždyť nedávno skončily Vánoce

Lipi4

5919)  Lipi4 (06.04.2012 20:10)

Bos, loni byly v posledním možném termínu a teď jsem jen o něco málo dřív

Bosorka

5918)  Bosorka (06.04.2012 20:10)

sakra, ony zase budou Velikonoce? Letos nějak brzo, ne?

LadySadness

5917)  LadySadness (06.04.2012 17:11)

http://najmama.aktuality.sk/clanok/226831/extra-zabavne-a-vtipne-velkonocne-vinsovacky/
ja to z bezpečnostných dôvodov, a tiež z praktických príčin nechám na sobotu a nedeľu, u nás tiež radi jeme

Marcelle

5916)  Marcelle (06.04.2012 17:00)

Přidám svou trošku do mlýna :D cestou z práce jsem se stavila u maminky a už mám hotovo :D nádivku i mazance, jen nám to asi dlouho nevydrží, hned se do toho všichni pustili.

ireen

5915)  ireen (06.04.2012 16:55)

Vy jste všichni pilní, jak včeličky!

5914)   (06.04.2012 16:48)

Šari,a hlavně se těším,že si upletu aspoň dva košíky,protože jsem na pedig od Vánoc nechmátla - pořád práce a žádná radost

SarkaS

5913)  SarkaS (06.04.2012 16:41)

Hani, i tohle je zajímavý přístup ke svátkům :D :D :D

5912)   (06.04.2012 16:22)

:) já mám mazanec hotový,syn upekl 3 beránky ,mašle mám od loňska a dcera přiveze barvy na vajíčka - malujeme je pak voskem a co u toho vypijeme,to se počítá :):)

Lipi4

5911)  Lipi4 (06.04.2012 16:06)

No jo, ale oni to neuměj a moc práce to není ani když bych si to měla udělat sama

SarkaS

5910)  SarkaS (06.04.2012 16:04)

No jasně že to není moc práce, když to dostaneš Navrch je pletení pomlázek primitivní, ani se jim nedivím, že remcají :D :D :D

Lipi4

5909)  Lipi4 (06.04.2012 15:47)

A moc práce to není .. .. vždyť je to za chvilku všechno hotový, když to jde všechno od ruky a nikdo se Ti do toho nemotá .. ... já tyhle pohutiny vyměnuji za pomlázky .... i když bráchové začínají remcat, že je toho moc za těm pár zamotanejch klacků (jejich slova)

ireen

5908)  ireen (06.04.2012 15:38)

Nesnáším ty podpantofláky, co doma srazej patky, ale při pomlázce se z těch cizích manželek snaží vytlouct duši!
Kvůli nim mám husí kůži, když se řekne Velikonoce!
Mazanec, nádivku a vajíčkovou pomazánku (k pondělní večeři) si dám ráda.

SarkaS

5907)  SarkaS (06.04.2012 15:38)

Nojo od maminky, já bych si jí musela dělat sama a ta nechutná tak dobře už z principu, jelikož je s tím moc práce :D :D :D

Lipi4

5906)  Lipi4 (06.04.2012 15:36)

Sestři, ale je... já se po tom vždycky můžu utlouct ... záleží kdo to jak dělá a navíc mámina nádivka s několika druhy nasa a hromadou bylinek, kde nesmí chybět ani kopřivy

«   1 ... 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still