


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441521×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5923) leelee (06.04.2012 21:07)
za chvíly bude rok rozdělenej na vánoce, velikonoce, prázdniny, dušičky, vánoce,...
5922) Lipi4 (06.04.2012 20:58)
Bos, je to cca 3 a půl měsíce po Vánocích, což znamená počkej si na moje narozky a budou to přesně 4 měsíce
a za 8 měsíců znova budou
5919) Lipi4 (06.04.2012 20:10)
Bos, loni byly v posledním možném termínu a teď jsem jen o něco málo dřív
5917) LadySadness (06.04.2012 17:11)
http://najmama.aktuality.sk/clanok/226831/extra-zabavne-a-vtipne-velkonocne-vinsovacky/
ja to z bezpečnostných dôvodov, a tiež z praktických príčin nechám na sobotu a nedeľu, u nás tiež radi jeme
5916) Marcelle (06.04.2012 17:00)
Přidám svou trošku do mlýna
cestou z práce jsem se stavila u maminky a už mám hotovo
nádivku i mazance, jen nám to asi dlouho nevydrží, hned se do toho všichni pustili.
5911) Lipi4 (06.04.2012 16:06)
No jo, ale oni to neuměj
a moc práce to není ani když bych si to měla udělat sama
5910) SarkaS (06.04.2012 16:04)
No jasně že to není moc práce, když to dostaneš
Navrch je pletení pomlázek primitivní, ani se jim nedivím, že remcají
5909) Lipi4 (06.04.2012 15:47)
A moc práce to není
.. .. vždyť je to za chvilku všechno hotový, když to jde všechno od ruky a nikdo se Ti do toho nemotá
.. ... já tyhle pohutiny vyměnuji za pomlázky
.... i když bráchové začínají remcat, že je toho moc za těm pár zamotanejch klacků (jejich slova)
5908) ireen (06.04.2012 15:38)
Nesnáším ty podpantofláky, co doma srazej patky, ale při pomlázce se z těch cizích manželek snaží vytlouct duši!
Kvůli nim mám husí kůži, když se řekne Velikonoce!
Mazanec, nádivku a vajíčkovou pomazánku (k pondělní večeři) si dám ráda.
5907) SarkaS (06.04.2012 15:38)
Nojo od maminky, já bych si jí musela dělat sama a ta nechutná tak dobře už z principu, jelikož je s tím moc práce
5906) Lipi4 (06.04.2012 15:36)
Sestři, ale je... já se po tom vždycky můžu utlouct
... záleží kdo to jak dělá a navíc mámina nádivka s několika druhy nasa a hromadou bylinek, kde nesmí chybět ani kopřivy
5925) leelee (06.04.2012 21:16)
no Twilly většina lidí mezitim má ještě spoustu dnů