Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 ... 1936   »

Twilly

5945)  Twilly (07.04.2012 11:43)

HELE! Číčo, odhoď krumpáč, ten chudinka byl zahnán do kouta!

HMR

5944)  HMR (07.04.2012 11:38)

hlavně že ne "buldoček"... promiň

Twilly

5943)  Twilly (07.04.2012 10:44)

Ok, mou slovanskou horkokrevnost (štrajchnutou mou maďarskou větvou) znáš, takže, jako obrannej "ratlík" jsem dycinky k dispozici.:p

Nebraska

5942)  Nebraska (07.04.2012 10:31)

Klíd ;) Dokud jde jen o ff povídky, žíly mi to netrhá. S věcmi z BH by to bylo horší, to bych ječela

Twilly

5941)  Twilly (07.04.2012 10:28)

Nebí, stačí až dáš povel a já se svým ratlíčím srdcem, duchem a kousavostí, zaujmu postavení k obraně/útoku, nebo jiné strategické nutnosti

Nebraska

5940)  Nebraska (07.04.2012 10:25)

Jsem si jistá, že je to celé jen náhoda a dotyčná slečna autorka je jen o fous méně geniální než já (protože použila starou dobrou dvojku EaB ) ;)

Twilly

5939)  Twilly (07.04.2012 09:53)

Aha.. Tak to potom na nás BACHA, milá autorko a tím nemyslím tebe, Kačí

ambra

5938)  ambra (07.04.2012 09:48)

Twilly, bingo! Jen mě vytočilo, že jsem někde jinde narazila na povídku, která se zjevně nechala inspirovat. Vím, že dotyčná autorka chodí na tento web a doufám, že si tohle přečte.

Twilly

5937)  Twilly (07.04.2012 09:44)

Smršti moje milovaná, nejsem si zcela jistá svými kabely, jsou až moc dlouhé, to jako, že hledáš k přečtení tuhle povídku? Mně to zavání Nebrasčiným Pokusním králíkem, ale...

5936)   (07.04.2012 09:11)

http://tinyurl.com/bqs3dav

takové barevné velikonoce

ambra

5935)  ambra (07.04.2012 09:01)

Aro si vymyslí, že si pořídí vlastního křížence upíra a člověka. Upír nemá na vybranou - prostě musí poslechnout. U lidské dívky je to jasné, té se nikdo neptá. Už víte název povídky? Jo, ještě včera bych si to myslela taky, ale dnes znám na tuhle hádanku dokonce dvě odpovědi...

Lipi4

5934)  Lipi4 (06.04.2012 23:53)

Už koukám .. to si přece nikdo nemůže nechat ujít

ambra

5933)  ambra (06.04.2012 23:52)

Na Nově právě Úkryt s Kristen!

Lipi4

5932)  Lipi4 (06.04.2012 22:24)

leelee, já mám rok zásedně rozdělenej podle avátků, prázdnin a narozenin rodiny :D :D :D (takže je každej měsíc co slavit )

Jakej středověk???

Astrid

5931)  Astrid (06.04.2012 21:34)

Až keď slnko zajtra zapadne nastane stredovek

Twilly

5930)  Twilly (06.04.2012 21:32)

Aj ja, moja, dala by som si niečo slané, údené, kurnik, zajtra ráno ide Števo k Orbánovi... slintááááám

leelee

5929)  leelee (06.04.2012 21:31)

Astrid že by tu zase bylo jídlo?:D

Astrid

5928)  Astrid (06.04.2012 21:30)

Ja som hladnáááááááááááááá

leelee

5927)  leelee (06.04.2012 21:27)

neboj sem tam taky:D

Twilly

5926)  Twilly (06.04.2012 21:24)

zase v minoritě

«   1 ... 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek