


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441533×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5943) Twilly (07.04.2012 10:44)
Ok, mou slovanskou horkokrevnost (štrajchnutou mou maďarskou větvou) znáš, takže, jako obrannej "ratlík" jsem dycinky k dispozici.
5942) Nebraska (07.04.2012 10:31)
Klíd
Dokud jde jen o ff povídky, žíly mi to netrhá. S věcmi z BH by to bylo horší, to bych ječela
5941) Twilly (07.04.2012 10:28)
Nebí, stačí až dáš povel a já se svým ratlíčím srdcem, duchem a kousavostí, zaujmu postavení k obraně/útoku, nebo jiné strategické nutnosti
5940) Nebraska (07.04.2012 10:25)
Jsem si jistá, že je to celé jen náhoda a dotyčná slečna autorka je jen o fous méně geniální než já (protože použila starou dobrou dvojku EaB )
5939) Twilly (07.04.2012 09:53)
Aha..
Tak to potom na nás BACHA, milá autorko
a tím nemyslím tebe, Kačí
5938) ambra (07.04.2012 09:48)
Twilly, bingo! Jen mě vytočilo, že jsem někde jinde narazila na povídku, která se zjevně nechala inspirovat. Vím, že dotyčná autorka chodí na tento web a doufám, že si tohle přečte.
5937) Twilly (07.04.2012 09:44)
Smršti moje milovaná, nejsem si zcela jistá svými kabely, jsou až moc dlouhé, to jako, že hledáš k přečtení tuhle povídku? Mně to zavání Nebrasčiným Pokusním králíkem, ale...
http://tinyurl.com/bqs3dav
takové barevné velikonoce
5935) ambra (07.04.2012 09:01)
Aro si vymyslí, že si pořídí vlastního křížence upíra a člověka. Upír nemá na vybranou - prostě musí poslechnout. U lidské dívky je to jasné, té se nikdo neptá. Už víte název povídky? Jo, ještě včera bych si to myslela taky, ale dnes znám na tuhle hádanku dokonce dvě odpovědi...
5932) Lipi4 (06.04.2012 22:24)
leelee, já mám rok zásedně rozdělenej podle avátků, prázdnin a narozenin rodiny
(takže je každej měsíc co slavit
)
Jakej středověk???
5930) Twilly (06.04.2012 21:32)
Aj ja, moja, dala by som si niečo slané, údené, kurnik, zajtra ráno ide Števo k Orbánovi... slintááááám
5945) Twilly (07.04.2012 11:43)
HELE! Číčo, odhoď krumpáč, ten chudinka byl zahnán do kouta!