Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 1646 ... 1936   »

ireen

5885)  ireen (05.04.2012 23:50)

Dobře, věřím Vám, budu psát, ale běda Vám, běda Vám!!!!
Lipi! Ty máš jarní převlek!

leelee

5884)  leelee (05.04.2012 21:02)

člověk vás tu ráno opustí a vy jste pořád u gramatiky

Lipi4

5883)  Lipi4 (05.04.2012 14:51)

Twilluško, děkuji

Twilly

5882)  Twilly (05.04.2012 14:49)

krásnej avatárek, Lipinečko

Lipi4

5881)  Lipi4 (05.04.2012 14:40)

Ireen, neblázni ... kdyby se tady měli známkovat komenty, tak v mějch uvidíš samou červenou .. .. .. . žádny opravy tu snad nehrozí

Twilly

5880)  Twilly (05.04.2012 14:37)

Ireen, neboj, jsem vystudovaná ekonomka, ne kantor, ještě k tomu z "jiné krajiny", taže ode mě ti známkování nehrozí

Twilly

5879)  Twilly (05.04.2012 14:36)

proč myslíš?

ireen

5878)  ireen (05.04.2012 14:35)

..nebo známkovat?

ireen

5877)  ireen (05.04.2012 14:35)

No, pěkně děkuju! Teď se budu bát, něco sem napsat!

Vy určitě vymyslíte, jak sem dostat červené "opravítko" a budete komenty opravovat, což? :p :(

Twilly

5876)  Twilly (05.04.2012 14:29)

Lipi4

5875)  Lipi4 (05.04.2012 14:26)

Budou

Twilly

5874)  Twilly (05.04.2012 14:17)

To já taky, ať jsou prašule na cestu k bratrům čechům

Lipi4

5873)  Lipi4 (05.04.2012 14:15)

Twilly, mohlo by se to ujmout.. a doufám, že si hned něco najdeš

Twilly

5872)  Twilly (05.04.2012 14:15)

Neboj Silvi, my máme pro změnu jiný záludnosti

Twilly

5871)  Twilly (05.04.2012 14:14)

Ne, já sekla s prací , hodlám žít z tantiémů (fór, ale mohlo by se to ujmout, jako přezdívka podpory v nezaměstnanosti ) - doufám, že TUHLE kariéru neokusím

Silvaren

5870)  Silvaren (05.04.2012 14:12)

LS: a to jsem nedávno zjistila, že vy máte všechna příčestí minulá jen s "i". My se musíme trápit s oběma!

Lipi4

5869)  Lipi4 (05.04.2012 14:07)

Twilly, na Expoleru jsem na jednom předmětu vě škole, takže jsem si už zvykla .. .. . .. Takže ty tipuješ, že čarodky letos žádná čarodka nepřežije nebo všechny skončíme někde v exilu??? (Ty víš, že si dělám jenom srandičky )

Ree, jelikož vím jaký zrůdnosti občas dokážu napsat já nebo mladší sourozenci, tak se ani nedivím....

Twilly

5868)  Twilly (05.04.2012 14:03)

Ree, to věřím

Jituš, doma mi to s Mozillou nedělá, ale tenhle pošahanej pracovní Explorer mě ničí!!! Ale už JENOM do konce měsíce

Ree

5867)  Ree (05.04.2012 13:55)

Kdybyste občas viděly, co za zrůdnosti v gramatice chodí na mejl...

Lipi4

5866)  Lipi4 (05.04.2012 13:54)

Opakuj si takovou malinkatou mantru.. ctrl a (označí to všechno v okně) ctrl c a odklepnout .. já to dělám preventivně u všeho

«   1 ... 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 1646 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella