


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441489×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5881) Lipi4 (05.04.2012 14:40)
Ireen, neblázni ... kdyby se tady měli známkovat komenty, tak v mějch uvidíš samou červenou
.. .. .. . žádny opravy tu snad nehrozí
5880) Twilly (05.04.2012 14:37)
Ireen, neboj, jsem vystudovaná ekonomka, ne kantor, ještě k tomu z "jiné krajiny", taže ode mě ti známkování nehrozí
5877) ireen (05.04.2012 14:35)
No, pěkně děkuju! Teď se budu bát, něco sem napsat!
Vy určitě vymyslíte, jak sem dostat červené "opravítko" a budete komenty opravovat, což?
5871) Twilly (05.04.2012 14:14)
Ne, já sekla s prací
, hodlám žít z tantiémů (fór, ale mohlo by se to ujmout, jako přezdívka podpory v nezaměstnanosti
)
- doufám, že TUHLE kariéru neokusím
5870) Silvaren (05.04.2012 14:12)
LS: a to jsem nedávno zjistila, že vy máte všechna příčestí minulá jen s "i". My se musíme trápit s oběma!
5869) Lipi4 (05.04.2012 14:07)
Twilly, na Expoleru jsem na jednom předmětu vě škole, takže jsem si už zvykla .. .. . .. Takže ty tipuješ, že čarodky letos žádná čarodka nepřežije nebo všechny skončíme někde v exilu???
(Ty víš, že si dělám jenom srandičky
)
Ree, jelikož vím jaký zrůdnosti občas dokážu napsat já nebo mladší sourozenci, tak se ani nedivím....
5868) Twilly (05.04.2012 14:03)
Ree, to věřím
Jituš, doma mi to s Mozillou nedělá, ale tenhle pošahanej pracovní Explorer mě ničí!!! Ale už JENOM do konce měsíce
5866) Lipi4 (05.04.2012 13:54)
Opakuj si takovou malinkatou mantru.. ctrl a (označí to všechno v okně) ctrl c a odklepnout
.. já to dělám preventivně u všeho
5885) ireen (05.04.2012 23:50)
Dobře, věřím Vám, budu psát, ale běda Vám, běda Vám!!!!
Lipi! Ty máš jarní převlek!