Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 ... 1936   »

Bosorka

5805)  Bosorka (04.04.2012 12:51)

Mám hodné a nesobecké děti Aby Vojtovi nebylo líto, že už je z neštovic venku a brácha se právě pupencuje, poskytl mu Jedna tu svoji předchozí angínu.... A pokračujeme v krasojízdě

ireen

5804)  ireen (04.04.2012 00:52)

Pozdrav:) :) :) , dobrou noc;) a krásný den!!!!!

Twilly

5803)  Twilly (04.04.2012 00:25)

:D :D :D

Lipi4

5802)  Lipi4 (04.04.2012 00:15)

Šári, tak když je ve své kategorii sám, tak to ani jinak nejde

SarkaS

5801)  SarkaS (04.04.2012 00:14)

Já neporovnávám, já na tom trvám :D Uznej, že on nemá ve své kategorii konkurenci se kterou by se dal porovnat :D

Lipi4

5800)  Lipi4 (04.04.2012 00:04)

Sakra, to je hodně težká otázka .....

Twilly

5799)  Twilly (04.04.2012 00:03)

proti komu stavíš v "rozstřelu" pana Jodu

Lipi4

5798)  Lipi4 (04.04.2012 00:02)

Twlluš, koukám, koukám ... a na co se chceš ptát??

Twilly

5797)  Twilly (03.04.2012 23:57)

Lipi, hodila jsem ti ještě jeden důkaz

Twilly

5796)  Twilly (03.04.2012 23:51)

mám se ptát?

Lipi4

5795)  Lipi4 (03.04.2012 23:49)

Sestři, záleží s kým ho porovnáváš

SarkaS

5794)  SarkaS (03.04.2012 23:46)

Joda je náhodou taky krásnej a roztomilej

Lipi4

5793)  Lipi4 (03.04.2012 23:43)

Krví, to jsem vůbec nemyslela... spíš tu jeho moudrost a výřečnost

PS: jsi tisíckrát krásnější než tento zelený skřítek

Twilly

5792)  Twilly (03.04.2012 23:40)

Jodu miluju, ale snad nejsem tak stará, ošklivá a zelená. A taky doufám, že mám víc vlasů.

SarkaS

5791)  SarkaS (03.04.2012 23:37)

Twilluš, ty mi bereš iluze a způsobuješ noční můry!

Lipi4

5790)  Lipi4 (03.04.2012 23:35)

Veru, nekoukala jsi poslední dobou na Hvězdné války??? Začínáš mi lehce připománat Mistra Jodu...

Twilly

5789)  Twilly (03.04.2012 23:33)

Pravdu díš

Lipi4

5788)  Lipi4 (03.04.2012 23:27)

Uvidíme co nám přinese čas, Twilluško

Twilly

5787)  Twilly (03.04.2012 23:24)

Jo, možný je všechno, Lipinečko :p

Lipi4

5786)  Lipi4 (03.04.2012 23:21)

Twilly, já to vidím , že náš Šárik bude mít hyperaktivní dítě a já lemru, takže si je vyměníme

«   1 ... 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek