


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441456×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5801) SarkaS (04.04.2012 00:14)
Já neporovnávám, já na tom trvám
Uznej, že on nemá ve své kategorii konkurenci se kterou by se dal porovnat ![]()
5793) Lipi4 (03.04.2012 23:43)
Krví, to jsem vůbec nemyslela... spíš tu jeho moudrost a výřečnost
PS: jsi tisíckrát krásnější než tento zelený skřítek
5792) Twilly (03.04.2012 23:40)
Jodu miluju, ale snad nejsem tak stará, ošklivá a zelená. A taky doufám, že mám víc vlasů.
5790) Lipi4 (03.04.2012 23:35)
Veru, nekoukala jsi poslední dobou na Hvězdné války???
Začínáš mi lehce připománat Mistra Jodu...
5786) Lipi4 (03.04.2012 23:21)
Twilly, já to vidím
, že náš Šárik bude mít hyperaktivní dítě a já lemru, takže si je vyměníme
5805) Bosorka (04.04.2012 12:51)
Mám hodné a nesobecké děti
Aby Vojtovi nebylo líto, že už je z neštovic venku a brácha se právě pupencuje, poskytl mu Jedna tu svoji předchozí angínu.... A pokračujeme v krasojízdě