Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 ... 1936   »

Ajjinka

5725)  Ajjinka (02.04.2012 14:52)

http://26.media.tumblr.com/tumblr_m1up1kv1tz1qfycq4o1_500.jpg Mmm, na tuhle bych klidně koukala

5724)   (02.04.2012 14:18)

kajko !!!!! ty nevíš,že na horečku je Edwardova náruč a ne podlaháři

kajka

5723)  kajka (02.04.2012 14:05)

Ahoj vespolek!:) Dneska si s vámi moc nepokecám ani nepočtu, páč jak si jednou sednu, už nevstanu. Mám horečku a ještě moc věcí k udělání, dneska mám nasmlouvaný podlaháře, tak bleskem finišuju. Ovšem práce kvapná málo platná, jak jsem poznala dnes ráno, kdy jsem letěla ze žebříku i s kýblem barvy, takže mám slušně vymalováno. Bohužel na místech, kde není třeba.:'-( Například na umytých oknech. Ale zase ten let k podlaze byl celkem zábavnej a s teplotou i zpomalenej, skoro jako filmová scéna. Nic zlomenýho, mám kliku. Paaaaaa.

Twilly

5722)  Twilly (02.04.2012 11:48)

Já vím, já jenom, že holky si zvyknou na styl autorek tady a pak už je to jenom naprosto LOGICKÝ krok, rozšířit čtenářský zájem i na BH. Svým způsobem je FF startovačka pro autorky. Tady se nastartujeme a tam se "zkoušíme"... ale kvalita, ta zůstává. Já vás prostě strašně ráda čtu... a pokaždé jsem nakliknutá tam i tam

Bosorka

5721)  Bosorka (02.04.2012 11:46)

Všichni, co chodí sem, si byli po tom infarktovém včerejšku obhlídnout potencionální nový "domeček" ;)
Gratulace!

Ree

5720)  Ree (02.04.2012 11:45)

Jenže více lidí píše FF než vlastní příběhy, Twilly. I když na BH teď FF je plno, ale i tak... Prostě nás to hrozně těší ;)

Twilly

5719)  Twilly (02.04.2012 11:40)

Kačenko, kvalita je tam i tady, se divíš?

Nebraska

5718)  Nebraska (02.04.2012 11:08)

Musíme se pochlubit i tady B)
Na sesterských Bez Hranicích se návštěvnost za minulý týden přehoupla přes deset tisíc lidí
A za včerejšek tam bylo rekordních 1888 osob
Takže děkujeme

ireen

5717)  ireen (02.04.2012 11:02)

Bosi! Hodně úspěchů v neštovicovém obchodování!;)

Maliny až ze zahrádky!!!!!!!!!!!!!

Twilly

5716)  Twilly (02.04.2012 10:57)

Empress

5715)  Empress (02.04.2012 10:50)

Jupííí

Lipi4

5714)  Lipi4 (02.04.2012 10:49)

Twilly, na Jaka &Jill vážně nic nemělo, takže se dá říct, že ano ... i když nevím jak to bude příští rok možná dostanem všechny pokud se nenajde něco podobnýho

Twilly

5713)  Twilly (02.04.2012 10:43)

žebychom "kvalitněly"

Lipi4

5712)  Lipi4 (02.04.2012 10:24)

Holky, letos můžeme slavit nikdo z TW nedostal Zlatou malinu , i když jsme měli nominaci skoro v každé kategorii, jelikož všechny maliny dostal film JACK & JILL

Bosorka

5711)  Bosorka (02.04.2012 09:59)

Tak na zítra máme domluvenou návštěvu za účelem nakažení tří kamarádčiných dětí. Doufám, že naše viry jsou kvalitní a nemoc bude předána dál. Jen si tak říkám, kolik bych si měla účtovat za každé nakažené dítě - aneb neštovice jako skvělý prodejní artikl! :D

ireen

5710)  ireen (02.04.2012 09:48)

Všem dalmatinům a jejich rodinám krásný den! ;)

K těm Vašim puntíkům: Jedna blíže nejmenovaná kámoška je chytla na silvestra na horské chatě od dítěte nezodpovědných rodičů,kteří dcerušku přivezli do plného baráku. Neštovice měla jako dítě-slabý průběh. Teď je jako dospělá dostala znovu, čtyřicítky horečky a tři týdny neschopná se sama o sebe jakkoliv postarat. Puntíky měla VŠUDE, i na sliznicích - hrůza!!!!!!!!!!!§

Lipi4

5709)  Lipi4 (02.04.2012 09:18)

LS, ten co potřeboval, aby mu ji vzali, aby potom mohl jít klidně spát

LadySadness

5708)  LadySadness (02.04.2012 07:43)

ktorý blb vymyslel odbery krvi v takú nekresťanskú hodinu?

Bosorka

5707)  Bosorka (02.04.2012 06:49)

Zdravím z lazaretu , Jedna je sypán, ale bez teplot. Tak doufám v lehký průběh.

Lipi4

5706)  Lipi4 (01.04.2012 23:42)

To čučím a to jsem je vždy brala jako nemoc alá dalmatin

«   1 ... 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella