


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441419×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5723) kajka (02.04.2012 14:05)
Ahoj vespolek!
Dneska si s vámi moc nepokecám ani nepočtu, páč jak si jednou sednu, už nevstanu.
Mám horečku a ještě moc věcí k udělání, dneska mám nasmlouvaný podlaháře, tak bleskem finišuju. Ovšem práce kvapná málo platná, jak jsem poznala dnes ráno, kdy jsem letěla ze žebříku i s kýblem barvy, takže mám slušně vymalováno.
Bohužel na místech, kde není třeba.
Například na umytých oknech.
Ale zase ten let k podlaze byl celkem zábavnej a s teplotou i zpomalenej, skoro jako filmová scéna. Nic zlomenýho, mám kliku. Paaaaaa.
5722) Twilly (02.04.2012 11:48)
Já vím, já jenom, že holky si zvyknou na styl autorek tady a pak už je to jenom naprosto LOGICKÝ krok, rozšířit čtenářský zájem i na BH. Svým způsobem je FF startovačka pro autorky. Tady se nastartujeme a tam se "zkoušíme"... ale kvalita, ta zůstává. Já vás prostě strašně ráda čtu... a pokaždé jsem nakliknutá tam i tam
5721) Bosorka (02.04.2012 11:46)
Všichni, co chodí sem, si byli po tom infarktovém včerejšku obhlídnout potencionální nový "domeček"
Gratulace!
5720) Ree (02.04.2012 11:45)
Jenže více lidí píše FF než vlastní příběhy, Twilly. I když na BH teď FF je plno, ale i tak... Prostě nás to hrozně těší
5718) Nebraska (02.04.2012 11:08)
Musíme se pochlubit i tady
Na sesterských Bez Hranicích se návštěvnost za minulý týden přehoupla přes deset tisíc lidí
A za včerejšek tam bylo rekordních 1888 osob
Takže děkujeme
5717) ireen (02.04.2012 11:02)
Bosi! Hodně úspěchů v neštovicovém obchodování!
Maliny až ze zahrádky!!!!!!!!!!!!!
5714) Lipi4 (02.04.2012 10:49)
Twilly, na Jaka &Jill vážně nic nemělo, takže se dá říct, že ano
... i když nevím jak to bude příští rok možná dostanem všechny pokud se nenajde něco podobnýho
5712) Lipi4 (02.04.2012 10:24)
Holky, letos můžeme slavit
nikdo z TW nedostal Zlatou malinu
, i když jsme měli nominaci skoro v každé kategorii, jelikož všechny maliny dostal film JACK & JILL
5711) Bosorka (02.04.2012 09:59)
Tak na zítra máme domluvenou návštěvu za účelem nakažení tří kamarádčiných dětí. Doufám, že naše viry jsou kvalitní a nemoc bude předána dál. Jen si tak říkám, kolik bych si měla účtovat za každé nakažené dítě
- aneb neštovice jako skvělý prodejní artikl!
5710) ireen (02.04.2012 09:48)
Všem dalmatinům a jejich rodinám krásný den!
K těm Vašim puntíkům: Jedna blíže nejmenovaná kámoška je chytla na silvestra na horské chatě od dítěte nezodpovědných rodičů,kteří dcerušku přivezli do plného baráku. Neštovice měla jako dítě-slabý průběh. Teď je jako dospělá dostala znovu, čtyřicítky horečky a tři týdny neschopná se sama o sebe jakkoliv postarat. Puntíky měla VŠUDE, i na sliznicích - hrůza!!!!!!!!!!!§
5709) Lipi4 (02.04.2012 09:18)
LS, ten co potřeboval, aby mu ji vzali, aby potom mohl jít klidně spát
5707) Bosorka (02.04.2012 06:49)
Zdravím z lazaretu
, Jedna je sypán, ale bez teplot. Tak doufám v lehký průběh.
5725) Ajjinka (02.04.2012 14:52)
http://26.media.tumblr.com/tumblr_m1up1kv1tz1qfycq4o1_500.jpg Mmm, na tuhle bych klidně koukala