Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 ... 1936   »

LadySadness

5685)  LadySadness (01.04.2012 18:39)

to už tak deti robia, Bos, aj tie moje si to odovzdávali navzájom, aby nikto neľutoval, len mňa chytali mrákoty a čakala som, kedy ma vyhodia z roboty, fuj to boli nervy

Bosorka

5684)  Bosorka (01.04.2012 18:16)

Ať žije Apríl - právě jsem objevila první neštovici i u Jendy!

5683)  Elanoreth (01.04.2012 18:11)

Tru, díky, dobrá rada nad zlato.
(další komentáře tohohle spolku jsou prostě nepublikovatelné)

Ajjinka

5682)  Ajjinka (01.04.2012 17:38)

LadySadness: To jsme tu měli loni ;) ;)

Nosska

5681)  Nosska (01.04.2012 17:37)

Holky, taky mooooc gratuluju ke špuntíkům
Hlavně ať jsou zdraví a pořádně zloběj maminky:D :D :D

LadySadness

5680)  LadySadness (01.04.2012 17:29)

Neb, to ja som videla oznam, že Lionsgate presunuli premiéru druhého dielu BD na začiatok júla/července 2013! to bol apríl, skoro taký hrozný, ako tento tu

semiska

5679)  semiska (01.04.2012 16:59)

Tvl, a to jsem si dneska ráno říkala, že nikdeo nenachytá Njn, po druhé v práci a ještě takovéhle šoky, to si fakt nezasloužím.
Astrid, měla jsem stejné zatmění ale úplně totální.

Bosorka

5678)  Bosorka (01.04.2012 16:55)

Rybičko - jaká je tedy druhá varianta jména?

Nebraska

5677)  Nebraska (01.04.2012 16:54)

Z Twitteru: Tak je to tady. Manželka: Bude sex. #april
Vidíte, nejsme ty nejzlejší na světě!

Twilly

5676)  Twilly (01.04.2012 15:33)

Ne, Macku, po mamince, nikoliv po tetičce

DenyFish

5675)  DenyFish (01.04.2012 15:29)

No, náš Jeníček je zatím provozní jméno, ještě to může dopadnout jako s Bosorčinou Kačenkou :)

Bosorka

5674)  Bosorka (01.04.2012 15:16)

Ano, já to mohu taky potvrdit - po své nezdárné tetičce ze Slovenska

Twilly

5673)  Twilly (01.04.2012 15:13)

Jo, Bosin starší je Jenda. Zodpovědně mohu potvrdit po kom zdědil tu rychlopalnou kadenci , mladší je Vojtíšek. Já byla originálnější... Mám Samuela. stačí, že na hřišti zařvu Samo! A hned jich ke mně běží šest.

Lipi4

5672)  Lipi4 (01.04.2012 15:04)

To se tu dějou věci ... jen se přemístím z bodu A do bodu B a už je všechno jinak

ireen, okolo mě je zase přeJosefováno

ireen

5671)  ireen (01.04.2012 14:31)

Bosi! Mám Nikolku(22) a Jeníčka(20)B) . Kája má taky Jeníčka(4) a Jabba je taky Jeníček. Okolo nás (rodina a kamarádi) je vlastně dost přeJeníčkováno. Vyjimkou je můj muž a můj druhý švagr .
Máš taky Jendu????;)

5670)  shandi (01.04.2012 14:00)

Apríl, apríl, aprílek
s čerty nejsou žerty.
Kouknu z okna, co to vidím -
Edward hrozí: Hej ty, hej ty!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD co to má být. do půlnoci neuvěřím

ámen

SarkaS

5669)  SarkaS (01.04.2012 13:50)

Astrid...

matysekmj

5668)  matysekmj (01.04.2012 13:47)

Můžu se jen přidat k Alasce. Do půlnoci nikomu nevěřím. Holky jedny ošklivý

Twilly

5667)  Twilly (01.04.2012 13:47)

A komu ne

Rosalie7

5666)  Rosalie7 (01.04.2012 13:34)

ženy, ale vy jste si vůbec nevšimly, že je ta moje první zpráva apríl! Samozřejmě jsem kecala, strašně by mi vadilo, kdyby web skončil!!!

«   1 ... 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella