


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441410×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5683) Elanoreth (01.04.2012 18:11)
Tru, díky, dobrá rada nad zlato.
(další komentáře tohohle spolku jsou prostě nepublikovatelné)
5681) Nosska (01.04.2012 17:37)
Holky, taky mooooc gratuluju ke špuntíkům
Hlavně ať jsou zdraví a pořádně zloběj maminky
5680) LadySadness (01.04.2012 17:29)
Neb, to ja som videla oznam, že Lionsgate presunuli premiéru druhého dielu BD na začiatok júla/července 2013! to bol apríl, skoro taký hrozný, ako tento tu
5679) semiska (01.04.2012 16:59)
Tvl, a to jsem si dneska ráno říkala, že nikdeo nenachytá
Njn, po druhé v práci a ještě takovéhle šoky, to si fakt nezasloužím.
Astrid, měla jsem stejné zatmění ale úplně totální.
5677) Nebraska (01.04.2012 16:54)
Z Twitteru: Tak je to tady. Manželka: Bude sex. #april
Vidíte, nejsme ty nejzlejší na světě!
5675) DenyFish (01.04.2012 15:29)
No, náš Jeníček je zatím provozní jméno, ještě to může dopadnout jako s Bosorčinou Kačenkou
5674) Bosorka (01.04.2012 15:16)
Ano, já to mohu taky potvrdit - po své nezdárné tetičce ze Slovenska
5673) Twilly (01.04.2012 15:13)
Jo, Bosin starší je Jenda. Zodpovědně mohu potvrdit po kom zdědil tu rychlopalnou kadenci
, mladší je Vojtíšek. Já byla originálnější... Mám Samuela.
stačí, že na hřišti zařvu Samo! A hned jich ke mně běží šest.
5672) Lipi4 (01.04.2012 15:04)
To se tu dějou věci
... jen se přemístím z bodu A do bodu B a už je všechno jinak
ireen, okolo mě je zase přeJosefováno ![]()
5671) ireen (01.04.2012 14:31)
Bosi! Mám Nikolku(22)
a Jeníčka(20)
. Kája má taky Jeníčka(4) a Jabba je taky Jeníček. Okolo nás (rodina a kamarádi) je vlastně dost přeJeníčkováno. Vyjimkou je můj muž
a můj druhý švagr
.
Máš taky Jendu????
5670) shandi (01.04.2012 14:00)
Apríl, apríl, aprílek
s čerty nejsou žerty.
Kouknu z okna, co to vidím -
Edward hrozí: Hej ty, hej ty!
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD co to má být. do půlnoci neuvěřím
ámen
5668) matysekmj (01.04.2012 13:47)
Můžu se jen přidat k Alasce. Do půlnoci nikomu nevěřím. Holky jedny ošklivý
5666) Rosalie7 (01.04.2012 13:34)
ženy, ale vy jste si vůbec nevšimly, že je ta moje první zpráva apríl! Samozřejmě jsem kecala, strašně by mi vadilo, kdyby web skončil!!!
5685) LadySadness (01.04.2012 18:39)
to už tak deti robia, Bos, aj tie moje si to odovzdávali navzájom, aby nikto neľutoval, len mňa chytali mrákoty a čakala som, kedy ma vyhodia z roboty, fuj to boli nervy