


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441462×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5764) Lipi4 (02.04.2012 19:24)
I ty nové???
Které Ti tajím, jelikož tam vypadá jako hrozný ubožátko???
5760) kajka (02.04.2012 18:18)
Teď už nemám jen horečku, ale celá hoříííím! Áááááááách, je zarostlej, přibral, moc mu to sluší. Konečně vypadá jako pořádnej chlap a ne moje mladší sestra.
Chci ho domů. Holky, díky, udělaly jste mi krásný týden.
5758) SarkaS (02.04.2012 17:53)
Twilluš já se nesměju Robovi kvůli tomu, že vypadá jak náhradník Toma Hankse z Trosečníka
, ale prostě mě vždycky zničí jak stojí na tom prkně a pádluje...
5757) SarkaS (02.04.2012 17:49)
Normální = nudný. Kdo by pak chtěl být normální? Aneb všichni jsou blázni, jenom já jsem vzducholoď
5755) DenyFish (02.04.2012 17:38)
Dobrý podvečer dámy!
No to je konečně Eda podle mého gusta!!! ještě kdyby měl tak 30cm přes ramena navíc... Nejlépe na každou stranu ![]()
PS:Bosorko promiň, včera jsem nějak usnula
.. Jestli nebude Jeníček, bude Janička ![]()
5752) Lipi4 (02.04.2012 17:04)
Twilly, co je to normálnost??
.. na tenhle web jsi normální a já ne
Šáriku, no přeci s Robem
5751) Twilly (02.04.2012 16:56)
Tak tedy dík
ale jinak pochopitelné, pokud jsi neviděla mého manžela... tak... ehm, je dosti podobný těmhle fotkám - plnovous nevyjímaje
(až na tu kštici
)... a mmch, nikdy jsem netvrdila, že jsem normální
5748) Lipi4 (02.04.2012 16:25)
Rob/Eda konečně přišel na to, že hrát si na hezounka není jeho parketa a tak se Ti chce zalíbit, Veru
Jasně Chocholouška na mě
5746) Twilly (02.04.2012 16:22)
Šári, sakra, když si odmyslím tu kštici, nemusím moc vyumělkované těla, i když některá .... ok, ale už to není tintítečko. Ten "svetřík" mi taky neva... a má plnovousek, což vysloveně MILUJU
... nakonec se mi začne líbit Eda a se mnou to definitivně sekne...ááááááááááá svět se točí pozpátkuuuuuuuu
5765) SarkaS (02.04.2012 20:01)
EDIT: já a nechat si ujít novinky o Hughově novém projektu, na který se ke všemu tak těším