Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 ... 1936   »

SarkaS

5765)  SarkaS (02.04.2012 20:01)

Teď jsi mě dostala, ty fakt myslíš že to nesleduju a jsem závislá na tom co mi pošleš?
EDIT: já a nechat si ujít novinky o Hughově novém projektu, na který se ke všemu tak těším :)

Lipi4

5764)  Lipi4 (02.04.2012 19:24)

I ty nové??? Které Ti tajím, jelikož tam vypadá jako hrozný ubožátko???

SarkaS

5763)  SarkaS (02.04.2012 19:23)

Ty už jsem viděla, žádná novinka

Lipi4

5762)  Lipi4 (02.04.2012 19:14)

Ségruš, chceš jeho fotku z Bídníků??

SarkaS

5761)  SarkaS (02.04.2012 18:56)

To mě taky, já ráda vousáče i Rob tu ujde, ale Hugh je Hugh

kajka

5760)  kajka (02.04.2012 18:18)

Teď už nemám jen horečku, ale celá hoříííím! Áááááááách, je zarostlej, přibral, moc mu to sluší. Konečně vypadá jako pořádnej chlap a ne moje mladší sestra. Chci ho domů. Holky, díky, udělaly jste mi krásný týden.

Twilly

5759)  Twilly (02.04.2012 18:09)

Šári, ale mě se líbil i tom hanks v trosecnikovi, mlask

SarkaS

5758)  SarkaS (02.04.2012 17:53)

Twilluš já se nesměju Robovi kvůli tomu, že vypadá jak náhradník Toma Hankse z Trosečníka , ale prostě mě vždycky zničí jak stojí na tom prkně a pádluje...

SarkaS

5757)  SarkaS (02.04.2012 17:49)

Normální = nudný. Kdo by pak chtěl být normální? Aneb všichni jsou blázni, jenom já jsem vzducholoď

leelee

5756)  leelee (02.04.2012 17:38)

já pořád řikám že existujou pouze lidi s diagnozou a bez

DenyFish

5755)  DenyFish (02.04.2012 17:38)

Dobrý podvečer dámy!
No to je konečně Eda podle mého gusta!!! ještě kdyby měl tak 30cm přes ramena navíc... Nejlépe na každou stranu

PS:Bosorko promiň, včera jsem nějak usnula :-).. Jestli nebude Jeníček, bude Janička :)

Lipi4

5754)  Lipi4 (02.04.2012 17:29)

Leelee, Vernon Dursley by s Tebou nesouhlasil

leelee

5753)  leelee (02.04.2012 17:12)

neexistuje normální :D

Lipi4

5752)  Lipi4 (02.04.2012 17:04)

Twilly, co je to normálnost?? .. na tenhle web jsi normální a já ne

Šáriku, no přeci s Robem :D :D :D

Twilly

5751)  Twilly (02.04.2012 16:56)

Tak tedy dík ale jinak pochopitelné, pokud jsi neviděla mého manžela... tak... ehm, je dosti podobný těmhle fotkám - plnovous nevyjímaje (až na tu kštici )... a mmch, nikdy jsem netvrdila, že jsem normální :D

SarkaS

5750)  SarkaS (02.04.2012 16:53)

:D :D :D Twilluš je to jasné, něco je špatně... Otázka je s kým?

Twilly

5749)  Twilly (02.04.2012 16:32)

no jo no...

Lipi4

5748)  Lipi4 (02.04.2012 16:25)

Rob/Eda konečně přišel na to, že hrát si na hezounka není jeho parketa a tak se Ti chce zalíbit, Veru

Jasně Chocholouška na mě :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Twilly

5747)  Twilly (02.04.2012 16:23)

Jituš, dejme kompromis - hrozně šílená

Twilly

5746)  Twilly (02.04.2012 16:22)

Šári, sakra, když si odmyslím tu kštici, nemusím moc vyumělkované těla, i když některá .... ok, ale už to není tintítečko. Ten "svetřík" mi taky neva... a má plnovousek, což vysloveně MILUJU ... nakonec se mi začne líbit Eda a se mnou to definitivně sekne...ááááááááááá svět se točí pozpátkuuuuuuuu

«   1 ... 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse