Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 ... 1936   »

Twilly

5785)  Twilly (03.04.2012 23:12)

Šári, jsem čistokrevná lemra. Kdybych se nemusela hnout, nehnu se. Můj manžel sní o vejletech, o bicylu, o tenise, o... no to je koneckonců fuk. Navzdory svým snům by zcela klidně zapadal prachem, stejně jako já, kdyby ... dítko, které nás MUČÍ miluje pochod! , takže denně absolvuju 8 km trasu přes sídliště, staré sídliště - něco jako vesnice a novodobé satelitní městečko pro zaměstnance zdejší fabriky na auta. Když je krásně a on si veme to ďábelské přibližovadlo - ODRÁŽEDLO, běžím za ním jak debil, páč moje dítko reaguje jen kdy se mu zachce. Teda, myslím, že to vesměs každé, ale víte vy, co se honí autistovi mozečkem? Já ne a to ho mám v papírech už pět a půl roku... takže tolik ke genům, Šári Aby ses jednou nedivila

Lipi4

5784)  Lipi4 (03.04.2012 20:48)

Nebo počkáš na příjezd hyperaktivní tetičky :D :D :D :D

SarkaS

5783)  SarkaS (03.04.2012 19:15)

Si tak říkám, že pokud bude jednou dítko po mě, budu mít v určitém ohledu štěstí, protože to o žádné velké pohybové aktivity zájem mít nebude :D A pokud bude po tatínkovi, tak s ním tyhle hokuspokusy bude podstupovat on

Lipi4

5782)  Lipi4 (03.04.2012 18:56)

To naštěstí ještě nějakou dobu potrvá ... a případné přibližovadlo by se půjčovalo jen na hlídání u tet

Twilly

5781)  Twilly (03.04.2012 18:51)

Mě? Mě ne, lipi, až jednou budes mít dítko a ono jakekoliv priblizovadlo, nožky nevyjímaje, tak si o tom promluvime, ju?

Bosorka

5780)  Bosorka (03.04.2012 18:43)

Ségra - spíš si řekl, že se mu ta námaha nevyplatí.;) Děsím se, že se to mé "nic" ještě více zmenší...
Silvi - už to bylo jen takové ranní ucumlávání

Lipi4

5779)  Lipi4 (03.04.2012 18:34)

Twilly, co Tě to popadlo běhat takový vzdálenosti???

Twilly

5778)  Twilly (03.04.2012 17:44)

Hele zrovna mám 2 kilaky za sebou a 6 před sebou, tak neprud, nebo tě nechám běžet za mým synem...

HMR

5777)  HMR (03.04.2012 17:02)

nejdřív se tu maká ostošest a... teď

Twilly

5776)  Twilly (03.04.2012 13:23)

Silvi, předevčírem bylo Vojtovi rok a půl, Bosi je moje hrdinka, kam se hrabu se třema měsíci pochybného cucání ( z mé strany kojení) :p

Astrid

5775)  Astrid (03.04.2012 13:15)

Lenko!!! tam vzadu sa mu smejú morské vydry :D on je proste surfer N1
Mliekareň close, mnej se, adios...

Silvaren

5774)  Silvaren (03.04.2012 13:00)

Proboha, Bos, ty ještě kojíš? Vždyť Véčku je kolik, rok a půl?
A já si myslela, jak jsem dobrá, když jsem kojila rok. Jdu se zahrabat.

Twilly

5773)  Twilly (03.04.2012 12:32)

Vojta rekl ne, nebo mlíko došlo?

Bosorka

5772)  Bosorka (03.04.2012 11:56)

Ach...zdá se, že dokojíno jest!

5771)   (03.04.2012 08:14)

no,ještě musí hodně trénovat.ale staví se k tomu statečně
a ani na prkně si neopomene prohrábnout své dorůstající vlasy

ireen

5769)  ireen (02.04.2012 22:11)

Mallllliiinnnkoooo se nám, zlatíčko, oplácal, ale furt je sladkej!!!!

Kájo! Ty máš mladší sestru? Já jen Tebe!;) ;) ;)

Lipi4

5768)  Lipi4 (02.04.2012 21:45)

Nic jiného ani neumím

SarkaS

5767)  SarkaS (02.04.2012 21:08)

Samozřejmě, to ti jde skvěle

Lipi4

5766)  Lipi4 (02.04.2012 20:57)

Noooo .. já vždycky vím jak pobavit

«   1 ... 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still