


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441463×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5783) SarkaS (03.04.2012 19:15)
Si tak říkám, že pokud bude jednou dítko po mě, budu mít v určitém ohledu štěstí, protože to o žádné velké pohybové aktivity zájem mít nebude
A pokud bude po tatínkovi, tak s ním tyhle hokuspokusy bude podstupovat on
5782) Lipi4 (03.04.2012 18:56)
To naštěstí ještě nějakou dobu potrvá
... a případné přibližovadlo by se půjčovalo jen na hlídání u tet
5781) Twilly (03.04.2012 18:51)
Mě? Mě ne, lipi, až jednou budes mít dítko a ono jakekoliv priblizovadlo, nožky nevyjímaje, tak si o tom promluvime, ju?
5780) Bosorka (03.04.2012 18:43)
Ségra - spíš si řekl, že se mu ta námaha nevyplatí.
Děsím se, že se to mé "nic" ještě více zmenší...
Silvi - už to bylo jen takové ranní ucumlávání
5778) Twilly (03.04.2012 17:44)
Hele zrovna mám 2 kilaky za sebou a 6 před sebou, tak neprud, nebo tě nechám běžet za mým synem...
5776) Twilly (03.04.2012 13:23)
Silvi, předevčírem bylo Vojtovi rok a půl, Bosi je moje hrdinka, kam se hrabu se třema měsíci pochybného cucání ( z mé strany kojení)
5775) Astrid (03.04.2012 13:15)
Lenko!!!
tam vzadu sa mu smejú morské vydry
on je proste surfer N1
Mliekareň close, mnej se, adios...
5774) Silvaren (03.04.2012 13:00)
Proboha, Bos, ty ještě kojíš?
Vždyť Véčku je kolik, rok a půl?
A já si myslela, jak jsem dobrá, když jsem kojila rok. Jdu se zahrabat.
5770) Lenka326 (03.04.2012 07:26)
Cutest Surfer Ever
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lcDs7h2vBVE
5769) ireen (02.04.2012 22:11)
Mallllliiinnnkoooo se nám, zlatíčko, oplácal, ale furt je sladkej!!!!
Kájo! Ty máš mladší sestru?
Já jen Tebe!
5785) Twilly (03.04.2012 23:12)
Šári, jsem čistokrevná lemra. Kdybych se nemusela hnout, nehnu se. Můj manžel sní o vejletech, o bicylu, o tenise, o... no to je koneckonců fuk. Navzdory svým snům by zcela klidně zapadal prachem, stejně jako já, kdyby
... dítko, které nás MUČÍ miluje pochod!
, takže denně absolvuju 8 km trasu přes sídliště, staré sídliště - něco jako vesnice a novodobé satelitní městečko pro zaměstnance zdejší fabriky na auta. Když je krásně a on si veme to ďábelské přibližovadlo - ODRÁŽEDLO, běžím za ním jak debil, páč moje dítko reaguje jen kdy se mu zachce. Teda, myslím, že to vesměs každé, ale víte vy, co se honí autistovi mozečkem? Já ne a to ho mám v papírech už pět a půl roku... takže tolik ke genům, Šári
Aby ses jednou nedivila