Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 ... 1936   »

Twilly

5705)  Twilly (01.04.2012 23:39)

hele, Jituš - Příznaky a průběh choroby, léčení

Prvními příznaky (nemusí se ale dostavit, nebo mohou přijít až opožděně) jsou horečka, malátnost, bolesti hlavy. Po několika hodinách se objeví svědění kůže a její zarudnutí, které se rychle změní v charakteristické pupeny. Pupeny se postupně mění ve vodnaté svědivé puchýřky, na kterých během 4-6 hodin vznikají krusty. Vyrážka se vyskytuje jen na části těla (obvykle hlava, krk, záda a končetiny), nebo v těžších případech prakticky na celém těle, včetně víček, sliznice dutiny ústní a pohlavních orgánů. Akutní onemocnění trvá 4-8 dnů. Je nutno dávat pozor na možné sekundární infekce, které by mohly proniknout do oslabené kůže a které jsou zpravidla nebezpečnější, než nemoc sama, jež se obecně považuje za hrozbu pouze pro novorozence a lidi starší 20 let (vyskytují se ale výjimky).

leelee

5704)  leelee (01.04.2012 23:38)

neštovice co si pamatuju, tak já bez teploty, ale brácha vypadal na smrt
jinak trochu dalmatini:D

Twilly

5703)  Twilly (01.04.2012 23:37)

Někteří - dokonce mnozí - mají i dost vysokou. A jsou u toho i jiné komplikace. Myslím, že jsem to z celé třídy odnesla nejlíp...:p

Lipi4

5702)  Lipi4 (01.04.2012 23:33)

Ona je u neštovic teplota?? .. u nás nikdo teplotu při neštovicích neměl .. že by jsme měli slovenský virus

Twilly

5701)  Twilly (01.04.2012 23:28)

Moje neštovice byl sen. Doslova. Měla jsem cca 4 pupínky po těle, bylo mi fajn, žádná teplota a dvoutídenní veget

Lipi4

5700)  Lipi4 (01.04.2012 23:11)

leelee, já cca jednou za pět let (v průměru) Velikonoční výprask pomlázkou od bratrů (to je jediný den v roce, kdy nadávám proč mám pět bratrů ) .. . ale ty to máš lepší ..(já jsem si na advenťák musela počkat do 5. a pak jsem si musela vybrat jestli ho donesla mikuláš nebo ho mám k svátku

leelee

5699)  leelee (01.04.2012 23:06)

nojo neštovice taky sme si s bráchou ty nemoci předávali :p já k narozeninám pravidelně dostávala adventní kalendář

Lipi4

5698)  Lipi4 (01.04.2012 22:35)

Neozval , ale vím jak to bylo, když jsem měla já jako malá neštovice přes Velikonoce a narozeniny zároveň (a to jsem je měla sotva 5 dní) .. tak se snažím být solidární

julie

5697)  julie (01.04.2012 22:35)

kurňa,baby!!!!

Twilly

5696)  Twilly (01.04.2012 22:30)

ozval se organizační mozek tohodle webu

Lipi4

5695)  Lipi4 (01.04.2012 22:28)

Tak jí tu nadílku pošleme .. případně jí dostane až jí uvidíme

Twilly

5694)  Twilly (01.04.2012 21:30)

ale to se Macek nenají nadílky

Lipi4

5693)  Lipi4 (01.04.2012 21:23)

Jedině, že by hodoval přes net

Twilly

5692)  Twilly (01.04.2012 21:21)

jo, tak to je problém

Bosorka

5691)  Bosorka (01.04.2012 21:15)

Ale co budu JÁ mlsat!

Twilly

5690)  Twilly (01.04.2012 21:11)

holt, tak pro jednou to vydrží... :p

Bosorka

5689)  Bosorka (01.04.2012 21:11)

Jen mě štve, že nebude moct hodovat.... :( já mu to pak chodím užírat

Twilly

5688)  Twilly (01.04.2012 21:01)

Bosi, ber to od Jendy jako první apríl, no...

Lipi4

5687)  Lipi4 (01.04.2012 20:12)

Bos, aspoň to bude mít konečně za sebou

5686)  hela (01.04.2012 19:41)

hele lidičky, sice tu jsem teprve někdy od léta, ale už mi to tu přirostlo k a docela šílený apríl
Jinak Rosali gratuluji a věř že není vtipem že moje dcerka se narodila 1.4.2008 a žádný vtip to fáááákt nebyl, ale krutá realita ale za nic jí nevyměním, ikdyž opět a zas marodíme
krásný večer všem sem

«   1 ... 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Zatmění