


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441420×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5704) leelee (01.04.2012 23:38)
neštovice co si pamatuju, tak já bez teploty, ale brácha vypadal na smrt
jinak trochu dalmatini
5703) Twilly (01.04.2012 23:37)
Někteří - dokonce mnozí - mají i dost vysokou. A jsou u toho i jiné komplikace. Myslím, že jsem to z celé třídy odnesla nejlíp...
5702) Lipi4 (01.04.2012 23:33)
Ona je u neštovic teplota??
.. u nás nikdo teplotu při neštovicích neměl
.. že by jsme měli slovenský virus
5701) Twilly (01.04.2012 23:28)
Moje neštovice byl sen. Doslova. Měla jsem cca 4 pupínky po těle, bylo mi fajn, žádná teplota a dvoutídenní veget
5700) Lipi4 (01.04.2012 23:11)
leelee, já cca jednou za pět let (v průměru) Velikonoční výprask pomlázkou od bratrů (to je jediný den v roce, kdy nadávám proč mám pět bratrů
) .. . ale ty to máš lepší
..(já jsem si na advenťák musela počkat do 5. a pak jsem si musela vybrat jestli ho donesla mikuláš nebo ho mám k svátku
5699) leelee (01.04.2012 23:06)
nojo neštovice taky sme si s bráchou ty nemoci předávali
já k narozeninám pravidelně dostávala adventní kalendář
5698) Lipi4 (01.04.2012 22:35)
Neozval
, ale vím jak to bylo, když jsem měla já jako malá neštovice přes Velikonoce a narozeniny zároveň (a to jsem je měla sotva 5 dní)
.. tak se snažím být solidární
5686) hela (01.04.2012 19:41)
hele lidičky, sice tu jsem teprve někdy od léta, ale už mi to tu přirostlo k
a docela šílený apríl
Jinak Rosali gratuluji a věř že není vtipem že moje dcerka se narodila 1.4.2008 a žádný vtip to fáááákt nebyl, ale krutá realita
ale za nic jí nevyměním, ikdyž opět a zas marodíme
krásný večer všem sem
5705) Twilly (01.04.2012 23:39)
hele, Jituš - Příznaky a průběh choroby, léčení
Prvními příznaky (nemusí se ale dostavit, nebo mohou přijít až opožděně) jsou horečka, malátnost, bolesti hlavy. Po několika hodinách se objeví svědění kůže a její zarudnutí, které se rychle změní v charakteristické pupeny. Pupeny se postupně mění ve vodnaté svědivé puchýřky, na kterých během 4-6 hodin vznikají krusty. Vyrážka se vyskytuje jen na části těla (obvykle hlava, krk, záda a končetiny), nebo v těžších případech prakticky na celém těle, včetně víček, sliznice dutiny ústní a pohlavních orgánů. Akutní onemocnění trvá 4-8 dnů. Je nutno dávat pozor na možné sekundární infekce, které by mohly proniknout do oslabené kůže a které jsou zpravidla nebezpečnější, než nemoc sama, jež se obecně považuje za hrozbu pouze pro novorozence a lidi starší 20 let (vyskytují se ale výjimky).