Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 ... 1936   »

DenyFish

5645)  DenyFish (01.04.2012 12:03)

Kdo to má na svědomí?? uvědomujete si, že jsou tu nejen tací, kteří mohou dostat infarkt, ale i tací, kteří mohou předčasně rodit????
Jinak krásné poledne krásky!
Rose, jestli to není aprílek, tak Tě vítám mezi těhulema a gratuluju!!
Nechci Tě děsit, ale jestli mi ještě někdy někdo bude tvrdit něco o tom, že je to nejkrásnější období v životě, dostane pánví. Oteklé nohy, bolavý žaludek, záda neschopná ohybu a okopaný měchýř..... Už aby byl Jeníček venku

5644)  spinny (01.04.2012 12:00)

Já se skutečně moc dobře pobavila.
Nejdřív jsem těžce rozdýchávala perexový obrázek, pak jsem proletěla počáteční odstavce a čekala, jestli se bude řešit ta finanční záležitost.
Jakmile byl zmíněno datum 18. 4., došlo mi, že je prvního.
A u úseku "Zjistily jsme, že už k webu nemáme takový citový vztah, jako v jeho začátcích," jsem už slzela smíchy.

Evelyn

5643)  Evelyn (01.04.2012 11:58)

Jé, Rosie, ty fakt čekáš miminko? Není to apríl?

LadySadness

5642)  LadySadness (01.04.2012 11:58)

tiež myslím, že Rose čaká bábätko, ale aj možnosť maturít a prijímacích skúšok na výšku je možná (ako romantická citlivka samozrejme fandím bábätku )

Rosalie7

5641)  Rosalie7 (01.04.2012 11:57)

Tu maturu do té doby ještě stihnu, ani to nebude vidět!

Nebraska

5640)  Nebraska (01.04.2012 11:52)

Já myslím, že Rose bude spíš maturovat, ne? Takže by jí nevadilo, kdyby web nešel Nebo ne? Co, Peti?

Bosorka

5639)  Bosorka (01.04.2012 11:42)

Rosalie - fakt? Tak to gratulace převeliká

Ambři - kluci jsou moje všechno, ale i od nich si ráda občas odpočinu, víš ;)

Twilly

5638)  Twilly (01.04.2012 11:38)

Rosie, ty si těhule? Nebo je to apríl

Nebraska

5637)  Nebraska (01.04.2012 11:33)

Ženy moje! Je vám jasný, že i kdyby to byla pravda, do hodiny by tenhle web vzniknul někde o kus dál pod vedením někoho odtud? ;)
Ale musím se přiznat, že když se ke mně včera ten článek dostal, chvíli jsem měla prsty na klávesnici a v hlavě ne zrovna milou přednášku o tom, že stačilo říct, že potřebujeme víc peněz... Než mi to došlo

Empress

5636)  Empress (01.04.2012 11:32)

Mňa, ale fakt skoro trafil šľak a vôbec ma nenapadlo NIEKAM klikať
Nemám rada apríííl
Som happy, že tento web exituje a nikam nám nezmizne

Rosalie7

5635)  Rosalie7 (01.04.2012 11:23)

Mě by to ani tak nevadilo, já s přítelem ted budeme mít jiné starosti...
Ano, ambro, už nikdy nechci slyšet tvou historku o porodu

ambra

5634)  ambra (01.04.2012 11:20)

Bos, nerouhej se, máš dvě krásný zdravý děti ;) . A tenhle apríl mi fakt nepřišel vtipnej .

5633)   (01.04.2012 11:14)

já už to pochopila
adminkám přišlo líto,že na Valentýna tady byli jenom samí chlapi a nekontrolovatekný obdiv k nim
do května ( času lásky ) daleko tak si o ni prostě a jednoduše řekly
takže děvčátka heart*
ale příště to řekněte neinfarktověji přece jen už tolik nevydržíme

Bosorka

5632)  Bosorka (01.04.2012 11:13)

Myslím, že dnes rapidně stoupne spotřeba alkoholu v česko-slovenských domácnostech :D
Ale ta představa, že o Vás tady příjdu byla opravdu děsivá...tohle je místo, kde můžu zapomenout na tu okolní mizérii

sfinga

5631)  sfinga (01.04.2012 11:08)

tak právě jsem prodělala zástavu srdce a dávám si žádanku o trojnásobný bypass, totéž platí o Linfe, která seděla vedle mě a stejně jako mě jí to nedošlo
Vrazi moji milovaní, vymýšlím si pomstu hodnou tohoto krutého vtípku, bohužel mám takovou radost, že mě nic vhodného nenapadá. Ale až mě napadne, tak se těšte, muhehe

Marcelle

5630)  Marcelle (01.04.2012 11:00)

Mluvím s manželem o tom, že je apríl, kouknu sem a málem jsem dostala infarkt, vůbec mi to nedošlo. Sevřelo se mi srdce jak do svěráku, začaly mi téct slzy a přemýšlela jsem jak to udělat, abych stihla všechno přečíst. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ale na druhou stranu, poznáte jak moc nám všem na tomhle webu záleží.

Kamci

5629)  Kamci (01.04.2012 10:55)

heej vyděsily jste mi dítě přišla mi vyděšeně oznámit tu novinu a já jí musela připomínat co je za datum. i když na okamžik hrklo i ve mě :)

matysekmj

5628)  matysekmj (01.04.2012 10:53)

Tohle už NIKDY, ale opravdu NIKDY NEDĚLEJTE Dnešní ráno bylo nejhorší v mém životě Prvně mi spadla brada, pak mi vyhrkly slzy, a pak jsem dostala dobrej nápad jít na fórum, díky Bože, kde se mi tep opět uklidnil.
Už jsem přemýšlela kolik to bude stát a kde vám na to seženu prachy, holky já bez vás nemůžu být. Sem chodím trávit veškeré volné chvíle a relaxaju tu když už ty sračky co jsou kolem nedávám. Stačí když mi drahý vyhrožuje tím, že mi na pár dnů zabaví komp , co prej pak budu dělat. Už jen při té výhružce mám abstinenční příznaky
Takže ještě jednou prosím UŽ TO NIKDY NEDĚLEJTE,víte vůbec o kolik lidí jste málem přišly babizny.Už vidím jak Nova večer vysílá s titulkem "nevysvětlitelná úmrtí po celé republice i na Slovensku".
Nenávidím apríl a fórky které jsou praktikované na mě.Ne ne ne

Jdu si dát panáka

Bosorka

5627)  Bosorka (01.04.2012 10:52)

I to počasí venku si z vás, holky, bere příklad!

LadySadness

5626)  LadySadness (01.04.2012 10:42)

keď som v noci čítala ten "oznam", skoro som sa rozplakala, úplne v šoku som to vypla a dve hodiny hrala karty, aby som sa upokojila, ani som si nevšimla ten maličký dodatoček dolu
k***a, takéto šoky mi nerobte! ja som veľmi citlivá dušička a mohlo ma to zničiť, neřkuli rovnou zmárniť
toto NEBOLO vtipné

«   1 ... 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Dům Swanových