Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 ... 1936   »

ireen

5605)  ireen (01.04.2012 02:25)

TOHLE FAKT NEBYLO VTIPNÝ!!!!:'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-( :'-(

Nejsem Bella a TADY TOHLE VŠECHNO není Eda, abych zůstalA sama opuštěná a ztracená v tmavém vlhkém a nehostinném lese!
Je mi špatně úzkostí!:(

HMR

5604)  HMR (01.04.2012 02:05)

čekala jsem nějakou čertovinu... ale tohle nejdřív Někdy se věci semelou... pak zrušená Administrace, zrušené Forum...ááááááááááááááááááááá, upozorňuju Admina, že přestože zdejší autorky o upírech píší, řadí se mezi jiný druh, a ten může dostat i infarkt i mrtvici, jestli to měl být pokus o zmenšení počtu autorek... tak se skoro poved!

Empress

5603)  Empress (01.04.2012 01:32)

Bohajeho, som po trojitom infarkte
Už som fakt šalela , potom jeden mrk do kalendára a rozsvietila sa žiarovčička

Lipi4

5602)  Lipi4 (01.04.2012 01:28)

jé ono to už zas funguje

Silvaren

5601)  Silvaren (01.04.2012 01:23)

Souhlasím! Jsem po infarktu a tohle je opravdu kruté.
Modlím se, aby to byl opravdu apríl.

Astrid

5600)  Astrid (01.04.2012 00:19)

Ja vám ďakujem, ešteže existuje lexaurín

SarkaS

5599)  SarkaS (01.04.2012 00:19)

Vole! Já tu někoho zabiju!!! Jak já jen nesnáším apríla! Tohle bylo ale hrozně kruté... Já to obrečela, než mi došlo kolikátého je. Vy jste neuvěřitelný, lidi! :D :D :D :D Fakt, za tohle bych vám nejradši nabančila, takhle mě vystresovat při večeru :p

SarkaS

5598)  SarkaS (01.04.2012 00:14)

No, nejsem... Spousta lidí čte některé z mých povídek docela dlouho. (Ne že bych se u takového ONJJJ divila. Stovka je stovka) :D

Lipi4

5597)  Lipi4 (31.03.2012 23:42)

Sestři, jako by jsi na rychlíky nebyla zvyklá :D :D :D

SarkaS

5596)  SarkaS (31.03.2012 23:28)

Deny, ty jsi rychlík Děkuju moc

Twilly

5595)  Twilly (31.03.2012 22:49)

Jsem ráda, je to jedna z mých srdcoveček , dobrou noc, tandeme

DenyFish

5594)  DenyFish (31.03.2012 22:47)

No po prvním odstavci sem opravdu nepochybovala .. Děkuju za doporučení Twilly, byl to opravdu balzám na hormony ... Přeji dobrou noc

Twilly

5593)  Twilly (31.03.2012 22:42)

tsssss snad jsi nepochybovala, Deny

DenyFish

5592)  DenyFish (31.03.2012 22:31)

Ahoj Šárko! Dočetla sem George! Zrovna teď! Úžasná záležitost, díky

Twilly

5591)  Twilly (31.03.2012 22:16)

Lipi4

5590)  Lipi4 (31.03.2012 22:10)

Twilly, nic se neděje.. přece to není sportka

Twilly

5589)  Twilly (31.03.2012 22:09)

No jo, bylo to 50:50, nevyšlo

SarkaS

5588)  SarkaS (31.03.2012 22:06)

Bos, já ti budu v Kosmonosích dělat společnost, jestli to takhle půjde dál :D

Lipi4

5587)  Lipi4 (31.03.2012 22:05)

Bos, nenaráží .. to bych si nikdy nedovolila

Twilly, nn George

Twilly

5586)  Twilly (31.03.2012 22:04)

Fred, žejo?

«   1 ... 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek