


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441368×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5604) HMR (01.04.2012 02:05)
čekala jsem nějakou čertovinu... ale tohle
nejdřív Někdy se věci semelou... pak zrušená Administrace, zrušené Forum...ááááááááááááááááááááá, upozorňuju Admina, že přestože zdejší autorky o upírech píší, řadí se mezi jiný druh, a ten může dostat i infarkt i mrtvici, jestli to měl být pokus o zmenšení počtu autorek... tak se skoro poved!
5603) Empress (01.04.2012 01:32)
Bohajeho, som po trojitom infarkte
Už som fakt šalela
, potom jeden mrk
do kalendára a rozsvietila sa žiarovčička
5601) Silvaren (01.04.2012 01:23)
Souhlasím! Jsem po infarktu a tohle je opravdu kruté.
Modlím se, aby to byl opravdu apríl.
5599) SarkaS (01.04.2012 00:19)
Vole! Já tu někoho zabiju!!!
Jak já jen nesnáším apríla!
Tohle bylo ale hrozně kruté...
Já to obrečela, než mi došlo kolikátého je. Vy jste neuvěřitelný, lidi!
Fakt, za tohle bych vám nejradši nabančila, takhle mě vystresovat při večeru
5598) SarkaS (01.04.2012 00:14)
No, nejsem...
Spousta lidí čte některé z mých povídek docela dlouho. (Ne že bych se u takového ONJJJ divila. Stovka je stovka)
5594) DenyFish (31.03.2012 22:47)
No po prvním odstavci sem opravdu nepochybovala
.. Děkuju za doporučení Twilly, byl to opravdu balzám na hormony
... Přeji dobrou noc
5592) DenyFish (31.03.2012 22:31)
Ahoj Šárko! Dočetla sem George! Zrovna teď! Úžasná záležitost, díky
5588) SarkaS (31.03.2012 22:06)
Bos, já ti budu v Kosmonosích dělat společnost, jestli to takhle půjde dál ![]()
5605) ireen (01.04.2012 02:25)
TOHLE FAKT NEBYLO VTIPNÝ!!!!
Nejsem Bella a TADY TOHLE VŠECHNO není Eda, abych zůstalA sama opuštěná a ztracená v tmavém vlhkém a nehostinném lese!
Je mi špatně úzkostí!