Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 ... 1936   »

ireen

5525)  ireen (30.03.2012 23:38)

Twilly! Zkusit se má včechno !

Lipi! Je krásnej a šarmantní? Tak to: Pěkný den!;)

Jdu číst další kapitolku, jsem napnutá....
DOBROU a KRÁSNÉ SNY!!!!!

SarkaS

5524)  SarkaS (30.03.2012 23:36)

Dobrou, sestři
Twilluš, jen piš, piš, ať mám co číst

Lipi4

5523)  Lipi4 (30.03.2012 23:33)

Twilly, ireen zcela jistě jen strašila
. .. .
..
Dámy já se loučím zítra ráno totiž budu muset používat mozek, jelkož jsem dostala na starost jednoho itala, co má nastarosti časomíru... .. proč já se vždy nechám ukecat na 1/2 maraton a maraton ...

No nic dobrou nočku

Twilly

5522)  Twilly (30.03.2012 23:31)

snažím se psát kočičky, dost možná, že je dnes dopíšu... a ve věži mi straší jedna předloha na songfic - asi mám zase období

Twilly

5521)  Twilly (30.03.2012 23:29)

já a politik? tfujtajbl! Ne, jsem srab. Děsnej. Já bych si na veřejnosti možná i "navlhla" textil ...

ireen

5520)  ireen (30.03.2012 23:25)

Možná je to první krok k úspěšnosti v politické sféře, Twilly. :D :D :D :D

SarkaS

5519)  SarkaS (30.03.2012 23:23)

Twilly, moc se netlem a radši se připoj. Víš jak je uvolňující debatovat bez požití mozku? (Hm, možna už je vážně shnilý :D )

Lipi4

5518)  Lipi4 (30.03.2012 23:21)

Twilly, je vidět jak jsme vyždímaný :D :D :D ... .. .

Sestři, zvlášť za to mohou spánkové deficity

Twilly

5517)  Twilly (30.03.2012 23:19)

nááááádherná debata o ničem

SarkaS

5516)  SarkaS (30.03.2012 23:17)

jo, to jsou vůbec ty nejspolehlivější továrny na zombie :D :D :D

Lipi4

5515)  Lipi4 (30.03.2012 23:16)

Zvlášť, když máme ve vzdělávacích ústavech předvádět, že umíme, viď??? :D :D :D

SarkaS

5514)  SarkaS (30.03.2012 23:14)

ještě nám nestačil shnít mozek, to bude tím I když... občas, že?

Lipi4

5513)  Lipi4 (30.03.2012 23:12)

No jasně, takže již nejsme mezi živejma a stašíme malý dětičky .. . .. . . jen mi vrtá hlavou ... jak zvládneme psát a číst, když jsem zombice????

SarkaS

5512)  SarkaS (30.03.2012 23:10)

Jůůů, třeba jsme zombie? Ty jsou teď prý v módě

Lipi4

5511)  Lipi4 (30.03.2012 23:08)

Prej je pátek a je totu mrtví .. prd je mrtví ... vždy se tu minimálně tři duše sejdou a kecaj

... .. . i když je to o nesmrtelnosti chrousta :D
Sestři, nakonec to ve stří bude jediná věc, kterou si budem pamatovat :D

Twilly

5510)  Twilly (30.03.2012 23:05)

Že děvčátko, krásnej hlod, ireen

SarkaS

5509)  SarkaS (30.03.2012 23:05)

ještě míň

Lipi4

5508)  Lipi4 (30.03.2012 23:03)

Myslíš jak mrtvýmu zimník???

SarkaS

5507)  SarkaS (30.03.2012 22:59)

drby? No to nám tak bude ke stáří platný

Lipi4

5506)  Lipi4 (30.03.2012 22:58)

ireen, to je v zásadě jediný vaření, který praktikuji :D :D :D :D

ségra, a jak by jsi to chtěla naznačovat, aby se o nás ta omladina líp starala?? ... Stačí že mě jedna naše omladina zásobuje drbama

«   1 ... 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse