


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441326×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5523) Lipi4 (30.03.2012 23:33)
Twilly, ireen zcela jistě jen strašila
. .. .
..
Dámy já se loučím zítra ráno totiž budu muset používat mozek, jelkož jsem dostala na starost jednoho itala, co má nastarosti časomíru...
.. proč já se vždy nechám ukecat na 1/2 maraton a maraton
...
No nic dobrou nočku
5522) Twilly (30.03.2012 23:31)
snažím se psát kočičky, dost možná, že je dnes dopíšu... a ve věži mi straší jedna předloha na songfic - asi mám zase období
5521) Twilly (30.03.2012 23:29)
já a politik? tfujtajbl! Ne, jsem srab. Děsnej. Já bych si na veřejnosti možná i "navlhla" textil
...
5519) SarkaS (30.03.2012 23:23)
Twilly, moc se netlem a radši se připoj. Víš jak je uvolňující debatovat bez požití mozku? (Hm, možna už je vážně shnilý
)
5518) Lipi4 (30.03.2012 23:21)
Twilly, je vidět jak jsme vyždímaný
... .. .
Sestři, zvlášť za to mohou spánkové deficity
5515) Lipi4 (30.03.2012 23:16)
Zvlášť, když máme ve vzdělávacích ústavech předvádět, že umíme, viď???
5513) Lipi4 (30.03.2012 23:12)
No jasně, takže již nejsme mezi živejma a stašíme malý dětičky
.. . .. . . jen mi vrtá hlavou
... jak zvládneme psát a číst, když jsem zombice????
5511) Lipi4 (30.03.2012 23:08)
Prej je pátek a je totu mrtví
.. prd je mrtví ... vždy se tu minimálně tři duše sejdou a kecaj
![]()
... .. . i když je to o nesmrtelnosti chrousta
Sestři, nakonec to ve stří bude jediná věc, kterou si budem pamatovat
![]()
5506) Lipi4 (30.03.2012 22:58)
ireen, to je v zásadě jediný vaření, který praktikuji
ségra, a jak by jsi to chtěla naznačovat, aby se o nás ta omladina líp starala??
... Stačí že mě jedna naše omladina zásobuje drbama
5525) ireen (30.03.2012 23:38)
Twilly! Zkusit se má včechno
!
Lipi! Je krásnej a šarmantní? Tak to: Pěkný den!
Jdu číst další kapitolku, jsem napnutá....
DOBROU a KRÁSNÉ SNY!!!!!