Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 ... 1936   »

Bosorka

5585)  Bosorka (31.03.2012 22:03)

Kosmonosy mám blíž, pokud narážíš na můj psychický stav ;)

Lipi4

5584)  Lipi4 (31.03.2012 22:01)

Bos, brzy se sem jukneš

leelee

5583)  leelee (31.03.2012 21:59)

jo v Praze chumelilo sice na jiný straně a ne moc dlouho, ale chumelilo

Bosorka

5582)  Bosorka (31.03.2012 21:58)

Moje milované Bohnice....:(
Stýská se mi, Jaruš!

Lipi4

5581)  Lipi4 (31.03.2012 21:49)

Jsou napapaný a jeden hlídá Martina a druhej se mi rozplácnul před klávesici

Twilly

5580)  Twilly (31.03.2012 21:48)

ať žijou Bohniceeeee... jak se mají kluci? :D

Lipi4

5579)  Lipi4 (31.03.2012 21:43)

Leelee, ještě, řekni, že někde v Praze chumelí ... To víš, jsem na jednom z nejvyšších kopců Prahy (Bohnice) a není tu ani vločka

leelee

5578)  leelee (31.03.2012 21:39)

Lipi asi si na špatný straně Prahy:D

Twilly

5577)  Twilly (31.03.2012 21:21)

ty jo, u nás jenom fouká jak na Sibiři :p

Lipi4

5576)  Lipi4 (31.03.2012 21:21)

Já chci, aby tu chumelilo :p :p :p :p

SarkaS

5575)  SarkaS (31.03.2012 21:12)

Lipi, tady chumelí, ale navíc je i zima a fučí, jako u vás... :/

Twilly

5574)  Twilly (31.03.2012 20:02)

Napsat "ať žijou štětky!" Asi nebude košér, co?

Empress

5573)  Empress (31.03.2012 20:01)

Maci to ani nehovor ! Tu stále nič, tak dúfam, že to nepôjde týmto smerom , síííím

Lipi4

5572)  Lipi4 (31.03.2012 20:00)

Kde chumelí???? .. V Praze je jen zima a hnusně fučí :p :p :p

Bosorka

5571)  Bosorka (31.03.2012 19:40)

Chumelí se, chumelí...
Kajko, dej si i za mě! Mě zítra čeká další šichta (štětka opět čeká).
Hani - takže kulturní zážitek, gratuluji B)

5570)   (31.03.2012 19:30)

děvčata,zítra jdu s dcerou na Bel Ami já se tak těším *fworks* *fworks**fworks*

kajka

5569)  kajka (31.03.2012 18:45)

Twilly, koupila jsem si kvůli tomu koloběžku.

Bosorko, gratuluju. Mám vymalováno, napenetrováno, vytřeno a zhruba umytý okna. Jdu to teď zapít.


Mějte se a užijte si tu.

Bosorka

5568)  Bosorka (31.03.2012 18:00)

Odpusť, Twilluško, ale...

Twilly

5567)  Twilly (31.03.2012 17:58)

No ty se máš, u mě velkej aspiruje na hrdého majitele chřipky a malej na Sagana. Jestli nevíte kdo to je, tak vězte, že slovenský cyklista. Blbý je, že je rychlej a já u toho jeho bicáku musím běžet, aby mi neujel. Moooooooooc nebeskej pohled, to mi věřte.

Bosorka

5566)  Bosorka (31.03.2012 16:50)

Tak jak, budovatelky? ;)
Já jsem si dneska betélně zaštukovala!

«   1 ... 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella