


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441366×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5583) leelee (31.03.2012 21:59)
jo v Praze chumelilo sice na jiný straně a ne moc dlouho, ale chumelilo
5581) Lipi4 (31.03.2012 21:49)
Jsou napapaný a jeden hlídá Martina a druhej se mi rozplácnul před klávesici
5579) Lipi4 (31.03.2012 21:43)
Leelee, ještě, řekni, že někde v Praze chumelí
... To víš, jsem na jednom z nejvyšších kopců Prahy (Bohnice) a není tu ani vločka
5573) Empress (31.03.2012 20:01)
Maci to ani nehovor
! Tu stále nič, tak dúfam, že to nepôjde týmto smerom
, síííím
5571) Bosorka (31.03.2012 19:40)
Chumelí se, chumelí...
Kajko, dej si i za mě! Mě zítra čeká další šichta (štětka opět čeká).
Hani - takže kulturní zážitek, gratuluji
5569) kajka (31.03.2012 18:45)
Twilly, koupila jsem si kvůli tomu koloběžku.
Bosorko, gratuluju. Mám vymalováno, napenetrováno, vytřeno a zhruba umytý okna. Jdu to teď zapít.
Mějte se a užijte si tu.
5567) Twilly (31.03.2012 17:58)
No ty se máš, u mě velkej aspiruje na hrdého majitele chřipky a malej na Sagana. Jestli nevíte kdo to je, tak vězte, že slovenský cyklista. Blbý je, že je rychlej a já u toho jeho bicáku musím běžet, aby mi neujel. Moooooooooc nebeskej pohled, to mi věřte.
5585) Bosorka (31.03.2012 22:03)
Kosmonosy mám blíž, pokud narážíš na můj psychický stav