


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441334×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5544) kajka (31.03.2012 07:04)
Bosorkóóó! Hned po ránu? Dělat budu až za chvíli, nejdřív si dám kafe a něco přečtu, jo?
5542) Bosorka (31.03.2012 06:47)
Milánkové, tak jednu budovatelskou
http://www.youtube.com/watch?v=o2K3aOfJ2_Y
5537) leelee (31.03.2012 00:18)
navíc desátej ročník
mimochodem já radši chodim než běhám jen to někteří nemůžou úplně lehce strávit
5534) leelee (31.03.2012 00:16)
to neni horor jenom "schodišťák"
nechápu jak můžou ty děti v sobotu ráno dobrovolně běhat do schodů
mimochodem je to pro základky já neběhám
5533) Twilly (31.03.2012 00:11)
Trikot dobrý?
... no jo, nebudu dráždit. Třeba se jednou z tebe vyklube šelma!
Tak tedy pa, Šári
5532) SarkaS (31.03.2012 00:05)
Tak jo, úspěšně jsem dokoukala Hunger games v naprosto otřesné kvalitě, šťastně jsem si zahýkala, dojatě jsem si poplakala a z culení mě chytá křeč, tak to vidím na úspěšné zakončení dne a můžu jít spát.
Dobrou noc vám všem nočním ptákům
5531) Twilly (30.03.2012 23:55)
panebože, leelee, to na jaký horor jdeš?
Šári, bacha na trikot!
Jituš, náhodou, nebyla jsem daleko. Georgíka jsem schválně neumístila, jen jsem mu dala hlídací funkci
... mmch, u mě spal George první noc a druhou zase Fredouš... asi o moje nožky losovaly - že bych byla kočičí výhra?
5530) leelee (30.03.2012 23:51)
co maj všichi s tim běhánim? ještě že na zítřejších závodech dělám jen technickou podporu
5529) SarkaS (30.03.2012 23:50)
Kur-! Jak je možný, když vím, že ti mutové vyskočí z křoví na Peetu, že si pokaždé div nenadělám do trikotu??,
Asi mi praskne pumpička
5528) Lipi4 (30.03.2012 23:47)
Twilly,
jak mám po tomhle jít spát???
. . . A kluci se mnou většinou spí jinak.. G si pěkne uvelebí na mě a F hlídá nožky (feťák
)
Ireen, to já právě teď ještě nevím... doufám, že aspoň zvládne něco v aj, jinak to bude domlouvání ruce nohy
5526) Twilly (30.03.2012 23:38)
Ty jsi máááááá, duracellovááááá... no jo, tak běž hezky hají, Fredoušek ti zaleze k nožkám a Georgík tě bude hlídat, jak je znám
5545) Bosorka (31.03.2012 07:05)
Dnes mě to opět čeka, tak se musím naladit - chlápci ve stavebninách těšte se....jsem skoro na cestě! muhehehehehhehehehe
PS: často však mívám ten výraz, co princezna hned na začátku