Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 ... 1936   »

Bosorka

5545)  Bosorka (31.03.2012 07:05)

Dnes mě to opět čeka, tak se musím naladit - chlápci ve stavebninách těšte se....jsem skoro na cestě! muhehehehehhehehehe
PS: často však mívám ten výraz, co princezna hned na začátku

kajka

5544)  kajka (31.03.2012 07:04)

Bosorkóóó! Hned po ránu? Dělat budu až za chvíli, nejdřív si dám kafe a něco přečtu, jo?

Lipi4

5543)  Lipi4 (31.03.2012 06:53)

Jééé, hymna pro sekci Kutil Tim

Bosorka

5542)  Bosorka (31.03.2012 06:47)

Milánkové, tak jednu budovatelskou
http://www.youtube.com/watch?v=o2K3aOfJ2_Y

Lipi4

5541)  Lipi4 (31.03.2012 06:28)

Dobré ránko

Twilly

5540)  Twilly (31.03.2012 00:43)

takže, jdu si tedy lehnout pááááááááá

leelee

5539)  leelee (31.03.2012 00:22)

taky alternativa:D

Twilly

5538)  Twilly (31.03.2012 00:22)

já radši ležím, než chodím

leelee

5537)  leelee (31.03.2012 00:18)

navíc desátej ročník

mimochodem já radši chodim než běhám jen to někteří nemůžou úplně lehce strávit

Twilly

5536)  Twilly (31.03.2012 00:17)

je šáhlý už se jenom na to dívat taková menží zvrhlost

Twilly

5535)  Twilly (31.03.2012 00:17)

blázni

leelee

5534)  leelee (31.03.2012 00:16)

to neni horor jenom "schodišťák" nechápu jak můžou ty děti v sobotu ráno dobrovolně běhat do schodů

mimochodem je to pro základky já neběhám

Twilly

5533)  Twilly (31.03.2012 00:11)

Trikot dobrý? ... no jo, nebudu dráždit. Třeba se jednou z tebe vyklube šelma! Tak tedy pa, Šári

SarkaS

5532)  SarkaS (31.03.2012 00:05)

Tak jo, úspěšně jsem dokoukala Hunger games v naprosto otřesné kvalitě, šťastně jsem si zahýkala, dojatě jsem si poplakala a z culení mě chytá křeč, tak to vidím na úspěšné zakončení dne a můžu jít spát. Dobrou noc vám všem nočním ptákům

Twilly

5531)  Twilly (30.03.2012 23:55)

panebože, leelee, to na jaký horor jdeš?

Šári, bacha na trikot!

Jituš, náhodou, nebyla jsem daleko. Georgíka jsem schválně neumístila, jen jsem mu dala hlídací funkci ... mmch, u mě spal George první noc a druhou zase Fredouš... asi o moje nožky losovaly - že bych byla kočičí výhra? :p

leelee

5530)  leelee (30.03.2012 23:51)

co maj všichi s tim běhánim? ještě že na zítřejších závodech dělám jen technickou podporu

SarkaS

5529)  SarkaS (30.03.2012 23:50)

Kur-! Jak je možný, když vím, že ti mutové vyskočí z křoví na Peetu, že si pokaždé div nenadělám do trikotu??, Asi mi praskne pumpička

Lipi4

5528)  Lipi4 (30.03.2012 23:47)

Twilly, jak mám po tomhle jít spát??? . . . A kluci se mnou většinou spí jinak.. G si pěkne uvelebí na mě a F hlídá nožky (feťák )

Ireen, to já právě teď ještě nevím... doufám, že aspoň zvládne něco v aj, jinak to bude domlouvání ruce nohy

SarkaS

5527)  SarkaS (30.03.2012 23:44)

Ireen, co čteš? Taky chci být napnutá
Twilly, ty jsi zabiják

Twilly

5526)  Twilly (30.03.2012 23:38)

Ty jsi máááááá, duracellovááááá... no jo, tak běž hezky hají, Fredoušek ti zaleze k nožkám a Georgík tě bude hlídat, jak je znám

«   1 ... 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek