


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441294×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5464) Bosorka (30.03.2012 11:56)
Zpomalit nelze, právě jsem měla důvěrný rozhovor se stěhovákem
, ale jo to půjde (nádech, výdech, nádech, velice, velice pomalý výdech....) to jen ten prvotní šok.
Kajko - ach sestro, jak tě chápu
5463) kajka (30.03.2012 11:52)
Bosorko, ten pocit důvěrně znám.
Právě jsem si vošmirglovala nově naštukovanou zeď, že si ji pěkně napenetruju a ona, potvora, nebyla zaschlá.
mám tam vrypy jako kráva.
5460) ambra (30.03.2012 11:43)
Bosí, co tě nezabije... Však víš. Mysli na to, že na Vánoce už bude všechno tip ťop
.
5459) Bosorka (30.03.2012 11:41)
Včera položené desky v kuchyni jsou opětovně odstraněny
- bude nuceno to vylít samonivelačkou
Mohl by mě někdo zastřelit?
5458) kajka (30.03.2012 11:26)
Tak to máme společnýho víc, než se zdálo. Jsem totální lemro na jakýkoliv pohyb. Ležet, jo, to umím moc dobře.
Mám 158 cm a ještě chodím přihrbená.
5456) Twilly (30.03.2012 10:48)
promiň, několik minut jsem se zvedávala z podlahy u té lyžařky... ne miluju když ten sníh padá... slunce nenávidím obecně. Jsem světlocitlivá od mala (zajímavé, páč jsem docela tmavej typ, co se jen tak nespálí - ksicht růžovej, ale jinak jsem fakt tmavá)... ne, co se lyžování týče, ovládám "silný" pluh, nic víc. Jsem městské dítko, dřevo a obrovská lemra milující jídlo. Ne, nejsem lyžař, max. vášnivá
5455) kajka (30.03.2012 10:40)
Vášnivá lyžařka nebo miluješ diamantový třpyt, když na něj svítí slunce?
5454) Twilly (30.03.2012 10:33)
já zase miluju sníh... ale obecně nesnáším změny počasí přes strašně krátkou dobu... to mě docela zabíjí
5453) kajka (30.03.2012 10:29)
Hurá do tepláků, jdu si napenetrovat zeď kolem nově zazděnýho futra! A nově vymalovat kuchyň i přilehlé prostory, super.
5452) kajka (30.03.2012 10:15)
Twilly, tak já ti na sebe něco prozradim, jo?
Jako kdybych toho na sebe nenapráskala už mraky....
Miluju déšť, všechno je tak čistý, každá věc má takovej zvláštně namodralej odstín, padne na mě nostalgie, pustím si Jarreho, Vangelise nebo třeba Death can dance, do ruky skleničku s vínem a krásně si zasmutnim při pozorování kapiček tekoucích po skle okna.
5450) Twilly (30.03.2012 09:32)
jo, rozhodně to je v háji...
další změna.. dnes ráno už asi třetí (slunce/déšť/slunce/déšť/ teď aktuálně slunce... ble
5449) kajka (30.03.2012 08:28)
Stmievanky, stmievanky, kdeže ste sa vzali? Či ste spadli z neba, či ste rástli v háji.......vstávat, za okny je krásný forkský den!
Bosorko, máš přikryto?
5448) kajka (29.03.2012 22:10)
Jinak se loučím, přeju krásnou noc, sladké snění a příjemné probuzení.
5447) kajka (29.03.2012 22:09)
Bosorko, vidíš, už máš za sebe tetu náhradnici, takže problém s hlídáním je rázem vyřešen. Stačí trocha zeleniny.
A otázka který způsob?
Snad ten na který se cítíš.
Jsem rozhodně za nebezpečnej, pokud možno bezpečně.
5446) Lipi4 (29.03.2012 21:29)
ireen, já jen, že ty domácí mi nehorázně chyběj, takže se asi budu muset stavit na chatě
... ..a jak jste tu o nich posledně mluvili, tak na ně mám chuť
... juknu se a případně až bude potřeba odzkouším... děkuji
Bos, klidně za jakoukoliv zeleninu, pokud je čestvá... dýně, patyzón je na dva potomky
5465) Astrid (30.03.2012 11:56)
čerstvú stierku netreba penetrovať, myslím že...