Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 1666 1667 ... 1936   »

Astrid

5465)  Astrid (30.03.2012 11:56)

čerstvú stierku netreba penetrovať, myslím že...

Bosorka

5464)  Bosorka (30.03.2012 11:56)

Zpomalit nelze, právě jsem měla důvěrný rozhovor se stěhovákem ;) , ale jo to půjde (nádech, výdech, nádech, velice, velice pomalý výdech....) to jen ten prvotní šok.
Kajko - ach sestro, jak tě chápu :D

kajka

5463)  kajka (30.03.2012 11:52)

Bosorko, ten pocit důvěrně znám. Právě jsem si vošmirglovala nově naštukovanou zeď, že si ji pěkně napenetruju a ona, potvora, nebyla zaschlá. mám tam vrypy jako kráva.:'-(

5462)   (30.03.2012 11:52)

Bosi , upřímně tě lituji
to je ti sice prd platné,ale třeba aspoň psychická podpora
nejde zpomalit - třeba by si to sedlo ??

Bosorka

5461)  Bosorka (30.03.2012 11:45)

Ambři - mám obavy, že tohle asi už fakt zabije....čeho je moc

ambra

5460)  ambra (30.03.2012 11:43)

Bosí, co tě nezabije... Však víš. Mysli na to, že na Vánoce už bude všechno tip ťop .

Bosorka

5459)  Bosorka (30.03.2012 11:41)

Včera položené desky v kuchyni jsou opětovně odstraněny - bude nuceno to vylít samonivelačkou Mohl by mě někdo zastřelit?

kajka

5458)  kajka (30.03.2012 11:26)

Tak to máme společnýho víc, než se zdálo. Jsem totální lemro na jakýkoliv pohyb. Ležet, jo, to umím moc dobře. Mám 158 cm a ještě chodím přihrbená.

Twilly

5457)  Twilly (30.03.2012 10:49)

obrovská jako obrovská, mám metr šedesát

Twilly

5456)  Twilly (30.03.2012 10:48)

promiň, několik minut jsem se zvedávala z podlahy u té lyžařky... ne miluju když ten sníh padá... slunce nenávidím obecně. Jsem světlocitlivá od mala (zajímavé, páč jsem docela tmavej typ, co se jen tak nespálí - ksicht růžovej, ale jinak jsem fakt tmavá)... ne, co se lyžování týče, ovládám "silný" pluh, nic víc. Jsem městské dítko, dřevo a obrovská lemra milující jídlo. Ne, nejsem lyžař, max. vášnivá :D

kajka

5455)  kajka (30.03.2012 10:40)

Vášnivá lyžařka nebo miluješ diamantový třpyt, když na něj svítí slunce?

Twilly

5454)  Twilly (30.03.2012 10:33)

já zase miluju sníh... ale obecně nesnáším změny počasí přes strašně krátkou dobu... to mě docela zabíjí

kajka

5453)  kajka (30.03.2012 10:29)

Hurá do tepláků, jdu si napenetrovat zeď kolem nově zazděnýho futra! A nově vymalovat kuchyň i přilehlé prostory, super.:(

kajka

5452)  kajka (30.03.2012 10:15)

Twilly, tak já ti na sebe něco prozradim, jo? Jako kdybych toho na sebe nenapráskala už mraky.... Miluju déšť, všechno je tak čistý, každá věc má takovej zvláštně namodralej odstín, padne na mě nostalgie, pustím si Jarreho, Vangelise nebo třeba Death can dance, do ruky skleničku s vínem a krásně si zasmutnim při pozorování kapiček tekoucích po skle okna.;)

Empress

5451)  Empress (30.03.2012 09:52)

Kajka tak teraz si zabila ...Stmievanky, stmievanky...

Twilly

5450)  Twilly (30.03.2012 09:32)

jo, rozhodně to je v háji...:p další změna.. dnes ráno už asi třetí (slunce/déšť/slunce/déšť/ teď aktuálně slunce... ble

kajka

5449)  kajka (30.03.2012 08:28)

Stmievanky, stmievanky, kdeže ste sa vzali? Či ste spadli z neba, či ste rástli v háji.......vstávat, za okny je krásný forkský den!:D :D :D

Bosorko, máš přikryto?

kajka

5448)  kajka (29.03.2012 22:10)

Jinak se loučím, přeju krásnou noc, sladké snění a příjemné probuzení.:)

kajka

5447)  kajka (29.03.2012 22:09)

Bosorko, vidíš, už máš za sebe tetu náhradnici, takže problém s hlídáním je rázem vyřešen. Stačí trocha zeleniny. A otázka který způsob? Snad ten na který se cítíš.;) Jsem rozhodně za nebezpečnej, pokud možno bezpečně.:D

Lipi4

5446)  Lipi4 (29.03.2012 21:29)

ireen, já jen, že ty domácí mi nehorázně chyběj, takže se asi budu muset stavit na chatě ... ..a jak jste tu o nich posledně mluvili, tak na ně mám chuť ... juknu se a případně až bude potřeba odzkouším... děkuji
Bos, klidně za jakoukoliv zeleninu, pokud je čestvá... dýně, patyzón je na dva potomky

«   1 ... 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 1666 1667 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek