


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441258×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5384) Twilly (28.03.2012 14:38)
Ale Bosorku a Carlie prosím číst jenom v blízkosti toalet
... raději, istota je kulomet
5383) Twilly (28.03.2012 14:37)
Deny, je to moje práce, hrdě se k tomu hlásím. Nedala jsem pokoj a nedala, ale ovšem, nebýt REE
a její moci, nikdy by se mi to nepovedlo
5382) DenyFish (28.03.2012 14:36)
Já hltala Karolku, Nebrasku, Ambru, Sfingu..
a pár dalších nejlepších... Ale v dávných dobách, kdy jsem tu prakticky bydlela
, byla Bosorka jen komentátor.. sice vtipem a šarmem předčila kdejakou autorku
, nicméně nepsala! Tak to se těšim určitě
... Doporučené záležitosti si vypíšu a přečtu všechny, díky
5381) Twilly (28.03.2012 14:36)
George, jednoznačně!!! a pár věcí na hormony z BH - rozhodně TOR (možná, kromě Tři na cestě, to pro těhuli moc není
), MisaBells, Bosi, Carlie, a jestli je Deny na Eďouška tak Cathlin. Hanet měla taky žně a z BH-čka jednoznačně Ajja a Nebraska.... Tak rychle mě nic nenapadá
PS: zlato, na mě se prosím vyprdni, pokud se teda ovšem nechceš vzdělávat ve slovenštině ![]()
5380) Lipi4 (28.03.2012 14:17)
Pak je tu ještě v arzenálu Twilly nebo naše cvičitelka bránice Bosorka
Twilly, copak doporučuješ??
Neřikej, že George
5378) Lipi4 (28.03.2012 14:08)
DennyFish, to je těžký
co jsi četla naposled??
Ale viděla bych to na cokoliv od MisaBells, ambry, Karolky, Hanetky a nebo třeba hodně povedenou věcičku od SarkaS Man´s world
5377) DenyFish (28.03.2012 13:58)
Ahoj
. Děkuju za ostatní včerejší zprávičky určené mé teď né úplně maličkosti
! Jdu se vrhnout na čtení, co mi děvčata doporučíte?
určitě sem za ten skoro rok napadalo moc skvělých věcí...
5376) Empress (28.03.2012 13:34)
Pozajtra?
...no dobre, čo iné mi ostáva než počkať
, ale inak VÔBEC nie som na vlkoch závislá
Teším sa čo ste vymysleli
5375) Twilly (28.03.2012 13:31)
počkááááj Aňu, to akože nie hneď teraz ... si videla,že sa bude ešte dolaďovať dnes večer, vidím to tak na pozajtra, ak bude mať Hanet na nás chvíľku
5369) Twilly (28.03.2012 10:18)
Cicúšik, súcitim s tebou... ale ak nááááhodou nájdeš ten vypínač, hoď mi echo, pls
5368) LadySadness (28.03.2012 10:16)
jarná viróza silnejšieho kalibru, pomóc
každé slovo, každý pohyb spôsobuje pretekanie nosovej batérie, zbláznim saaa
ako sa vypína človek? že by som počkala pár dní, kým prejde to najhoršie
5367) Twilly (28.03.2012 10:13)
Až tak? ufff, já ti říkala, že to bude na jednadvacítku, prďko, snad nám to vydají
ale ne, každý si z toho veme, co bude chtít, je to napsáno slušně... těším se na večerní ladění
5385) DenyFish (28.03.2012 14:40)
Twilly, eště před rokem bych si na slovenštinu netroufla, ale teď sem měla šéfku slovensky mluvící a ten Váš měkčí a něžnější jazyk sem si celkem zamilovala
, takže to určitě zkusím...