Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1663 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 ... 1936   »

DenyFish

5385)  DenyFish (28.03.2012 14:40)

Twilly, eště před rokem bych si na slovenštinu netroufla, ale teď sem měla šéfku slovensky mluvící a ten Váš měkčí a něžnější jazyk sem si celkem zamilovala :), takže to určitě zkusím...

Twilly

5384)  Twilly (28.03.2012 14:38)

Ale Bosorku a Carlie prosím číst jenom v blízkosti toalet :D ... raději, istota je kulomet:D

Twilly

5383)  Twilly (28.03.2012 14:37)

Deny, je to moje práce, hrdě se k tomu hlásím. Nedala jsem pokoj a nedala, ale ovšem, nebýt REE a její moci, nikdy by se mi to nepovedlo

DenyFish

5382)  DenyFish (28.03.2012 14:36)

Já hltala Karolku, Nebrasku, Ambru, Sfingu.. a pár dalších nejlepších... Ale v dávných dobách, kdy jsem tu prakticky bydlela:-), byla Bosorka jen komentátor.. sice vtipem a šarmem předčila kdejakou autorku B) , nicméně nepsala! Tak to se těšim určitě:-)... Doporučené záležitosti si vypíšu a přečtu všechny, díky

Twilly

5381)  Twilly (28.03.2012 14:36)

George, jednoznačně!!! a pár věcí na hormony z BH - rozhodně TOR (možná, kromě Tři na cestě, to pro těhuli moc není ), MisaBells, Bosi, Carlie, a jestli je Deny na Eďouška tak Cathlin. Hanet měla taky žně a z BH-čka jednoznačně Ajja a Nebraska.... Tak rychle mě nic nenapadá

PS: zlato, na mě se prosím vyprdni, pokud se teda ovšem nechceš vzdělávat ve slovenštině

Lipi4

5380)  Lipi4 (28.03.2012 14:17)

Pak je tu ještě v arzenálu Twilly nebo naše cvičitelka bránice Bosorka

Twilly, copak doporučuješ?? Neřikej, že George

Twilly

5379)  Twilly (28.03.2012 14:14)

ANO, na hormony jako stvořené.. doporučuju!

Lipi4

5378)  Lipi4 (28.03.2012 14:08)

DennyFish, to je těžký co jsi četla naposled??

Ale viděla bych to na cokoliv od MisaBells, ambry, Karolky, Hanetky a nebo třeba hodně povedenou věcičku od SarkaS Man´s world

DenyFish

5377)  DenyFish (28.03.2012 13:58)

Ahoj:) . Děkuju za ostatní včerejší zprávičky určené mé teď né úplně maličkosti ! Jdu se vrhnout na čtení, co mi děvčata doporučíte? :D určitě sem za ten skoro rok napadalo moc skvělých věcí...

Empress

5376)  Empress (28.03.2012 13:34)

Pozajtra?
...no dobre, čo iné mi ostáva než počkať , ale inak VÔBEC nie som na vlkoch závisláB) :D :D Teším sa čo ste vymysleli

Twilly

5375)  Twilly (28.03.2012 13:31)

počkááááj Aňu, to akože nie hneď teraz ... si videla,že sa bude ešte dolaďovať dnes večer, vidím to tak na pozajtra, ak bude mať Hanet na nás chvíľku :D :D

Empress

5374)  Empress (28.03.2012 13:13)

Jupí
Sem s nimi, sem

Twilly

5373)  Twilly (28.03.2012 13:04)

Budú :D

Empress

5372)  Empress (28.03.2012 12:36)

Budú vlci????

Bosorka

5371)  Bosorka (28.03.2012 12:21)

Jako že si k tomu mám koupit flašu?
Mám puchejř od kladiva

LadySadness

5370)  LadySadness (28.03.2012 10:21)

skúsim, zlatko, skúsim, ale nič nesľubujem ;)

Twilly

5369)  Twilly (28.03.2012 10:18)

Cicúšik, súcitim s tebou... ale ak nááááhodou nájdeš ten vypínač, hoď mi echo, pls

LadySadness

5368)  LadySadness (28.03.2012 10:16)

jarná viróza silnejšieho kalibru, pomóc
každé slovo, každý pohyb spôsobuje pretekanie nosovej batérie, zbláznim saaa
ako sa vypína človek? že by som počkala pár dní, kým prejde to najhoršie

Twilly

5367)  Twilly (28.03.2012 10:13)

Až tak? ufff, já ti říkala, že to bude na jednadvacítku, prďko, snad nám to vydají :D :D :D ale ne, každý si z toho veme, co bude chtít, je to napsáno slušně... těším se na večerní ladění

Bosorka

5366)  Bosorka (28.03.2012 09:57)

Ten byl v pohodě, to ty naše večerní hříšky Večer to doladíme, ju?;)

«   1 ... 1663 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek