


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441207×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5304) SarkaS (27.03.2012 23:03)
Mimochodem, ségra, za toho Vaynea bch tě nejradši...
Jsem musela jít a přečíst si celou tu část ONJJJ kam jsem ho vepsala, protože se mi po něm začalo stejskat!
5302) Jabba (27.03.2012 23:02)
Ireen> ja to nechapu. Vzal jsem tu svoji ctvercovou, otevrel profil, vybral jsem ji na disku, kliknul na "ulozit zmeny" a .. mam avatara
5300) SarkaS (27.03.2012 23:01)
Vrr, to je k vzteku. Jednou něco prošvihnu a hned se něco děje
Tak já ti příště pizzu přivezu a uvidíme co se stane
5299) Lipi4 (27.03.2012 22:59)
ááá, chlap u plotny a chutná to od něj líp
... . .. kde se podává žádost??
5298) Twilly (27.03.2012 22:59)
Šári, nejenom klávesnice, tys tentokrát nebyla přítomna, takže nevíš, ale já se v únoru docela odvázala... ehm.. asi to bylo tou pizzou, nebo co
5297) SarkaS (27.03.2012 22:58)
On vaří?!
Závist... můj by vařil, jen kdyby se mě chtěl s konečnou platností zbavit a myslím, že by tak měl i největší pravděpodobnost úspěchu
5293) ireen (27.03.2012 22:56)
Lipi! Jedeš hned?
Šári! On přestane úplně vařit, to bude děs! Já to umím, ale od něj mi líp chutná a mám na Vás čas....
5292) SarkaS (27.03.2012 22:55)
To je fakt. Krvinka je malá, nenápadná, jeden by se až divil, jak je možný že někdo tak roztomilej dokáže tady takový vylomeniny
Sestři, ty k nim dostaneš i nějakou přílohu
5288) Twilly (27.03.2012 22:53)
Hele, holky mě znaj, viděly mě na vlastní bulvy, popis fakt sedí
iroušku, ani ten můj, nic si z toho nedělej
5287) ireen (27.03.2012 22:51)
Jak jsem tu skoro pořád, je mi doma vyhrožováno vyhladověním
, rozvodem
.... taky psychiatrem
! Jsem chudák. Můj muž si sem nechce dát česnekový obrázek!
5286) SarkaS (27.03.2012 22:49)
Sestři, okurek je vždycky dost, alespoň něco je u nás pozitivní. Nepamatuju si rok, kdybychom žádné neměli
5305) ireen (27.03.2012 23:03)
Lipi! Praha 4, dálnice směr do Prahy (od Brna), druhý vchod za sjezdem u Bauhausu na Pankráci.
Jedeš hned? Za jak dlouho mám otevřít další sklenici?