Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 1675 ... 1936   »

ireen

5305)  ireen (27.03.2012 23:03)

Lipi! Praha 4, dálnice směr do Prahy (od Brna), druhý vchod za sjezdem u Bauhausu na Pankráci. Jedeš hned? Za jak dlouho mám otevřít další sklenici?

SarkaS

5304)  SarkaS (27.03.2012 23:03)

Mimochodem, ségra, za toho Vaynea bch tě nejradši... Jsem musela jít a přečíst si celou tu část ONJJJ kam jsem ho vepsala, protože se mi po něm začalo stejskat!

Twilly

5303)  Twilly (27.03.2012 23:03)

Jabba

5302)  Jabba (27.03.2012 23:02)

Ireen> ja to nechapu. Vzal jsem tu svoji ctvercovou, otevrel profil, vybral jsem ji na disku, kliknul na "ulozit zmeny" a .. mam avatara :)

leelee

5301)  leelee (27.03.2012 23:02)

myslim že nechceš vědět co se stane

SarkaS

5300)  SarkaS (27.03.2012 23:01)

Vrr, to je k vzteku. Jednou něco prošvihnu a hned se něco děje Tak já ti příště pizzu přivezu a uvidíme co se stane :D

Lipi4

5299)  Lipi4 (27.03.2012 22:59)

ááá, chlap u plotny a chutná to od něj líp ... . .. kde se podává žádost??

Twilly

5298)  Twilly (27.03.2012 22:59)

Šári, nejenom klávesnice, tys tentokrát nebyla přítomna, takže nevíš, ale já se v únoru docela odvázala... ehm.. asi to bylo tou pizzou, nebo co

SarkaS

5297)  SarkaS (27.03.2012 22:58)

On vaří?! Závist... můj by vařil, jen kdyby se mě chtěl s konečnou platností zbavit a myslím, že by tak měl i největší pravděpodobnost úspěchu :D

Lipi4

5296)  Lipi4 (27.03.2012 22:57)

Ireen, kam mám razit???

Lipi4

5295)  Lipi4 (27.03.2012 22:57)

Ségra, mě bude stačit sklenice okurek :D :D :D :D :D :D

SarkaS

5294)  SarkaS (27.03.2012 22:57)

Asi v ní klávesnice probouzí Krvinku-Hydea :D

ireen

5293)  ireen (27.03.2012 22:56)

Lipi! Jedeš hned?
Šári! On přestane úplně vařit, to bude děs! Já to umím, ale od něj mi líp chutná a mám na Vás čas.... :p :p :p

SarkaS

5292)  SarkaS (27.03.2012 22:55)

To je fakt. Krvinka je malá, nenápadná, jeden by se až divil, jak je možný že někdo tak roztomilej dokáže tady takový vylomeniny :D :D :D
Sestři, ty k nim dostaneš i nějakou přílohu

Lipi4

5291)  Lipi4 (27.03.2012 22:54)

Popis sedí + občas se mi zdálo, že jsi půjčovala moji hyperaktivitu :D :D :D

SarkaS

5290)  SarkaS (27.03.2012 22:53)

Vyhladověním? To ti pravděpodobně hodlá všechno sníst, že?

Lipi4

5289)  Lipi4 (27.03.2012 22:53)

Tak až dostanu chuť na okurky, tak mě máš za dveřma :D :D :D :D

Twilly

5288)  Twilly (27.03.2012 22:53)

Hele, holky mě znaj, viděly mě na vlastní bulvy, popis fakt sedí

iroušku, ani ten můj, nic si z toho nedělej

ireen

5287)  ireen (27.03.2012 22:51)

Jak jsem tu skoro pořád, je mi doma vyhrožováno vyhladověním , rozvodem .... taky psychiatrem ! Jsem chudák. Můj muž si sem nechce dát česnekový obrázek!:'-( :'-( :'-( :'-(

SarkaS

5286)  SarkaS (27.03.2012 22:49)

Sestři, okurek je vždycky dost, alespoň něco je u nás pozitivní. Nepamatuju si rok, kdybychom žádné neměli :D :D :D

«   1 ... 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 1675 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Bella - EC promo