


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441188×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5259) Twilly (27.03.2012 22:30)
ireen mění řeč a jde jí to zatraceně "chutně", ale ano, náboruju. Tohle sesterský duo neuniklo mému očku a pečlivě si je hlídám. Zatím se obě tváří, že NE
ale já vím, že JO
5258) SarkaS (27.03.2012 22:29)
Bos
Bude Winnie? Bude Mani? Budu happy!!!
A jéé, já mám zase hrabičky. Maličký
Ale ona bude W a bude taky M. Víte vy dvě vůbec co je to za absťák, když jste je nechaly tam co jste je nechaly a Winnie má na zadku vypálený proužek?
5257) ireen (27.03.2012 22:27)
Jo takovej karamelovej pohár...
, nebo nějaké jahodové opojení,
banán + šlehačka + čokoláda...
5256) Lipi4 (27.03.2012 22:27)
Krví, náboruješ??
... jako čtenářka musím říct, že se nejlíp čte (pokud se nepočítají komentíky pod vlastním dílem) vaše úchvatné písmenkové útvary
- nejhorší je čekání na každou kapitolku (až zapípá mobil, že je venku
)
5252) ireen (27.03.2012 22:24)
Jídlo, jídlo, klidně!
Jen pak většina odchází plenit ledničku
.
Já bych konce zatrhla úplně!
Čtu ty Vaše písmenka ráda a vždycky mě mrzí, když už je konec
!
5251) Lipi4 (27.03.2012 22:24)
Sestřičko, nedělej mi chutě
.. .. se vidím jak sedíme ve Světozoru - minimálně
5247) SarkaS (27.03.2012 22:20)
Jídlo... hm, jsem to tušila. Jen při tom klapotu písmenek ve správném pořadí se dostavila ta nezahubitelná chuť na něco mňamózního... Asi ji uchlácholím několika ovocnými dropsy a nebudu myslet na italské dezerty.
Kruci!
5246) Lipi4 (27.03.2012 22:19)
Veru, jasně, že jo
... do Draca nekecám - udělala jsem to jednou a dostala
....
Ségra dám si až ve škole
... potřebuji nějak přetpět 4 hodiny pc
5265) SarkaS (27.03.2012 22:33)
Ale dobře, budu malá hodná sladká a přestanu prudit...