


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441110×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5184) Twilly (27.03.2012 21:10)
Jabbo, jsem synonymem jídla, na nic jiného (téměř) nemyslím... bez jídla nepřežiju (ani moje váha ne, ale kdo ji, sakra, potřebuje!
)
5182) kajka (27.03.2012 21:09)
Twilli, ty i tady vidíš dvojsmysl?
Teda holka, tobě doma něco očividně schází!
5181) kajka (27.03.2012 21:07)
Bosorko, mohla bys` na ty škvarky nalákat již zmiňované instalatéry.
Chlapi a jidlo, to je jednoduchá rovnice.
5179) Jabba (27.03.2012 21:06)
hanka> omitku si do vlasu vtloukat nemusis. Me UZ se Irenin obrazek taky nezobrazuje
Ale chvili to fungovalo, takze byla urcite na dobre ceste ![]()
5177) kajka (27.03.2012 21:04)
Twilli, klidně posílej, ale odpoveď ti nedám. Mám je tam všechny a žádný nechybí.
5176) Twilly (27.03.2012 21:04)
já tam mám u jejího Nicku napsáno "ireen"..
... já vím, stroje útočí
5174) Twilly (27.03.2012 21:02)
hele, hele, hele, co by za to děti v Africe daly???? Sakra, škvarky uáááááááááááááááááááááááááááááááááá
5171) Bosorka (27.03.2012 20:59)
Když jsme u toho jídla, Twilluše - máme hromadu škvarků....a protože to nikdo nejí, tak to asi dostanou slepice
5168) HMR (27.03.2012 20:55)
no, ony jsou JEZINKY v podstatě KRVINKY, ne? nebo co to tam v té jelenově jeskyni chtěly s tím Smolíčkem dělat? Sežrat nesežrat?
a jsme zase u jídla
5185) Twilly (27.03.2012 21:11)
co máte všichni s těmi dvojsmysly... kurňa, vůbec netuším, o čem jsi to mluvila a tak jsem se zeptala