Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 ... 1936   »

Twilly

5185)  Twilly (27.03.2012 21:11)

co máte všichni s těmi dvojsmysly... kurňa, vůbec netuším, o čem jsi to mluvila a tak jsem se zeptala :p

Twilly

5184)  Twilly (27.03.2012 21:10)

Jabbo, jsem synonymem jídla, na nic jiného (téměř) nemyslím... bez jídla nepřežiju (ani moje váha ne, ale kdo ji, sakra, potřebuje! )

5183)   (27.03.2012 21:10)

už jsem se chtěla opět technicky znemožňovat,ale jsem ráda,že chybka je tentokrát jinde
vytřepu omítku a jdu hledat jídlo ( v permanentně vyjezené ledničce puboši je to faakt jako hledání pokladu )

kajka

5182)  kajka (27.03.2012 21:09)

Twilli, ty i tady vidíš dvojsmysl? Teda holka, tobě doma něco očividně schází!

kajka

5181)  kajka (27.03.2012 21:07)

Bosorko, mohla bys` na ty škvarky nalákat již zmiňované instalatéry. Chlapi a jidlo, to je jednoduchá rovnice.

Jabba

5180)  Jabba (27.03.2012 21:07)

1) zakazuju diskuse o jidle
2) du si neco vzit ;)

Jabba

5179)  Jabba (27.03.2012 21:06)

hanka> omitku si do vlasu vtloukat nemusis. Me UZ se Irenin obrazek taky nezobrazuje ;) Ale chvili to fungovalo, takze byla urcite na dobre ceste ;)

Twilly

5178)  Twilly (27.03.2012 21:05)

tak nic, no :( ... a co máš kde?

kajka

5177)  kajka (27.03.2012 21:04)

Twilli, klidně posílej, ale odpoveď ti nedám. Mám je tam všechny a žádný nechybí.

Twilly

5176)  Twilly (27.03.2012 21:04)

já tam mám u jejího Nicku napsáno "ireen".. :p ... já vím, stroje útočí

5175)   (27.03.2012 21:02)

Jabbo proč se mi nezobrazuje Ireen obrázek ??
mám tam jen čtvereček s červeným křížkem a pravé tlačítko to nezlepšuje

Twilly

5174)  Twilly (27.03.2012 21:02)

hele, hele, hele, co by za to děti v Africe daly???? Sakra, škvarky uáááááááááááááááááááááááááááááááááá

HMR

5173)  HMR (27.03.2012 21:00)

COŽE?????????????????????????????????????????

5172)   (27.03.2012 21:00)

miluju škvarky kam si mám přijet *fworks*

Bosorka

5171)  Bosorka (27.03.2012 20:59)

Když jsme u toho jídla, Twilluše - máme hromadu škvarků....a protože to nikdo nejí, tak to asi dostanou slepice :p

leelee

5170)  leelee (27.03.2012 20:59)

jídlo? už zase?

Twilly

5169)  Twilly (27.03.2012 20:55)

Tak jo, celá já

HMR

5168)  HMR (27.03.2012 20:55)

no, ony jsou JEZINKY v podstatě KRVINKY, ne? nebo co to tam v té jelenově jeskyni chtěly s tím Smolíčkem dělat? Sežrat nesežrat? a jsme zase u jídla

Twilly

5167)  Twilly (27.03.2012 20:55)

kajko, dovolila jsem si... no... máš ode mě mejla :D

Jabba

5166)  Jabba (27.03.2012 20:54)

Ireen> tak vidis ze to slo

«   1 ... 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek