Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 ... 1936   »

ireen

5145)  ireen (27.03.2012 19:28)

Twilly, díky za nasměrování, dám si to na seznam. Má víc bodů, než Edwardův, ale on měl jen chvíle s Bellou, já mám s Vámi :D !!!!!!!!!!!!!

kajka

5144)  kajka (27.03.2012 19:26)

Náhodou, právě se mi v hlavě zrodil brilantí podnikatelskej plán. Nechám se najímat jako partnerka na výměnu. Chlap, který se mnou přežije prvních 48 hodin, bude pak svou skutečnou partnerku na rukou nosit.

ireen

5143)  ireen (27.03.2012 19:25)

Tak znáš to, svýho chlapa taky miluješ a někdy je zralej na odstřel.

Twilly

5142)  Twilly (27.03.2012 19:23)

Ireen, zkus Man's world od SarkaS

Twilly

5141)  Twilly (27.03.2012 19:20)

No jo, ségry. Je ti jasné. Tá moje mi říká genetickej odpad ....
A ne neměla jsem na mysli zlý sen..

5140)   (27.03.2012 19:16)

kajko , to je na tom to nejhorší přijdou ze světa a chtějí jídlo
a my
nové povídky

kajka

5139)  kajka (27.03.2012 19:10)

ireen, teď jsem si přečetla tvou definici mé maličkosti . To sedí!

kajka

5138)  kajka (27.03.2012 19:08)

Jabbo, doufám, že jen tak planě nevyhrožuješ, večeře je na sporáku, bude hotová za dvacet minut! Hupky šupky k rákosníčkovi do rybníčku.

ireen

5137)  ireen (27.03.2012 19:08)

Proto radši JEN čtU, Twilly!

Twilly

5136)  Twilly (27.03.2012 19:06)

Ireen, četlas šárku?. tam se van helsing jmenuje George a je to naprosto skvělá postava. Mno, jenomže, Šárka je v psaní jiná liga, takže.si to může dovolit.

kajka

5135)  kajka (27.03.2012 19:04)

hani, netěším, bude chtít večeři.:)

ireen

5134)  ireen (27.03.2012 19:04)

...nebo noční můra?

kajka

5133)  kajka (27.03.2012 19:03)

LadyS, Karolka má básničku, která pobaví i mého muže, furt mu ji cpu a on se zuřivě brání.

Twilly

5132)  Twilly (27.03.2012 19:02)

Kajko, ty jsi prostě sen.

5131)   (27.03.2012 19:01)

ten chlap je k nezaplacení místo aby četl,jde domů
těš se Kajko

ireen

5130)  ireen (27.03.2012 19:01)

Twilly! Bylo mi jasný, že dát sem Van Helsinga nebude to pravé, ale nějak jsem to potřebovala prubnout. ;)

Kajka má talent na všechno, krom volantu auta. Teda volant by asi nevadil, ale ten vůz celý je potíž. ;) ;) ;)

Jabii, já sem pořád nemůžu dostat ten svůj obrázek, poradíš mi?

Jabba

5129)  Jabba (27.03.2012 18:56)

A dost... du domu pracovat

kajka

5128)  kajka (27.03.2012 18:54)

Twilli, jsem poze malej diktátor!:D On se tu manžel vykecává a vůbec nečte! Lump jeden!

LadySadness

5127)  LadySadness (27.03.2012 18:52)

Karolka má nejaký návod na upratovanie? alebo maľovanie?

Twilly

5126)  Twilly (27.03.2012 18:52)

Kajko, ze ty jsi kantor, nebo alespoň z kantorské rodiny

«   1 ... 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek