


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441079×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5144) kajka (27.03.2012 19:26)
Náhodou, právě se mi v hlavě zrodil brilantí podnikatelskej plán.
Nechám se najímat jako partnerka na výměnu. Chlap, který se mnou přežije prvních 48 hodin, bude pak svou skutečnou partnerku na rukou nosit.
5141) Twilly (27.03.2012 19:20)
No jo, ségry. Je ti jasné. Tá moje mi říká genetickej odpad
....
A ne neměla jsem na mysli zlý sen..
5138) kajka (27.03.2012 19:08)
Jabbo, doufám, že jen tak planě nevyhrožuješ, večeře je na sporáku, bude hotová za dvacet minut!
Hupky šupky k rákosníčkovi do rybníčku.
5136) Twilly (27.03.2012 19:06)
Ireen, četlas šárku?. tam se van helsing jmenuje George a je to naprosto skvělá postava. Mno, jenomže, Šárka je v psaní jiná liga, takže.si to může dovolit.
5133) kajka (27.03.2012 19:03)
LadyS, Karolka má básničku, která pobaví i mého muže, furt mu ji cpu a on se zuřivě brání.
5130) ireen (27.03.2012 19:01)
Twilly! Bylo mi jasný, že dát sem Van Helsinga nebude to pravé, ale nějak jsem to potřebovala prubnout.
Kajka má talent na všechno, krom volantu auta. Teda volant by asi nevadil, ale ten vůz celý je potíž.
Jabii, já sem pořád nemůžu dostat ten svůj obrázek, poradíš mi?
5128) kajka (27.03.2012 18:54)
Twilli, jsem poze malej diktátor!
On se tu manžel vykecává a vůbec nečte! Lump jeden!
5145) ireen (27.03.2012 19:28)
Twilly, díky za nasměrování, dám si to na seznam. Má víc bodů, než Edwardův, ale on měl jen chvíle s Bellou, já mám s Vámi
!!!!!!!!!!!!!