


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441029×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5077) Twilly (27.03.2012 00:15)
mno... a teď mám jít jako spát??? Potvoro
... ale no, hlasím úspěšně vložený další songfic (za velikého Jabbova přispění - ještě jednou veliké díky
) a jdu si hezky ustlat... dobrou nočku všem (ne nejdu spát s Jacobem
)
5075) Twilly (27.03.2012 00:12)
co máš pořád s těma dvojsmyslama... jednou zazářím a mám to pořád na talíři
5073) leelee (27.03.2012 00:06)
tak Twilly fotka nebude vždycky je tam obličej a dost často i batoh u mě kovboj neni
(je mi jasný že z toho uděláš dvojsmysl)
5072) Lipi4 (27.03.2012 00:06)
Ještě na dobrou nočku nový TV spot Sněhurky s Kristen
http://youtu.be/87qLsQ8kDg0
5071) Jabba (27.03.2012 00:03)
Ireen> marne ne.. ja budu vzhuru odhadem tak do 3-4 a pak du rano normalne do prace :/ Takze ja urcite nespim ![]()
5067) Twilly (27.03.2012 00:00)
ireen, už do dávám do adminu, je mi líto, ale taky bych se ráda dostala do postýlky... náhodou, Jabba vybral nááááádhernýho kouska, i když je bez kabátku, nakonec, čert ho vem!
5066) ireen (26.03.2012 23:58)
A nemohla by to být fotka Van Helsinga!
Ten je móóóóc pěknej!!!!!!!!!!
Kabát má super - Jabba podobnej nosíval
. Klobouk má do ksichtu taky tak akorát!!!!
5085) Bosorka (27.03.2012 11:58)
V noci se tu kecá a přes den spí
. A ještě, máš úžasnou ženu se skvělým vkusem, tak doufám, že nám ji budeš často půjčovat
Jabbo - krásný obrázek, jen by to možná vzhledem k vlastnostem zdejšího upírstva chtělo bourací kladivo