Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686 ... 1936   »

Bosorka

5085)  Bosorka (27.03.2012 11:58)

V noci se tu kecá a přes den spí

Jabbo - krásný obrázek, jen by to možná vzhledem k vlastnostem zdejšího upírstva chtělo bourací kladivo . A ještě, máš úžasnou ženu se skvělým vkusem, tak doufám, že nám ji budeš často půjčovat ;)

Twilly

5084)  Twilly (27.03.2012 11:23)

viď?

Marcelle

5083)  Marcelle (27.03.2012 11:22)

Tý brďo, dneska je tu ticho a klid.

Twilly

5082)  Twilly (27.03.2012 06:20)

Hodnej

Jabba

5081)  Jabba (27.03.2012 03:38)

CVAK

leelee

5080)  leelee (27.03.2012 00:18)

to si počkám zajímá mě co se stane s černejma stránkama

Jabba

5079)  Jabba (27.03.2012 00:18)

Dobrou ;) Budu hlidat a pak zhasnu ...

leelee

5078)  leelee (27.03.2012 00:17)

beru si stetson a odcházím:D

Twilly

5077)  Twilly (27.03.2012 00:15)

mno... a teď mám jít jako spát??? Potvoro ... ale no, hlasím úspěšně vložený další songfic (za velikého Jabbova přispění - ještě jednou veliké díky ) a jdu si hezky ustlat... dobrou nočku všem (ne nejdu spát s Jacobem )

leelee

5076)  leelee (27.03.2012 00:13)

talíř? jídlo?

Twilly

5075)  Twilly (27.03.2012 00:12)

co máš pořád s těma dvojsmyslama... jednou zazářím a mám to pořád na talíři

leelee

5074)  leelee (27.03.2012 00:08)

a koukám s křížkem po funusu

leelee

5073)  leelee (27.03.2012 00:06)

tak Twilly fotka nebude vždycky je tam obličej a dost často i batoh u mě kovboj neni:D (je mi jasný že z toho uděláš dvojsmysl)

Lipi4

5072)  Lipi4 (27.03.2012 00:06)

Ještě na dobrou nočku nový TV spot Sněhurky s Kristen http://youtu.be/87qLsQ8kDg0

Jabba

5071)  Jabba (27.03.2012 00:03)

Ireen> marne ne.. ja budu vzhuru odhadem tak do 3-4 a pak du rano normalne do prace :/ Takze ja urcite nespim ;)

LadySadness

5070)  LadySadness (27.03.2012 00:01)

to ten zadok, ireen, to ten zadok

ireen

5069)  ireen (27.03.2012 00:01)

D O B R O U !!!!!!!!!!!!!!!!

ireen

5068)  ireen (27.03.2012 00:01)

Vy už spíte :'-( a já se tu snažím nejen pozdě, ale i marně:( :( :(

Twilly

5067)  Twilly (27.03.2012 00:00)

ireen, už do dávám do adminu, je mi líto, ale taky bych se ráda dostala do postýlky... náhodou, Jabba vybral nááááádhernýho kouska, i když je bez kabátku, nakonec, čert ho vem!

ireen

5066)  ireen (26.03.2012 23:58)

A nemohla by to být fotka Van Helsinga! Ten je móóóóc pěknej!!!!!!!!!! :) :) :) Kabát má super - Jabba podobnej nosíval ;) . Klobouk má do ksichtu taky tak akorát!!!!

«   1 ... 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek