


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441017×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5042) Jabba (26.03.2012 23:42)
Oni to maj asi cowboyove v genech neotacet se zady
Clovek zada do googlu "cowboy coat from behind" a vsichni jsou celem .. no je to normalni? ![]()
5041) leelee (26.03.2012 23:42)
já si tady odskočim do jiný dimenze občas o sobě dám vědět a tady takový novinky
P.S.: paragraf sem našla
5038) Lipi4 (26.03.2012 23:41)
Mám tu prvního adepta http://img2.ceskatelevize.cz/program/porady/26025/foto/29138140282_08.jpg .. klidně Ti ho ještě oříznu, aby tam byl sám
5037) Twilly (26.03.2012 23:40)
dík
postupuješ do dalšího kola... jeden by řekl, že je toho na netu víc, krucinálfakgot
5036) Jabba (26.03.2012 23:40)
Tomuhle neni videt do ksichtu (ale nema kabat)
http://worddrum.files.wordpress.com/2010/07/cowboy_silhouette.jpg
5033) Lipi4 (26.03.2012 23:38)
Kajka, k těm jsem se ještě nedostala
Jabba, takže každejch pět minut??
... mňááám
5032) Twilly (26.03.2012 23:37)
kdo první najde obrázek s kovbojem, jak mu není vidět do ksichtu, ale má dlouhý kabát a klobouk... a může tam být poblíž sedlo, tak má u mě hubana (jestli to manželky povolí - to je jako výzva pro všechny!!!)
5031) LadySadness (26.03.2012 23:37)
neboj, Jabba, my sa chystáme vymeniť kuchyňu, tak najneskôr o mesiac to bude aktuálne a potom jej to budem pripomínať každý deň aspoň raz
5030) Lipi4 (26.03.2012 23:36)
leelee, to je normální.. mě koroucek (krásnej zrzavej - většina asi ví
) toho už málem vypil
5029) Jabba (26.03.2012 23:35)
Lipi4> priblizne porad
, protoze mysli jenom na povidky a rodina strada ![]()
I kdyz teda vcera byly super rizky! A to jsem je ani neobjednaval ![]()
5027) kajka (26.03.2012 23:35)
Lipi, já o něm píšu pravdivý a děsivý historky.
Poslední dneska ráno.
5026) Twilly (26.03.2012 23:34)
LadyS, vieš, že mne napadlo to isté?
Neboj, to bude, je šikulka, proč by sis ji jinak bral, ne?
5045) Lipi4 (26.03.2012 23:45)
Twilly, tenhle by asi neprošel, co?? http://2.bp.blogspot.com/-bHeGTVSE40M/TynEzzTjL_I/AAAAAAAAAw0/HqVmcFO8gPs/s1600/cowboy_sexy_4.jpg
nebo http://choupie33.c.h.pic.centerblog.net/31e7c796.png