Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 ... 1936   »

kajka

5044)  kajka (26.03.2012 23:44)

Lipi, to já vím, ale nepředpokládala jsem, že by to někdo podnikal.

Lipi4

5043)  Lipi4 (26.03.2012 23:42)

kajka, to se dá klidně zpátky přečíst

Jabba

5042)  Jabba (26.03.2012 23:42)

Oni to maj asi cowboyove v genech neotacet se zady ;) Clovek zada do googlu "cowboy coat from behind" a vsichni jsou celem .. no je to normalni? ;)

leelee

5041)  leelee (26.03.2012 23:42)

já si tady odskočim do jiný dimenze občas o sobě dám vědět a tady takový novinky

P.S.: paragraf sem našla

LadySadness

5040)  LadySadness (26.03.2012 23:42)

len žiadnu reklamu na cigarety, prosím

Twilly

5039)  Twilly (26.03.2012 23:42)

už koukám i po koltech a furt nic zajímavého ... ts ts ts:p

Lipi4

5038)  Lipi4 (26.03.2012 23:41)

Mám tu prvního adepta http://img2.ceskatelevize.cz/program/porady/26025/foto/29138140282_08.jpg .. klidně Ti ho ještě oříznu, aby tam byl sám

Twilly

5037)  Twilly (26.03.2012 23:40)

dík postupuješ do dalšího kola... jeden by řekl, že je toho na netu víc, krucinálfakgot

Jabba

5036)  Jabba (26.03.2012 23:40)

Tomuhle neni videt do ksichtu (ale nema kabat) ;) http://worddrum.files.wordpress.com/2010/07/cowboy_silhouette.jpg

kajka

5035)  kajka (26.03.2012 23:39)

Lipi, to jsi ani nemohla, jsou naštěstí jen tady v kecárně.

Lipi4

5034)  Lipi4 (26.03.2012 23:38)

Twilly, a ještě nějaké technické požadavky máš nebo je ti to putna?? :D :D

Lipi4

5033)  Lipi4 (26.03.2012 23:38)

Kajka, k těm jsem se ještě nedostala :D :D

Jabba, takže každejch pět minut?? :D :D :D :D :D ... mňááám

Twilly

5032)  Twilly (26.03.2012 23:37)

kdo první najde obrázek s kovbojem, jak mu není vidět do ksichtu, ale má dlouhý kabát a klobouk... a může tam být poblíž sedlo, tak má u mě hubana (jestli to manželky povolí - to je jako výzva pro všechny!!!)

LadySadness

5031)  LadySadness (26.03.2012 23:37)

neboj, Jabba, my sa chystáme vymeniť kuchyňu, tak najneskôr o mesiac to bude aktuálne a potom jej to budem pripomínať každý deň aspoň raz

Lipi4

5030)  Lipi4 (26.03.2012 23:36)

leelee, to je normální.. mě koroucek (krásnej zrzavej - většina asi ví :D) toho už málem vypil

Jabba

5029)  Jabba (26.03.2012 23:35)

Lipi4> priblizne porad ;), protoze mysli jenom na povidky a rodina strada ;)

I kdyz teda vcera byly super rizky! A to jsem je ani neobjednaval ;)

LadySadness

5028)  LadySadness (26.03.2012 23:35)

leelee, asi chce ponocovať s tebou

kajka

5027)  kajka (26.03.2012 23:35)

Lipi, já o něm píšu pravdivý a děsivý historky. Poslední dneska ráno.

Twilly

5026)  Twilly (26.03.2012 23:34)

LadyS, vieš, že mne napadlo to isté?

Neboj, to bude, je šikulka, proč by sis ji jinak bral, ne?

«   1 ... 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek