Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 1691 1692 ... 1936   »

kajka

4965)  kajka (26.03.2012 23:04)

Twilli, asi si to špatně pamatuju, ale měli to být kuřecí prsa? Nebo jakýkoliv drůbeží, asi.

Lipi4

4964)  Lipi4 (26.03.2012 23:03)

Ireen, to je to čtení, co mě občas nebaví, ale musí se to přečíst .. a prej, že nestíháš :D

ireen

4963)  ireen (26.03.2012 23:03)

Můžu číst slovensky i česky, ale česky je o malinko jednodušší . Ale mluvit můžu jakkoliv, záleží jak mluví protějšek .

Lipi4

4962)  Lipi4 (26.03.2012 23:00)

Sem zapadne každý a je jedno jakého je pohlaví ( i když chlapy se sem blbě nahání - jeden co tu psal jak o život, mi aktuálně spí za zády a ten druhej je blázen do Alice :D :D :D .. mluvím je o jediní z Prahy kde jste ostatní?? ) .. a na mě dát s rychlostí nemůžeš, jelikož jsem podle některým přírodníá úkaz poloúpírky nebo živého králíčka Duracel :D :D :D :D :D :D (nj, už budu brzdit )

ireen

4961)  ireen (26.03.2012 23:00)

Lipi! Co to je povinná četba? :p
Jé, ještě jsem četla Honzíkovu cestu a Čtyři z tanku a pes! (v první třídě jsem si hrála se samýma klukama a já byla Marusja).

leelee

4960)  leelee (26.03.2012 22:59)

dneska vás nějak nestíhám píšu výpověď už zaseB)
a pořád to je špatně chjo copak sem psací stroj

Twilly

4959)  Twilly (26.03.2012 22:59)

Jituš, ty proboha, nemluv o rychlosti

kajka

4958)  kajka (26.03.2012 22:58)

ireen, mohla bys zas převzít štafetu. Já se tu vždycky zakecám a pak nestíhám resty.

Twilly

4957)  Twilly (26.03.2012 22:58)

Ireen, to my všechy... jesli sis nevšimla... já si tady plácáááám a plácááááám (a kecám a kecám :D )

Twilly

4956)  Twilly (26.03.2012 22:57)

No, já taky doteď neznala Prachetta, ale už mám zaděláno. Ireen, myslím, že za svůj život jsem přečetla docela hodně. V pěti mě maminka z dlouhé chvíle naučila číst slovensky a od šesti "nasávám" češtinu. Miluju ji a je mi skutečně jedno, ve kterém jazyce čtu, i když, musím se přiznat, raději sáhnu po češtině , holt, nejsem právě hejslovák.

Kajko, kdes, proboha, přišla k tomu slovu??? Je to docela archaizmus, jestli to mohu posoudit, ale když tak přemýšlím nad vhodným českým ekvivalentem (tohle je prostě pro mě výzva ), tak bych to přeložila jako - sosne, nasosá, nasaje???

ireen

4955)  ireen (26.03.2012 22:56)

Nikdy jsem nikam nezapadala, možná do hospůdky - občas.

ireen

4954)  ireen (26.03.2012 22:54)

Vždycky než to napíšu, jste JINDE! :'-( :'-( :'-( :'-(

Lipi4

4953)  Lipi4 (26.03.2012 22:54)

ireen, za chvilku si zvykneš a bude Ti připadat, že je to hrozně pomalé jen to chvilku trvá než nasedneš na tu správnou vlnu ( záleží na denní době a aktuálnímu vyčerpání ) ... .. Než jsem dorazila skoro před dvěma lety sem (sakra tu už na webu ffko stačí , tak dlouhou?? :D) , tak jsem taky moc nečetla, pokud se nepočítala povinná četba do šk(hnusný sprostý slovo)ly :-D .. a teď jsem kvůli tomu i změnila obor :D

Leelee, pokaždé jsou jiné

kajka

4952)  kajka (26.03.2012 22:54)

ireen, čau kotě! Nejsem zlá, jenom tímhle "nečtením" nějak nezapadáš do modelu naší máti. Ale je pravda, že je čtecí blázen.

leelee

4951)  leelee (26.03.2012 22:51)

moment bobříky už se tu řešily

ireen

4950)  ireen (26.03.2012 22:50)

Děvčátka poupátka, vás stíhat je nadlidský výkon:( , navíc si tu připadám víc mimoň, než obyčejně - Chytám se u jídla, dětí, prádla, ale Pratchett a mnozí jiní mi zůstali utajeni. Kajka si nenechala nedávno ujít příležitost a osočila mě, že jsem v životě přečetla jen 11 knih - všech 7 dílů Harryho Pottera a Twilight ságu, ale zapomněla na knihy o filmech Twilight ságy, Oficiálního průvodce a Krátký druhý život Bree Tannerové. Vlastně ještě Karolčina Dvě zrcadla, všechny Dicky Francise a asi 30 kuchařek :D .
Ta je na mne zlá, co ?:'-(

Lipi4

4949)  Lipi4 (26.03.2012 22:49)

Leelee, tu má každej, kdo je odvážný jít do pekelného místa, odkud se občas vracíme i ve tři v noci :D :D :D .. je to odznak bobříka odvahy

Já vím, zlatko ... posledně jsi byla i poradní hlas

kajka

4948)  kajka (26.03.2012 22:49)

Twilli, jsem zmatená. Nic neobcházím, jen systematicky postupuju od nejstarších věcí. Slovenštinu zbožňuju, četla jsem v ní asi před dvaceti lety Angeliku a knížky od Daphne du Maurier. Stejně jako u angličtiny mám pocit, že některá slova líp vystihují podstatu věci. V paměti lovit nic nemusím, co je mému srdci blízké, to nějak vyštrachám. Jenom občas....cecne, to byl překladatelský oříšek a při tom je to tak logický.

leelee

4947)  leelee (26.03.2012 22:46)

originální jmenovku mám ze srazů i bez psaní

Twilly

4946)  Twilly (26.03.2012 22:45)

a za to na tebe pěju ódy, Jituško

«   1 ... 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 1691 1692 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek