


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440895×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4924) Twilly (26.03.2012 22:20)
Myslím, že to už jí řeklo více lidiček a od žádnýho to nebylo hanění. Pro mě byla, je a zůstane smršť moje milovaná.
4923) leelee (26.03.2012 22:19)
eh o to se nedá nepodělit
co se stane když kamarádce řeknu jestli můžu mít blbou otázku
povídej, přijde mi že ovládám všechno od teorie relativity po zákoník práce a deklaraci lidských práv a svobod ![]()
4922) kajka (26.03.2012 22:19)
Twilli, jak mi to můžeš udělat?
Chorobně zvědavý osobě? Že ti není hamba!
4921) kajka (26.03.2012 22:16)
No vidím, že mi tady nikdo neporadí, ale že je biologická zbraň hromadného ničení, jsem jí už asi psala, jenom jsem tenkrát nevěděla, jak blízko jsem pravdy. Nebo nenapsala? Přišlo mi to moc hrubý? No, nic.
4920) Twilly (26.03.2012 22:15)
hmmm... spíš jsem asi depresivní typ, nechtěj vědět, co právě píšu... ale no.. snad mě nikdo neukamenuje - a mmch, díííííííky
4919) kajka (26.03.2012 22:12)
Bosorko, o webu mám taky za sebou, ale s hlubokým smutkem přiznávám, že jsem to nezaznamenala, v brzku zjednám nápravu?
A ty koláčky a čajík dáváš?
4918) kajka (26.03.2012 22:10)
Twilli, neblázni, tady je spousta lidí, co to umí o moc líp a humoru mají na tři životy! A některé spisovatelky píšou truchlivá dramata tuze dobře. Nevíš o tom něco?
Ano, prst namířený směr Slovenská republika.
4916) Bosorka (26.03.2012 22:05)
Kajko - já už ji jen píšu- Ty víš..., ono fakt někdy nejde komentovat něco, když tvé IQ po přečtení chabě konkuruje šumící trávě - a to mi Ambra děla dost často
Napíšeš-li Pratchettovské tak se budu čepejřit jak ti naši krocani, když vidí moji červenou mikinu! Jednou jsem dokonce "mistrovi" do díla fušovala - to když jsme s Linfe psali pro Hanetku přáníčko k narozkám
4915) Twilly (26.03.2012 22:00)
S ambrou? No, já se u povídek od mé citové smršti věším, stŘílím, kladu hlavu do lasa... to máš buřt. Ale je světová, to máš pravdu
4914) Twilly (26.03.2012 21:58)
Ty kráso... a ne, můj radar je úplně v pořádku, jsi nesmělá - BUDU TĚ LÉČIT. Promiň, ale už jenom tím, že se mě (marně) snažíš doběhnout počtem svých komentů, mi dokazuješ, že ti do vlastní publikace chybí opravdu jenom kousíček. Teď bych to opravdu nerada vedla jako nátlak, ale byla by škoda, kdybys to nezkusila. Máš to v sobě. A chce to ven. Tak, jako my tady chceme trochu humoru. Bosi, Carlie, Alrobel a ostatní holky, kterým nechybí kapička humoru, to tady moc krásně oživují. My, co jsme na dramata a truchlení, to tady zamořujeme. Je nutno tebe, jako dalšího komika s "inteligentním" humorem. A teď to myslím, skutečně vážně
4913) kajka (26.03.2012 21:57)
Jo, ale potřebovala bych radu ohledně komentářů. Mám potíže s ambrou. Jak napsat 150x jinak jdu se oběsit?
4911) kajka (26.03.2012 21:52)
Twilli, v jejím případě rozhodně ano. V jiných tvůj radar naprosto selhává.
4909) Twilly (26.03.2012 21:49)
kajko, hrdě se hlásím k udolání Bos, takže už mi věříš, že na "talenty" mám nosánek???
4908) kajka (26.03.2012 21:44)
Už jsem dala všechny jednorázovky i poezii, teď čtu znova a komentuju, co uznám za komentování vhodné. Myslela jsem, že to bude lehčí, jenže tady žádná špatná literatura vlastně není. A začíná to být ještě těžší, protože některé z vás už trochu znám.
Jestli jsi četla nějakej můj komentář, tak víš, že to často nemá ani hlavu, ani patu, spíš takový výkřiky. Jak pak mám komentovat něčí výtvor, aby to nebylo ani málo, ani moc?
Ovšem v tvém případě můžu být naprosto klidná, to bude samá chvála. Takže stačí, když napíšu pratchettovský (což je myšleno naprosto vážně) a bude ti jasný, že se líbilo?
přeji všem hezkou noční frekvenci *fworks*
já si sem odskakovala z tvorby daňových přiznání ( taky velmi kreativní a poetická činnost - snad to projde ) a kradla si chvilky na výbuchy smíchu a trošku toho erotického snění
a to byste koukaly,jak mi to šlo od ruky *fworks*
díky a prchám *
heart*
4925) Twilly (26.03.2012 22:21)
ježííííš, co jsem provedla?