Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1686 1687 1688 1689 1690 1691 1692 1693 1694 ... 1936   »

Twilly

4925)  Twilly (26.03.2012 22:21)

ježííííš, co jsem provedla?

Twilly

4924)  Twilly (26.03.2012 22:20)

Myslím, že to už jí řeklo více lidiček a od žádnýho to nebylo hanění. Pro mě byla, je a zůstane smršť moje milovaná.

leelee

4923)  leelee (26.03.2012 22:19)

eh o to se nedá nepodělit:D
co se stane když kamarádce řeknu jestli můžu mít blbou otázku

povídej, přijde mi že ovládám všechno od teorie relativity po zákoník práce a deklaraci lidských práv a svobod :)

kajka

4922)  kajka (26.03.2012 22:19)

Twilli, jak mi to můžeš udělat? Chorobně zvědavý osobě? Že ti není hamba!

kajka

4921)  kajka (26.03.2012 22:16)

No vidím, že mi tady nikdo neporadí, ale že je biologická zbraň hromadného ničení, jsem jí už asi psala, jenom jsem tenkrát nevěděla, jak blízko jsem pravdy. Nebo nenapsala? Přišlo mi to moc hrubý? No, nic.

Twilly

4920)  Twilly (26.03.2012 22:15)

hmmm... spíš jsem asi depresivní typ, nechtěj vědět, co právě píšu... ale no.. snad mě nikdo neukamenuje - a mmch, díííííííky

kajka

4919)  kajka (26.03.2012 22:12)

Bosorko, o webu mám taky za sebou, ale s hlubokým smutkem přiznávám, že jsem to nezaznamenala, v brzku zjednám nápravu? A ty koláčky a čajík dáváš?;)

kajka

4918)  kajka (26.03.2012 22:10)

Twilli, neblázni, tady je spousta lidí, co to umí o moc líp a humoru mají na tři životy! A některé spisovatelky píšou truchlivá dramata tuze dobře. Nevíš o tom něco? Ano, prst namířený směr Slovenská republika.

leelee

4917)  leelee (26.03.2012 22:10)

jenom čekám kdy mi někdo ukradne Q:p

Bosorka

4916)  Bosorka (26.03.2012 22:05)

Kajko - já už ji jen píšu- Ty víš..., ono fakt někdy nejde komentovat něco, když tvé IQ po přečtení chabě konkuruje šumící trávě - a to mi Ambra děla dost často
Napíšeš-li Pratchettovské tak se budu čepejřit jak ti naši krocani, když vidí moji červenou mikinu! Jednou jsem dokonce "mistrovi" do díla fušovala - to když jsme s Linfe psali pro Hanetku přáníčko k narozkám

Twilly

4915)  Twilly (26.03.2012 22:00)

S ambrou? No, já se u povídek od mé citové smršti věším, stŘílím, kladu hlavu do lasa... to máš buřt. Ale je světová, to máš pravdu

Twilly

4914)  Twilly (26.03.2012 21:58)

Ty kráso... a ne, můj radar je úplně v pořádku, jsi nesmělá - BUDU TĚ LÉČIT. Promiň, ale už jenom tím, že se mě (marně) snažíš doběhnout počtem svých komentů, mi dokazuješ, že ti do vlastní publikace chybí opravdu jenom kousíček. Teď bych to opravdu nerada vedla jako nátlak, ale byla by škoda, kdybys to nezkusila. Máš to v sobě. A chce to ven. Tak, jako my tady chceme trochu humoru. Bosi, Carlie, Alrobel a ostatní holky, kterým nechybí kapička humoru, to tady moc krásně oživují. My, co jsme na dramata a truchlení, to tady zamořujeme. Je nutno tebe, jako dalšího komika s "inteligentním" humorem. A teď to myslím, skutečně vážně

kajka

4913)  kajka (26.03.2012 21:57)

Jo, ale potřebovala bych radu ohledně komentářů. Mám potíže s ambrou. Jak napsat 150x jinak jdu se oběsit?

kajka

4912)  kajka (26.03.2012 21:53)

Klobouk nasaď, vynechala jsem asi pět.

kajka

4911)  kajka (26.03.2012 21:52)

Twilli, v jejím případě rozhodně ano. V jiných tvůj radar naprosto selhává.

Twilly

4910)  Twilly (26.03.2012 21:49)

Fakt jsi dala všechny jednorázovky??? Tak to klobouk dolů

Twilly

4909)  Twilly (26.03.2012 21:49)

kajko, hrdě se hlásím k udolání Bos, takže už mi věříš, že na "talenty" mám nosánek???

kajka

4908)  kajka (26.03.2012 21:44)

Už jsem dala všechny jednorázovky i poezii, teď čtu znova a komentuju, co uznám za komentování vhodné. Myslela jsem, že to bude lehčí, jenže tady žádná špatná literatura vlastně není. A začíná to být ještě těžší, protože některé z vás už trochu znám. Jestli jsi četla nějakej můj komentář, tak víš, že to často nemá ani hlavu, ani patu, spíš takový výkřiky. Jak pak mám komentovat něčí výtvor, aby to nebylo ani málo, ani moc? Ovšem v tvém případě můžu být naprosto klidná, to bude samá chvála. Takže stačí, když napíšu pratchettovský (což je myšleno naprosto vážně) a bude ti jasný, že se líbilo?

4907)   (26.03.2012 21:42)

a termín " časově neukotvená " jsem si už dala na nástěnku
ani netušíš ,jak jsi mě vystihla

4906)   (26.03.2012 21:39)

přeji všem hezkou noční frekvenci *fworks*
já si sem odskakovala z tvorby daňových přiznání ( taky velmi kreativní a poetická činnost - snad to projde ) a kradla si chvilky na výbuchy smíchu a trošku toho erotického snění
a to byste koukaly,jak mi to šlo od ruky *fworks*
díky a prchám * heart*

«   1 ... 1686 1687 1688 1689 1690 1691 1692 1693 1694 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek