Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1690 1691 1692 1693 1694 1695 1696 1697 1698 ... 1936   »

leelee

4845)  leelee (26.03.2012 18:04)

iren to vypadá jako bys byla na lovu

ireen

4844)  ireen (26.03.2012 18:03)

Marcelle, tak prý jsi hrozná matka:p , říkal ten poklad, co vaří za mne. Nebuď ale smutná, mne mají za cvoka a závisláka doma všichni. Syn to minule komentoval slovy: "mamka už asi nikdy uklízet nebude, je zas na upírech" .

leelee

4843)  leelee (26.03.2012 18:02)

všechno má svůj důvod a každý důvod má svojí výmluvu/vysvětlení

Marcelle

4842)  Marcelle (26.03.2012 18:02)

Malý dítě neprudím, ale to velký prej jo.

4841)   (26.03.2012 18:01)

jsem zvědavá,co na tuhle diskusi adminky - snad nás nezablokují

Marcelle

4840)  Marcelle (26.03.2012 18:00)

hanka - dík, vlastně máš pravdu :D

Marcelle

4839)  Marcelle (26.03.2012 18:00)

leelee - občas mi připadají pro rodiče

leelee

4838)  leelee (26.03.2012 17:59)

Byly tu neštovice a nejsme nijak jdnoduše věkově specifikovatelná skupina

4837)   (26.03.2012 17:59)

matka jsi skvělá - neprudíš ho a má krásnou volnost

Bosorka

4836)  Bosorka (26.03.2012 17:59)

a nesmíš zapomenout na porody, Kajko ;)

kajka

4835)  kajka (26.03.2012 17:58)

Jasně, dejte dohromady přiměřený počet žen určitého věku a skončí u vaření, hubnutí a chlapů.
Už jste probíraly choroby?????

leelee

4834)  leelee (26.03.2012 17:56)

Se snažim zjistit:D
Marcel je to úkol pro děti nebo pro rodiče?

Marcelle

4833)  Marcelle (26.03.2012 17:56)

ireen - já jsem na tom s prádlem jako ty, na spinning musím za chvíli a moje malý dítě mi teď vynadalo, že jsem jsem závislá a proto s ním nedělám domácí úkoly. Co já jsem to za matku?!

Twilly

4832)  Twilly (26.03.2012 17:56)

KDE?

leelee

4831)  leelee (26.03.2012 17:54)

jídlo?

ireen

4830)  ireen (26.03.2012 17:54)

JEMU SLUŠÍ VŠECHNO I NIC ;) !!!
Nejvíc se mi líbí na tý fotečce na kalendáři !

Taky potřebuju skládat usušený prádlo a připravit si věci na badminton(každý pondělí) a nechci tu o nic přijít .
Moje soukromý zlato vaří večeři - drahoušek, ale držkuje, že zas už "STMÍVÁM" .

Twilly

4829)  Twilly (26.03.2012 17:53)

Macku, až si najdu práci, fičím směr Bolka, ju?

Marcelle

4828)  Marcelle (26.03.2012 17:51)

ireen - já se rozhodla už dávno, že si to všechno nechám, ale občas to takhle zkusím :D :D

Bosorka

4827)  Bosorka (26.03.2012 17:51)

Přijeď, ségra, bude kolaudace, budou kolena i ten špek!

Twilly

4826)  Twilly (26.03.2012 17:51)

jo, to jsem, zcela určitě, ale ségra mi říká genetickej odpad :p , njn, učitelka! (tedy teď myslím tu mou biologickou ségru, Macek by mi tak snad nikdy neřekla )

«   1 ... 1690 1691 1692 1693 1694 1695 1696 1697 1698 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still