


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440848×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4844) ireen (26.03.2012 18:03)
Marcelle, tak prý jsi hrozná matka
, říkal ten poklad, co vaří za mne. Nebuď ale smutná, mne mají za cvoka a závisláka doma všichni. Syn to minule komentoval slovy: "mamka už asi nikdy uklízet nebude, je zas na upírech"
.
4838) leelee (26.03.2012 17:59)
Byly tu neštovice a nejsme nijak jdnoduše věkově specifikovatelná skupina
4835) kajka (26.03.2012 17:58)
Jasně, dejte dohromady přiměřený počet žen určitého věku a skončí u vaření, hubnutí a chlapů.
Už jste probíraly choroby?????
4833) Marcelle (26.03.2012 17:56)
ireen - já jsem na tom s prádlem jako ty, na spinning musím za chvíli a moje malý dítě mi teď vynadalo, že jsem jsem závislá a proto s ním nedělám domácí úkoly. Co já jsem to za matku?!
4830) ireen (26.03.2012 17:54)
JEMU SLUŠÍ VŠECHNO I NIC
!!!
Nejvíc se mi líbí na tý fotečce na kalendáři
!
Taky potřebuju skládat usušený prádlo a připravit si věci na badminton(každý pondělí) a nechci tu o nic přijít
.
Moje soukromý zlato vaří večeři - drahoušek, ale držkuje, že zas už "STMÍVÁM"
.
4828) Marcelle (26.03.2012 17:51)
ireen - já se rozhodla už dávno, že si to všechno nechám, ale občas to takhle zkusím
4826) Twilly (26.03.2012 17:51)
jo, to jsem, zcela určitě, ale ségra mi říká genetickej odpad
, njn, učitelka!
(tedy teď myslím tu mou biologickou ségru, Macek by mi tak snad nikdy neřekla
)
4845) leelee (26.03.2012 18:04)
iren to vypadá jako bys byla na lovu