Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1694 1695 1696 1697 1698 1699 1700 1701 1702 ... 1936   »

LadySadness

4765)  LadySadness (26.03.2012 16:49)

ireen, ja si kúpim mentolovú, karamelovú alebo kokosovú čokoládu, prípadne grilážovú a potom sa spolu s ňou rozplývam ...

HMR

4764)  HMR (26.03.2012 16:49)

ale není nad "kombinaci" kuknout, koupit a... sežrat

ireen

4763)  ireen (26.03.2012 16:46)

Ale děti jsou přece náš poklad největší a ty velké obzvlášť! Dcerunka má 22 a je to fakt "dáreček";(kajka potvrdí) a synáček 20letý teď začíná držkovat, ale jinak je to hodnej kluk.

LadyS! Hovorím o Robovi , áno, pro mně je skoro pod zákonem, mohl by to bez potíží být můj syn, ani bych nezačínala tak brzy , zatím mu tedy nepošlu žádost o ruku , či nabídku nevázaného sexu .
Když jdeš okolo cukrárny, taky se mrkneš do výlohy na větrníky a laskonky a nemusí to nutně znamenat, že si koupíš balík dortů domů a spořádáš je na posezení !

LadySadness

4762)  LadySadness (26.03.2012 16:42)

to mi hovor, Lenka, koľko krát som si už hovorila "Vydrž dievča, lebo ťa zavrú ako za vraždu. Vyprdla si to do sveta, tak sú to tvoji smradi."

Lenka326

4761)  Lenka326 (26.03.2012 16:31)

Baby, vy jste neskutečné. Tečou mi nervy z práce, tečou mi nervy z bolavého ramene, tečou mi nervy z dospělých dětí. A pak si tu přečtu váš dnešní pokec a je to. Vlastně mě nic neteče, myslím, ty nervy.
A mimochodem, klidně vyměním vaše boďobané a zavšivené prcky za "neodolatelné dospěláky", teda oni se tak vidí , ale vydržet se s nima nedá a zabít nesmí.

LadySadness

4760)  LadySadness (26.03.2012 16:30)

a môj!!!, ireen, ty sa pokojne deľ s ostanými, ale Jacks/Jazz je môhohoj, juch

LadySadness

4759)  LadySadness (26.03.2012 16:28)

ireen, ale hvoríš o Robovi, že? lebo toto vyzerá na nejakého iného, aby nebol pod zákonom...bacha, baba, dávaj bacha

ireen

4758)  ireen (26.03.2012 16:26)

Jasper mě nebral, blonďáky nemusím , ale moc krásně se usmívá a v originále(civilu) je úžasně sexy SEXY !

ireen

4757)  ireen (26.03.2012 16:23)

No on je vlastně docela ošklivej - má každý oko úplně jiný, hubený nohy(lýtka zvlášť), oplácanou přední stranu hrudníku - bez "buchet", pihatý záda, mastnou pleť na obličeji, někdy dost příšerný vlasy, nepříjemnej hlas, .... Vlastně na něm nic zajímavýho neni!



ALE JÁ HO MILUJU! A JAK SE UMÍ PODÍVAT Z POD ŘAS , A TA VRÁSTIČKA MEZI OBOČÍM :p , JAK SE PŘED SEBOU OPÍRÁ NATAŽENÝMI PRSTY A VYPADÁ U TOHO TAK NESMĚLE, A UMÍ SE TVÁŘIT TAK ROZKOŠNĚ STYDLIVĚ (I KDYŽ VÍM, ŽE VÍ, JAK JE SLADKEJ, STEJNĚ MU TO ŽERU) .

LadySadness

4756)  LadySadness (26.03.2012 16:22)

no nemám to ja šťastie, že som na Jaspera? ten má tak sexy krivé nohy, že to ani nevadí

kajka

4755)  kajka (26.03.2012 16:04)

Souhlasím Twilli.
hani, já zas miluju, jak rozkošně šmajdá!

Twilly

4754)  Twilly (26.03.2012 16:04)

Já tak max ty pacinky, to jo... Ale, co já vím.... Ještě ve stmivku to šlo a pak ty masky šly víte kam :/ ... Omluvte sníženou kvalitu psaní pres mobil

Twilly

4753)  Twilly (26.03.2012 16:02)

Holky, vy jste faaaakt jako děsivý

4752)   (26.03.2012 15:39)

joo Kajko, jako Cedric se mi jen líbil,ale jako Tyler byl neodolatelný
a co se mnou udělá George ( kde má v posteli mou věkovou kategorii ),to se nechám překvapit
fascinuje mě ta drobná vráska u levého koutku,které ozvláštňuje jeho úsměv

leelee

4751)  leelee (26.03.2012 15:31)

Prej Slovensko je daleko

kajka

4750)  kajka (26.03.2012 15:28)

hani, mě taky ne. A víš, že jsem ho ze začátku považovala za neuvěřitelně ošklivýho?

Twilly

4749)  Twilly (26.03.2012 15:27)

ou.. tak promiň... moje omluva (aby bylo jasno, k dlouhým kabelům se hlásím od začátku, to víš, Slovensko je daleko )

4748)   (26.03.2012 15:24)

no promiň :) ,to byla podpora oklikou sis nevšimla ?
a jinak : taky bych chtěla mít něco rozdělanýho ( ty pihy na zádech mě vážně nenechávaj v klidu )

Twilly

4747)  Twilly (26.03.2012 15:18)

Hani, mám tady něco rozdělanýho, jestli sis nevšimla... nepodkopávej, ju? Jak má v takových podmínkách jedna pracovat??? Ts ts ts :p

4746)   (26.03.2012 15:16)

mě z vás vážně šlehne
Gándhí hadra
kajko , ireen - držte se svých nočníků - kde jste jednou za hvězdy,to vám nikdo nesebere
tím v žádném případě nezpochybňuji váš úža talent glosování
mě vždycky napadne nšco trefného a ftipného za týden *fworks*

«   1 ... 1694 1695 1696 1697 1698 1699 1700 1701 1702 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek