


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440805×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4763) ireen (26.03.2012 16:46)
Ale děti jsou přece náš poklad největší a ty velké obzvlášť! Dcerunka má 22 a je to fakt "dáreček"
kajka potvrdí) a synáček 20letý teď začíná držkovat, ale jinak je to hodnej kluk.
LadyS! Hovorím o Robovi
, áno, pro mně je skoro pod zákonem, mohl by to bez potíží být můj syn, ani bych nezačínala tak brzy
, zatím mu tedy nepošlu žádost o ruku
, či nabídku nevázaného sexu
.
Když jdeš okolo cukrárny, taky se mrkneš do výlohy na větrníky a laskonky
a nemusí to nutně znamenat, že si koupíš balík dortů domů a spořádáš je na posezení
!
4762) LadySadness (26.03.2012 16:42)
to mi hovor, Lenka, koľko krát som si už hovorila "Vydrž dievča, lebo ťa zavrú ako za vraždu. Vyprdla si to do sveta, tak sú to tvoji smradi."
4761) Lenka326 (26.03.2012 16:31)
Baby, vy jste neskutečné.
Tečou mi nervy z práce, tečou mi nervy z bolavého ramene, tečou mi nervy z dospělých dětí.
A pak si tu přečtu váš dnešní pokec a je to. Vlastně mě nic neteče, myslím, ty nervy.
A mimochodem, klidně vyměním vaše boďobané a zavšivené prcky za "neodolatelné dospěláky", teda oni se tak vidí
, ale vydržet se s nima nedá a zabít nesmí.
4760) LadySadness (26.03.2012 16:30)
a môj!!!, ireen, ty sa pokojne deľ s ostanými, ale Jacks/Jazz je môhohoj, juch
4759) LadySadness (26.03.2012 16:28)
ireen, ale hvoríš o Robovi, že? lebo toto vyzerá na nejakého iného, aby nebol pod zákonom...bacha, baba, dávaj bacha
4758) ireen (26.03.2012 16:26)
Jasper mě nebral, blonďáky nemusím
, ale moc krásně se usmívá
a v originále(civilu) je úžasně sexy SEXY
!
4757) ireen (26.03.2012 16:23)
No on je vlastně docela ošklivej - má každý oko úplně jiný, hubený nohy(lýtka zvlášť), oplácanou přední stranu hrudníku - bez "buchet", pihatý záda, mastnou pleť na obličeji, někdy dost příšerný vlasy, nepříjemnej hlas, .... Vlastně na něm nic zajímavýho neni!
ALE JÁ HO MILUJU! A JAK SE UMÍ PODÍVAT Z POD ŘAS
, A TA VRÁSTIČKA MEZI OBOČÍM
, JAK SE PŘED SEBOU OPÍRÁ NATAŽENÝMI PRSTY A VYPADÁ U TOHO TAK NESMĚLE, A UMÍ SE TVÁŘIT TAK ROZKOŠNĚ STYDLIVĚ
(I KDYŽ VÍM, ŽE VÍ, JAK JE SLADKEJ, STEJNĚ MU TO ŽERU)
.
4756) LadySadness (26.03.2012 16:22)
no nemám to ja šťastie, že som na Jaspera? ten má tak sexy krivé nohy, že to ani nevadí
4754) Twilly (26.03.2012 16:04)
Já tak max ty pacinky, to jo... Ale, co já vím.... Ještě ve stmivku to šlo a pak ty masky šly víte kam :/ ... Omluvte sníženou kvalitu psaní pres mobil ![]()
4750) kajka (26.03.2012 15:28)
hani, mě taky ne.
A víš, že jsem ho ze začátku považovala za neuvěřitelně ošklivýho?
4749) Twilly (26.03.2012 15:27)
ou.. tak promiň... moje omluva (aby bylo jasno, k dlouhým kabelům se hlásím od začátku, to víš, Slovensko je daleko
)
4747) Twilly (26.03.2012 15:18)
Hani, mám tady něco rozdělanýho, jestli sis nevšimla... nepodkopávej, ju? Jak má v takových podmínkách jedna pracovat??? Ts ts ts
4765) LadySadness (26.03.2012 16:49)
ireen, ja si kúpim mentolovú, karamelovú alebo kokosovú čokoládu, prípadne grilážovú a potom sa spolu s ňou rozplývam
...