


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440806×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4723) Bosorka (26.03.2012 11:38)
Holky vy máte při pondělku témata - nejdříve mi Robova záda připomenou, že Jenda ty neštovice ještě neměl a pak tu vyrukujete s "krtkama"
4718) kajka (26.03.2012 10:43)
Silvaren, manžel je poklad. Taky se furt divím, že má tolik pochopení. Nebo možná vzdal protesty a smířil se se situací.
4717) kajka (26.03.2012 10:40)
Twilli:Za určitých podmínek (přemíra alkoholu, zvláštní povětrnostní vlivy, potřeba si něco dokázat) to snad i chápu, ale vědět nechci. Není to nic příjemnýho.
I když na druhou stranu.
Když jsem se o nevěře jednoho partnera dozvěděla a šla si to s tou křehulí vyříkat, stalo se nepředstavitelné a doteď jsme nejlepší kamarádky (už 22 let). Oni dva spolu pak zůstali 10 poměrně nepěkných let a já jí ve srandě vždycky pěkně děkuju, že mi ho odloudila.
4716) Silvaren (26.03.2012 10:37)
Kajko - prý "Hraju si na Edwarda."
Nedá se to pochopení pro TW někde koupit? Manžel by potřeboval koňskou dávku.
4715) Twilly (26.03.2012 10:00)
Ano, to je velice důležité
. Když si manžel myslí, že toho schopná nejsi a děláš si z něj jenom šoufky, je to na dvě věci, že? Věčná škoda, že některé holky tohle neudělaly dřív, než se ona skutečnost vůbec stala. Ale zase, ten, co je něčeho takového schopný... stojí stejně za starou Swanovou, takže... líp bez takového, jako s takovým. Naštěstí, ten můj je taky obeznámen s mým šílenstvím, takže bych se neměla obávat... asi
4714) kajka (26.03.2012 09:55)
Nejenom
, vžycky mu zdůrazňuju, že kdyby k tomu náhodou došlo, tak ať kouká navalit její telefon.
Dám s ní řeč o tom, že když už se takhle pěkně o manžela stará, mohla by mu taky přijít uklidit, uvařit a popřípadě vyžehlit. Myslím, že s vidinou takovýho trapasu si nic nelajsne.
Naprosto věří tomu, že bych toho byla schopná.
4713) Twilly (26.03.2012 09:49)
Hmmm... co je dovoleno, není přitažlivé... taky docela dobrá taktika
4712) kajka (26.03.2012 09:48)
Zásadně nepátrám!
Ale milenku nepředpokládám, protože manžel moc dobře zná můj názor na tuhle věc. Vždycky se rozčiluje, jak by mohl mít radost a dobrodružství z něčeho, co má de facto povolený.
Prej to neni vono! Muhehe!!!
4709) LadySadness (26.03.2012 09:24)
len aby neťukal nejakej Tanyi, potme, tajne, to je aj na mentolovú čokoládu, ale uspokojím sa aj s marcipánovou, dohoď kajka
ó a dobré - čokoľvek čo máte
4708) Marcelle (26.03.2012 09:11)
Kajko, ty se v manželství evidentně vůbec nenudíš. A to je dobře. A na zabití to rozhodně není, věř mi.
4707) kajka (26.03.2012 09:03)
Dávám k dobru další historku z veselého manželského života.
To jsi jdu takhle pozdě v noci (2:42 přesně) na vejlet do lednice a koho cestou nepotkám v obýváku? Na mém oblíbeném křesle se tam ve tmě rozvaluje chlap, můj. Podle zuřivýho ťukání jsem poznala, že něco píše na mobilu. Na mou otázku, co že tam, proboha, tak pozdě v noci vyvádí, se ve světle displeje zalesknou zuby a tichý hlas mi se smíchem odpoví: "Já? Já nic. Já si tu jen tak hraju na Edwarda. Ten taky nikdy nespí, ne?" No, není to na zabití?
Lednici jsem obloukem obešla a ve spíži jsem si ulovila marcipánovou čokoládu. Snědla jsem ji, celou.
4725) kajka (26.03.2012 11:47)
Bosorko, ty máš asociace! Krtek-škodič v revíru chápu, ale jak ti roztomilé pihy můžou evokovat neštovice?
Malej je taky ne a ne chytit, i když záměrně vyhledáváme nositele, takže to čekám před dovolenou.